OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by zeleni »

.I vjerujem da tako dugo dok chovjek ne osjeti da mu neshto shteti, da mu onda to i ne shteti!!!! Ko meni nekad heroin...Al dok bi osjetio da mi loshe radi onda bi znao da mi shteti..Chovjekov organizam sam trazi shto mu treba...npr. neshto slatko, znachi fali mu shechera ili slano itd. nakraju uzme to shto organizam trazi i ne pati se vishe...Ali hoche, ako pretjeruje, ako nije umjeren u svemu shto treba za dobar i kvalitetan zivot!!!!
neki moji drugari u obrenovcu kazu - eee, da je to tako, svi bi to tako... :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

zeleni wrote:
.I vjerujem da tako dugo dok chovjek ne osjeti da mu neshto shteti, da mu onda to i ne shteti!!!! Ko meni nekad heroin...Al dok bi osjetio da mi loshe radi onda bi znao da mi shteti..Chovjekov organizam sam trazi shto mu treba...npr. neshto slatko, znachi fali mu shechera ili slano itd. nakraju uzme to shto organizam trazi i ne pati se vishe...Ali hoche, ako pretjeruje, ako nije umjeren u svemu shto treba za dobar i kvalitetan zivot!!!!
neki moji drugari u obrenovcu kazu - eee, da je to tako, svi bi to tako... :D


hh, pa i rade svi!! Ko ne zadovolji samog sebe?? Ko da dodjesh u restoran(naruchish ono shto che ti najvishe odgovarat, pa sad ako imash neku bolest i nesmijesh neshto shto bi htio, onda nisi sretan, a ako nisi sretan budi nesretan) Ne radi se samo sad o heroinu shta je kod mene sluchaj i mislim da mi on ne shteti jer se osjecham dobro, al znam dok bi ga svaki dan uzimo nebi mi bilo toliko dobro i znam da mi nebi radio dobro, u to sam se uvjerio i mogu samo za sebe to rech!!!( i josh dvoje ljudi, samo oni su svakodnevno uzimali heroin i govorili da im je dobro i da ima ne shteti, a izgledali su ko uzas, i svi su mislili da che umrjet, nakraju sad chekaju 70-tu i super izgledaju, mladje puno)..Normalno nove zube imaju, sporije govore...itd. Ali zato jer su pretjerivali!!!!
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by MarilynManson »

u pravu si to za svaki dan, ne šljaka milju po sto! o to dvoje ja mislim malo šatro dobro.aha, jes im bilo dobro sam ako su uzeli u obzir da nisu pali u totalni sjeb..i jedino je to dobro..iako meni tu nema ništa dobro ako mislim na ono istinsko dobro. to ti je dobro sam ono- e dobro sam, ništa me ne boli, nisam ko muha bez glave, ne jurcam po kući, ništa me ne boli pa sam eto-dobro sam. al da si istinski,da imaš neki filing i da si iznutra dobro eee jock! ništa od tog. sam ti bed što ti ustvari nije dobro čak ni s triput večom količinom nego prije kad ti je bilo dobro, a još ti je manje dobro što moraš uzet da bi ti i relativno fizički bilo "dobro". jbg spetljh ja ovo al svi kontaju šta i na šta mislim... a ja mislim da je "vikendašima" najbolje jer je njihova tolerancija tako na zemljanom nivu da im je fkt doooobrooo... blago onima šta se mogu održat na vikendaškom nivou... (jbt ovo meni više liči na savjetovalište kako se bolje i kvalitetnije puknut, a ko da je trebalo bit potpora da se neko na selamet izvede..Još da se počnu razmjenjivat brojevi dobavljača..hehe) a kažeš to dvoje dočekali sedamdeset? a samo zube prominili.?!?
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Da, al se zasitili droge...Sad znam par ljudi koji su na methadonima dugo i dok vidim razliku u ljudima koji su uzimali heroin(sad su ko da nikad nisu vidli drogu, i nebi znao da je ''bio'' ovisnik ako nebi sam rekao), a dok vidim one koji su uzimali methadon(to gledash u chovjeka i mislish... :roll: uglavnom prepoznash da je ovisnik, jer mi se gotovo nanjushimo i neznam takve posljedice hepova., chovjek pochne govorit i vidi se da se muchi razmishljat kako izgovorit koju rjech, sve nesht nepovezane rechenice...ma...) To pishem iz onog shto sam primjetio kod onih sa heroinom i kod onih koji su uzimali meth.i rjechi ljudi iz komune, gdje sam ih upozno jako puno, mozda 60-70 ovisnika chistih 1-3god. chak neki i 5god. njih 10-15 mi je reklo dok sam planiro izlazit da radije uzimam heroin nego hepove., jer njih dosta je kazalo kako sad tek dog su chisti 2god. vide da su im najvishe shtete u organizmu napravile tablete(kemija)...Sjecham se jednog momka koji je reko:''onaj koji popije 10 heptanona on je za mene sprzen chovjek''..samo sam ga gledo zbunjeno znajuchi da sam ih pio gotovo 6mjeseci po 40kom...
Najbolji opiodi za mene za odrzavanje su kvalitetan heroin, morfij i nek bude suboxon...I na tome chu od tog bit na odrzavanju, ako pokleknem, a nevjerujem da chu si to dopustit, previshe je bilo kriza, patnje, trazenja droge, pljachkanja unishtavanja obitelji i ljudi koje volim, samo da bi doma sjedio i cheko kad chu po terapiju!!!
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by highway61 »

