POMOC U VEZI TERAPIJE SUBOXONOM

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: POMOC U VEZI TERAPIJE SUBOXONOM

Post by sunrise »

Ziki se polapilo na moje noge, vidjela sam kako me gleda.....
Ti si brate pametan ti pomazi,,,,sala mala,nek sale i Boban I Sanela pomazu a njih ionako nitko ne slusa...onda dodje vudd baca bombe,ja se sa strane smijem....da sam profi narkos ne bi rekla ,ja sam narkos koji je imao dosta,dosta srecu u svemu tome....moji dragi prijatelji odavdje to i znaju......nisam ja prfoi narkos,ja picka,jedva na igli bila 8mj pa reko,jok okrecem pricu.....a,tebe,jebes mi sve ne znam.....i iskreno mislim da nisam nikog potpokapala jer to nije cool a ja jesam
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: POMOC U VEZI TERAPIJE SUBOXONOM

Post by ziki »

Daleko sam ja od pameti.Zadnjih 10.godina sam ušmrkao jedno 2.nova mercedesa...Figurativno.
Jedan auto sam stvarno prodao i pretvorio ga u prah.
Sad se koprcam sa tim suboxonima i pokusavam da zivim kao normalno.
Do skoro sam vozio peglicu staru 20 godina, od skoro vozim volvo star 10.godina, ko zna za par godina mozda sednem i u nesto novo.
Ok.Sunrise ucinilo mi se da si upala da zezas malo kad smo pominjali neke cifre itd.nije ni vazno.
...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: POMOC U VEZI TERAPIJE SUBOXONOM

Post by sunrise »

zezam se ja.....ali ne na te teme.......ne bi o sebi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: POMOC U VEZI TERAPIJE SUBOXONOM

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Pitaj!!! Ispalo je da neki nevjeruju ko i ja nisam da neko moze bit duzan toliko novaca za dop, dok se nisam uvjerio u to, i naravno da preko nochi nemozesh tolko ostat duzan, trebalo je vremena proch, ali poshto znam osobno momka koje je uzimo 7,8g dopa na nos, nekad do deset g., chisto je moguche se zaduzit i vishe miljona kn...Sam pitaj shta te zanima u vezi suba., pa ako chu moch odgovorit chu ti!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: POMOC U VEZI TERAPIJE SUBOXONOM

Post by sunrise »

Ma ja sam se zezala cijelo vrijeme,osim u Puli na junku pa morao junk.....u austriji nije mi bilo kraja....mogla sa,potrudila se i islo je.....jeste da se zezam ali istinu pisem.......tajnu ne odajem? hahahha
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply