Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apotekama

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by ziki »

Nisam ga branio uopste bio sam sarkastican malo, bas naprotiv iziritirao je i mene zato sam i napisao da je decko uradjen i da lupa, pokusava da se intelektualno uzdigne mlateci praznu slamu.
A da se vratim samo malo neki ljudi nisu zaboravili moju svadju sa voyagerom, niko njemu nije dirao porodicu niti sam ja iznosio njegove podatke ovde. Ovde niko nezna nicije ime i prezime, on je sam rekao i ime i prezime. Ono na sta se on uvredio je bila moja recenica da ce majka da mu nabavi trodon posto radi u bolnici, sto je on naravno iskoristio kao napad na njegovu majku sto meni nije bila namera.
U medjuvremenu meni je umrla majka, sad je tacno 5 meseci.
Ja dobro znam sta je majka i da tu temu zatvaramo, voyager se vratio a samo da vam kazem da nije ni on meni ostao duzan, uglavnom privatnim porukama. On jeste jedno vreme nestao sa foruma ali samnom je bio u kontaktu..
Ali kao sto rekoh, to da ostavimo po strani.

I ja jesam nacionalista to je za ono serbo pingvin..
Pravi nacionalista i patriota voli svoju zemlju i svoj narod ali ne pljuje po hrvatima i bosancima i ostalima.
Kao sto ni ja ne pljujem po nikome niti pravim razliku.
A srbiju volim i to niko nemoze da mi zabrani.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by ziki »

Zar treba sam sebe da citiram, stvarno sam pogresno protumacen a pri tome uopste ne zelim da se opravdavam. Da sam hteo da branim coveka branio bih ga, ne bih rekao da njegovu licnost formira buprenorfin i da pokusava da se dokaze kao ozbiljan sagovornik, koristeci neke navodno cinjenice koje ima itd..
...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Voyager »

*MALA ISPRAVKA @ziki

Nakon naseg konflikta razmenili smo par privatnih poruka i sve smo opustili - zatim sam otisao sa foruma i za svo to vreme tih nekoliko meseci nisam bio u kontaktu nisakime odavde.

Pozdrav !

V
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by nanii »

Voyager wrote: Pa eto to je shizo-afektivni poremecaj - ideje velicine, afektivno ponasanje i odbacivanje autoriteta, patolosko verovanje u svoje snove i ideale do tachke kada one za osobu postaju stvarnost koju ta osoba dalje razvija, itd.

Kako mi rece jedan neuropsihijatar koji me je lecio od zavisnosti kada sam imao 16 godina, najtezi slucajevi zavrse tako sto krenu da idu centrom grada sa megafonom i deru se "ja sam Istina", hehehe.

Poz !
Hvala Voyo

by the way, Ziki ja sam odma provalila da je sarkazam u pitanju, jesam pametna, a? A još Bosanka ( pa ti vidi CHEck hoćeš pljuvat po Bosancima...........mada kad ti to napišeš i ne može se uzeti kao uvreda..........više je tužno..i nisam sarkastična kad to kažem)
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by ziki »

Ono kad citas moze da ima drugaciju konotaciju, kao kad saljes sms pa hoces nesto da objasnis dobronamerno a ispadne skroz drugacije..Ja sam se nasalio ovde na checkov racun,malo sarkasticno a ispalo je da ga branim.
Nisam hteo ni da ga uvredim niti da ga branim, kao sto rekoh zezao sam se malo.
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by sanela »

Sve je već rečeno, tema ide pod ključ.
Locked