Jebo te ne znam dal sam video većeg i smešnijeg kompleksaša na ovom forumu od ovog lika. Baš me je slatko nasmejao. Plići si brate od asfaltne bare. Ne zaboravi da staviš u CV da si imao razgovor sa tim doktorom Vučkovićem i partnerstvo sa ovim ostalim cyber kurajberima, ako se ikad smiluješ da potražiš posao i skratiš tvojima muke da te manje gledaju i pitaju se kakvog su razmaženog monstruma stvorili :) Uzgred, da ti nisi onaj klinac što je kačio neke svoje gangsta rap pesmice na svojoj patetičnoj ispovesti gde si kukao kako da što pre dođeš do meta i plakao zbog robije, nekako imaš sličan stil pisanja, a mrzi me da proveravam iskreno?
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by simon_says »

on je taj razmazenko i mamin sin.. nezahvalnik jos i pljuje majku!
ona mu je kriva za sve sto je zasrao..a to je ugavnom sve cega se dotakao...

3 best songs if you are a looser,kao sto je on...
Looser by Beck
Pork and Beans by Weezer
Pepper by The Butthole Surfers.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NTltKbfvnfI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PQHPYelqr0E[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HlOLfeYhlnk[/youtube]
ANONYMOUS does not forgive
Vceikruna
Posts: 42
Joined: Wed Feb 09, 2011 3:58 pm
Location: Belgrade

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by Vceikruna »

Dajte bre ljudi,stvarno,opustite se malo,jel moze jedna tema da prodje bez prepucavanja i ruznih reci?! generalno smo vecina od nas ista g...... jeli,i svi smo isti,ljudi od krvi i mesa,sa mozda nekim losim navikama,ali smo prvenstveno ljudi,to je ono sto je zajednicko za sve nas ovde i najvaznije pored cinjenice da uglavnom svi bolujemo od iste hronicne bolesti,a svako ima pravo na svoje misljenje,kako god da je,ne znam ko smo mi da sudimo o nekome i donosimo neke analize,kakav je ko,odakle nam to pravo,ok je nesto iskomentaristi,poztivno ili negativno,ali mislim da su te prepirke suvisne?! Samo malo dobre volje,nista vise............ Peace up!!! :D
"Smrt je samo tren kada umiranje prestane" i "Eto to je svet,eto to su ljudi,prazni i ludi,mali i glupi,tudji,ne mogu da ti dozvolim da dodjes,oprosti............" For my not born child.........
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by highway61 »

''Slusajte picke...Dolazim iz malo zajebanijeg mesta gde je promet narkotika ogroman...'' :)
Jbg, hvatam bus u pola četri ujutru i ne smem da zaspim, tako da me nije mrzelo da mu pregledam postove. Većina izjava zaslužuju da mu se okače na you-tube u formi slide-showa, imale bi kolosalan broj pregleda definitivno, al jbg kolko god da je primamljivo nisam cava pa ne mogu to da uradim.
Ko zna možda nekad i odraste pa ga bude sramota zbog svih tih bljuvotina, mada nešto ne verujem. Zvuči kao onaj megalomanski tip koji nikad ne zastane da se preispita niti ga ikakva logika može sprečiti da bezuslovno voli sebe i samo sebe. Ko što je moja baba umela da kaže kad je odležala godinu na robiji, kao sudija zbog primanja mita:'' Eto, sine, daš ljudima prst, oni odma oće ruku da ti istrgnu. Ceo život trudim se drugima da pomognem i vidi gde me je to dovelo''
Nego, ako stigneš napiši kako se zove ta tema gde pljuje zlu kevu što oće da ga skine s droga, kao pravi mlađani Eminem?
A za checka from d huda, samo reči hvale od velikog fana uz ''word up,nigga'' i pesmu ''Cleaning out my closet''
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by highway61 »

Povlačim ovo za kevu, upravo sam pročitao kako se odnose sa njim i stvarno nije ok. Klasično verbalno zlostavljanje, i kapiram da mu nije uopšte lako. Ostalo što sam napisao stoji,jbga
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: OPOIDI ZA ODRZAVANJE?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Jesi me na trenutak...sam ''sam'' zjevno, napiso si nesht poslje mene na kraju na 1. stranici i prvo chitam, i mislim koji k..(wtf) Onda si spomeno tog dr.V, pa sam skuzio da se ne radi o meni... ali pusti chovjeka da..neznam, radi i pishe shta misli...Sad bi samo moglo bit osvete s njegove strane.. :twisted: .,P.S.nebi volio bit na njegovoj strani i chitat ovo sve... :shock: ..al jbga nisam na njegovoj strani :D
Locked