OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by check021 »

Pogledajte kada je moj poslednji post...pa onda MOZDA i shvatite sledece:
"Lik nas kulira..." , "zasto...? " ...
-Odgovor lezi u vasim kvazi-mislima,koje leze u nevesto sklopljenim jedva prosto-NEprosirenim recenicama.
-Mislim da za prepucavanje vremena - NEMAM , te vremena imam da POMOGNEM sada vec DESETINAMA ljudi...uputim ih,odgovorim na pitanja u dogovru sa SVOJIM TIM-om , i tako dalje...
- JEDAN ZIVOT spasiti,i uputiti na pravi put,dati mu prave informacije - pa je EXTRA , a ne vise...
-Sta da kazem posle ovakvih postova,nakon cega se odredjeni pozivaju da JA kao "kopiram" nekoga,kako sam ja "razmazenko", itd - PA POSLE SVE TO POVUKU jer ipak su procitali,culi i tako dalje ponesto o meni i mom zivotu...
-MENI , licno , ovaj forum je stvorio MNOGE PROBLEME u PRAVOM ZIVOTU - te zaista izbegavam BILO KAKVO PISANJE ovde ,jer ovde su "zakaceni" i "navuceni" BOLESNI FORUMASI, koji misle da ce svoje bio-hemijske promene uzrokovanem unosenjem opijata - izleciti samo sedeci i pisuci na forumu gluposti i osudjujuci nekoga.
Mene, zabole,iskreno sta ko misli o meni - JA ZNAM i SIGURAN SAM da sam POMOGAO nekome ,a Vi ?

metadonplus.blog.com
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by zeleni »

check021 wrote:JA ZNAM i SIGURAN SAM da sam POMOGAO nekome ,a Vi ?
jao, pa izvini molim te. a ti to iz cisto filantropskih razloga? volis da pomazes drugima... svaka cast, svaka cast... ja reko tebi do uvodjenja novog opijata, pardon, opioida za odrzavanje, posto te ne sljaka met, a frka ti da odes na semu da te neko ne drukne mami... a zamisli sta bi bilo kada bi uveli dop za odrzavanje, koliko bi tek onda mogao da pomognes drugima... :shock:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

uuu ovo je postalo ratishte!!! ko u zatvorima dole u juznoj americi, ide se na slabijeg dok ga se ne izbaci, uzme mu sve, ponizi ga (dobro tamo nakraju ubiju), tako dugo dok ne naletish na jacheg pa ti ne odletish, jer morash ich stalno dalje da prezivish.... i u ovom sluchaju da sluchajno ne progutash ponos!!!

Sad ima moj blagoslov onaj ko misli da treba zatvorit ovaj post!!!(osim ako nema neshto vazno za OVU TEMU napisat)
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by highway61 »

I ja sam za zaključavanje teme, al ne zato što je Masacre gledao previse rerunova Prison Break-a, nego zato što će se i ova tema pretvoriti u žicanje za gudru, kao i sve teme ovog jadnog deteta. Nisu ovo ego tripovi, ovo je jednostavno reakcija nečije savesti na nebulozne hirove.
Od gangsta repera do Maje Tereze, stvarno je prešao dalek put, sad i pomaže ljudima.
A to si, sine, loše razumeo. Nisam ja ''SVE POVUKAO'' saznavši kako si ti mnogo opasna Šemsa from d mahala, nego sam rekao da mi te je žao što si retard koga keva-alkos verbalno maltretira i da to nije ok , al, ipak, jesi retard, ne može se protiv Darvina jbga.
Da se razumemo, nisam ja protiv uvođenja jačih supstituta, al jesam ako je to ideja nekog razmaženog derišta koji traži legalan fix zato što ga mamica stavila pod kratak povodac. Ako neko legitiman iznese ovakav predlog, što da ne, potpisao bih peticiju ili već šta treba, al koja će molim vas komisija ovo dete da shvati ozbiljno. Pa kad ga vide verovatno će zaključiti da su nam svima svrake popile mozak, i da je bolje sve bivše i trenutne narkomane eutanizirati kao besne kerove nego ih pustiti da takvi bezumni muče sebe i zagađuju okolinu.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

highway61 wrote:I ja sam za zaključavanje teme, al ne zato što je Masacre gledao previse rerunova Prison Break-a, nego zato što će se i ova tema pretvoriti u žicanje za gudru, kao i sve teme ovog jadnog deteta. Nisu ovo ego tripovi, ovo je jednostavno reakcija nečije savesti na nebulozne hirove.
Od gangsta repera do Maje Tereze, stvarno je prešao dalek put, sad i pomaže ljudima.
A to si, sine, loše razumeo. Nisam ja ''SVE POVUKAO'' saznavši kako si ti mnogo opasna Šemsa from d mahala, nego sam rekao da mi te je žao što si retard koga keva-alkos verbalno maltretira i da to nije ok , al, ipak, jesi retard, ne može se protiv Darvina jbga.
Da se razumemo, nisam ja protiv uvođenja jačih supstituta, al jesam ako je to ideja nekog razmaženog derišta koji traži legalan fix zato što ga mamica stavila pod kratak povodac. Ako neko legitiman iznese ovakav predlog, što da ne, potpisao bih peticiju ili već šta treba, al koja će molim vas komisija ovo dete da shvati ozbiljno. Pa kad ga vide verovatno će zaključiti da su nam svima svrake popile mozak, i da je bolje sve bivše i trenutne narkomane eutanizirati kao besne kerove nego ih pustiti da takvi bezumni muče sebe i zagađuju okolinu.

''Amen''...
Locked