Na Endlich ojda!!!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Na Endlich ojda!!!!

Post by zeleni »

anfakabl wrote:
oxo wrote:"gospodjo"
zašto si stavio navodnike?
i kaže se gospodža
meni se najsvidža - gospoja
recimo:
drago mi je da smo se odma razumeli, gospoooja
:D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Na Endlich ojda!!!!

Post by ivica »

E nije nego šjora! :D
ignorance is bliss!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Na Endlich ojda!!!!

Post by sunrise »

I dalje sam ok.....U novembru negdje stala sa terapijom, 12mj sve ok....dosao januar i sranja oko mene,bas veliki problemi....sama,sve na meni,i shop i dijete i sve drugo....U medjuvremenu mi je tata umro....tada sam cugala vino i bila u depresiji koje nisam ni bila svjesna....tek sad shvacam kako sam tuzna bila....moj zivot se upravo u zadnjih mjesec dana jako promijenio okolnostima u kojima se nalazim....nudili su mi praxitene,bas onda sam uzela tablu kao da spavam jer nisam nikako mogla zaspati pa mi to bilo glupo jer si time nista dobro ne radim....sad idem dalje, veselim se sutra....tuga je jos tu ali me nije uvukla u sebe kao one dane ali i tada bas u tim najgorim momentima bi se nasao netko da me na neki nacin malo izvuce vani.....sad je nekako lakse
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply