Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apotekama

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

coph8er
Posts: 13
Joined: Sat Dec 10, 2011 12:35 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by coph8er »

Voyager wrote:Taj doktor je manijak.
z
Last edited by coph8er on Tue Dec 13, 2011 10:37 am, edited 1 time in total.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:53 am, edited 2 times in total.
coph8er
Posts: 13
Joined: Sat Dec 10, 2011 12:35 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by coph8er »

Voyager wrote:Strasno covece, taj nije isao na osnovnu obuku za odrzavanje Metadonom.
Efikasne doze za odrzavanje Metadonom se krecu u zlatnoj sredini koja je izmedju 80 i 120mg dnevno, tek na tim dozama dolazi do potpunog uklanjanja zudnje i do stabilizacije, ali i do pseudo-blokatorskog efekta u odnosu na druge slabije opioide.

Jako lose, obrati se nekoj visoj ustanovi koja je zaduzena za sprovodjenje Metadonskog odrzavanja u Srbiji, prijavi to, jer to sto taj lik radi je samo drogiranje pacijenata sa tim bezveznim dozama -= opste je poznato da su niske doze Metadona u tretmanu odrzavanja izuzetno, ali IZUZETNO neefikasne i cak veoma INDIREKTNO stetne, a potencijalno mogu da dovedu i do fatalnih ishoda, jer se osoba dodaje svim i svacim, pije unapred svoje take-homes doze, itd.

To sto taj lik radi je veoam opasno.
Da sam u elementu u kom sam bio pre, ja bih ga prijavio ovima iz Euro MethWork-a.

Evo ti ovaj clanak profesora Leavitt-a koji sam preveo pre 2 godine za mog lekara profesora Vuckovica, odnosno sa njegove saradnike.
Stewart B. Leavitt, PhD - Doziranje Metadona i Bezbednost.pdf
Prouci ga i istampaj ga i odnesi ga svom lekaru, mozda ce biti od koristi.
Profesor Leavitt je jedna od najjacih faca u medicini kada je u pitanju Metadonsko odrzavanje.

Ta-da...

V
coph8er
Posts: 13
Joined: Sat Dec 10, 2011 12:35 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by coph8er »

LJUDI JA CU POLUDETI!NON STOP SAM U KRIZI A DOKTOR NECE U SOMBORU DA PREPISUJE VISE OD 60MG,JA DOBIJAM 55,STA DA RADIM,KAKO DA GA POBEDIM!OSTALI DOBIJAJU OD15MG DO 60,STRASNO,IMA NAS 60 I SVI SMO NON STOP U KRIZI!STA DA RAAAAAAAAAAAADIIIMM,POMAGAJTE!!!!
Miligram
Posts: 13
Joined: Wed Jan 18, 2012 3:08 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Miligram »

MasacreEnElDiscoBar wrote:jaj, mene je on unishtio...gorki prozirni otrov...
baš...ja ga pijem isto.obican gorki,proziran otrov...
Miligram
Posts: 13
Joined: Wed Jan 18, 2012 3:08 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Miligram »

Ja uopce neznam zasto je vama taj makedonski metadon toliko dobar ? :rolleyes:
Ja ga pijem godinu dana,probao sam obadva.Dakle i plivin i Alkaloid i mogu reci da je plivin puno bolji zato što je fino gust,nije gorak i proziran kao ovaj makedonski. Alkaloidov izgleda kao obicna gorka voda i drži te kraće ! ponavljam,isprobano. Sakoman gura taj makedonski samo zato jer je jeftiniji.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Sagy »

Lakše se fura,ne prži vene kao plivin,pa se iglomanima omilio :D :D :D
coph8er
Posts: 13
Joined: Sat Dec 10, 2011 12:35 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by coph8er »

Miligram wrote:Ja uopce neznam zasto je vama taj makedonski metadon toliko dobar ? :rolleyes:
Ja ga pijem godinu dana,probao sam obadva.Dakle i plivin i Alkaloid i mogu reci da je plivin puno bolji zato što je fino gust,nije gorak i proziran kao ovaj makedonski. Alkaloidov izgleda kao obicna gorka voda i drži te kraće ! ponavljam,isprobano. Sakoman gura taj makedonski samo zato jer je jeftiniji.
Taj makedonski radi par sati,sranje zeshce!!!
coph8er
Posts: 13
Joined: Sat Dec 10, 2011 12:35 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by coph8er »

Voyager wrote:Strasno covece, taj nije isao na osnovnu obuku za odrzavanje Metadonom.
Efikasne doze za odrzavanje Metadonom se krecu u zlatnoj sredini koja je izmedju 80 i 120mg dnevno, tek na tim dozama dolazi do potpunog uklanjanja zudnje i do stabilizacije, ali i do pseudo-blokatorskog efekta u odnosu na druge slabije opioide.

Jako lose, obrati se nekoj visoj ustanovi koja je zaduzena za sprovodjenje Metadonskog odrzavanja u Srbiji, prijavi to, jer to sto taj lik radi je samo drogiranje pacijenata sa tim bezveznim dozama -= opste je poznato da su niske doze Metadona u tretmanu odrzavanja izuzetno, ali IZUZETNO neefikasne i cak veoma INDIREKTNO stetne, a potencijalno mogu da dovedu i do fatalnih ishoda, jer se osoba dodaje svim i svacim, pije unapred svoje take-homes doze, itd.

To sto taj lik radi je veoam opasno.
Da sam u elementu u kom sam bio pre, ja bih ga prijavio ovima iz Euro MethWork-a.

Evo ti ovaj clanak profesora Leavitt-a koji sam preveo pre 2 godine za mog lekara profesora Vuckovica, odnosno za njegove saradnike.
Stewart B. Leavitt, PhD - Doziranje Metadona i Bezbednost.pdf
Prouci ga i istampaj ga i odnesi ga svom lekaru, mozda ce biti od koristi.
Profesor Leavitt je jedna od najjacih faca u medicini kada je u pitanju Metadonsko odrzavanje.

Ta-da...

V
AJDE MOLIM TE RECI KAKO SE PISE TIMA IZ Euro MethWork-a????Krenuo sam sam protiv svih u centru i moram se sad boriti!!!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:40 am, edited 1 time in total.
Locked