Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apotekama

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by demijan »

anfakabl wrote: pingvin serbski oće da se svađa.
Sta ti znaci to pingvin serbski?Boli me grac za ovu paljevinu cheka kako god ali ne mesaj babe i zabe molim te...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by demijan »

zeleni wrote:
ziki wrote: On nije nacionalista, mada sa ponosom nosi svoj crveni pasos sa vizantijskim dvoglavim orlom, za koji nije potrebna viza za evropu i veci deo sveta.
Ali zeli da kaze da se jugoslavija raspala zbog vas, takvih kakvi jeste, civilizacijski zaostalih..
neee, nije nacionalista. kao što nisi ni ti.
kako ono reče zona jednom - nije govno, nego se pas posro.
Ma gde bre nacionalista mali je prso ka zvecka,bezveze je uopste prozivati bilo koga zbog njega...
Nego ziki brate batali te price.Nisi dete,prosao si i ti dosta znas i sam da nema svrhe raspravljati se oko toga ili ko ima ili nema pasos i da mu ne treba viza za evropu i to...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by nepopravljiv »

ima pravo Boban.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Voyager »

Unread postby nanii » 25 Jul 2012, 18:49
hej VOYAGER, A ŠTA JE U STVARI ŠIZO AFEKTIVNI POREMEĆAJ, KAKO SE TO MANIFESTUJE............IMAMO JEDAN SLUČAJ U UDRUŽENJU...........
Pa eto to je shizo-afektivni poremecaj - ideje velicine, afektivno ponasanje i odbacivanje autoriteta, patolosko verovanje u svoje snove i ideale do tachke kada one za osobu postaju stvarnost koju ta osoba dalje razvija, itd.

Kako mi rece jedan neuropsihijatar koji me je lecio od zavisnosti kada sam imao 16 godina, najtezi slucajevi zavrse tako sto krenu da idu centrom grada sa megafonom i deru se "ja sam Istina", hehehe.

Poz !

V
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by demijan »

nepopravljiv wrote:ima pravo Boban.
Ma da bre.To su ti oni koje drzis pored sebe da se smejes.
nego ne mogu da odolim :-D
Ali zeli da kaze da se jugoslavija raspala zbog vas, takvih kakvi jeste, civilizacijski zaostalih..
Narkomana mislis :mrgreen: hehehe civilizacijski zaostali narkomani hahahaha joj e da cuo sam i da je hitler bio narkoman a sumnjaju i na atilu bica Bozjeg da je jeo one pecurke sto izazivaju psihozu...
Znas onu pesmu"ajde da se drogiramo da pravimo lom"...
Ja sam civilizacijski zaostala narkomanska barbarcina :-D Odnosno varvar...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Voyager »

Postby sanela » 25 Jul 2012, 20:47

Kakve ba cinjenice i informacije on posjeduje?! Zalosno je i ako ga mater rodjena shvata ozbiljno, a ne mi ovdje. On lupa ko Maxim po diviziji.
Hahahaha...e koja ste vi carica Sanela... :D
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by anfakabl »

demijan wrote:Sta ti znaci to pingvin serbski?Boli me grac za ovu paljevinu cheka kako god ali ne mesaj babe i zabe molim te...
ma ništa gari, samo ćaskam sa zikijem.
potegao je priču u smeru koji mi se ne sviđa.
kakva nacija, kakav orao? lupetanje.
mali check se ponaša i izražava kao klasični bolid, nema to veze s nacijom.
i sad on uzeo da ga brani a niko ga ne napada. bljuc.

što se mene tiče, taj mali mi je nesvarljiv otkad pročitah njegove rane postove, gde on "preti" da će 14-godišnju curicu navući na dop ako mu neko ne sredi metadon.
ološ.
all that I want is to play
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by demijan »

gde on "preti" da će 14-godišnju curicu navući na dop ako mu neko ne sredi metadon.
ološ.

Djubre jedno smrdljivo...Ima nesto sto bih uradio takvima sa zadovoljstvom...Uzme se lonac i ugreje se a onda se na goli stomak stavi pacov i preklopi sa loncem...moze da ide samo na dole tako da bi mu agonija trajala satima...
Gledao sam davno to ali takvima bih licno to uradio...On ce necije dete da navlaci ako mu ne srede dop...Ma zaklao bih ga na keca stoka jedna...Evo iznervirao sam se...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by anfakabl »

nemoj, sad će ziki da ti objasni da je mali tad bio urađen pa mu došlo da tako napiše.
nije on smeće od dečka, nego ga mi ne razumemo i bzvz napadamo.
all that I want is to play
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by Voyager »

Ma stanite...mislim...sta se se sada svi tu poremetili zbog...ovog...Maximovog lupanja po diviziji, hehehe !
SANELA
Kakve ba cinjenice i informacije on posjeduje?! Zalosno je i ako ga mater rodjena shvata ozbiljno...
I dalje kada procitam ovo ^^^ dobro me nasmeje...kako to dobro zvuci na Bosanskom...ala ga odbrusi sa stilom, hehehe !

--------------------------------------------------------------

Deder, nemoj se nervirati Demi, ljudima koji urade takve stvari se to uvek vrati karmicki - u snagu i postojanost karme sam se uverio mnogo puta u zivotu.

Evo recimo dva primera kada je u pitanju moj zivot:

Stariji tada vec punoletni decko koji je meni dao prvi opioid kada sam imao 14 godina je 4 godine kasnije postao tezak intravenski zavisnik i sada nakon 12 godina je poprilicno bolestan - poremetio se zauvek.

Jedna druga DUPLO starija osoba od mene koja mi je kada sam imao 13 godina dala prvi joint u zivotu, moju prvu PAS odakle je i pocelo moje putovanje sa drogama, je ni manje ni vise do 13 godina kasnije u sasvim slucajnom i nenadanom susretu dobila prvi intravenski shot opioida od mene - pride to bese cist ampulirani Dolantin...ja joj licno administrirao u centralku, svojim rukama...mhh...doduse nije da sam je terao, sama je trazila, htela da proba opioide, kao sto sam i ja saam trazio i hteo da probam joint. :?

Znaci trebalo je da se potrefi da se ona i ja koji se inace ne druzimo i vidjamo veoma retko sretnemo bas u tom trenutku kada sam ja imao tih par ampula Dolantina koji uopste nije lako dostupan na crnom trzistu i velika je retkost...i da pride bude takvo okruzenje i sutuacija da to i dobije ubrizgano parenteralno, venski.

U roku od godinu dana nakon tog momenta, toliko je zaglibila u zavisnost da je potonula u potpuno ludilo i beznadje...i porodica i svi su je napustili, na venu i pride uz tesku tabletomaniju koju je nakon toga razvila je igubila sve sto je imala ukljucujuci i osnovne neophodnosti za zivot i sada je i psihijatrijski i telesno tesko bolesna i zivi u azilumu za beskucnike...a bila je veoma stabilna osoba puna para i izuzetno zdrava...

Tako da...sve se to saamo sredi, jer recimo toj osobi nisam u krvotok administrirao samo Dolantin, vec i koncentrovanu patnju i bliske susrete sa smrcu koje sam proziveo tokom zadnjih 12 godina, a koje su se pocele radjati nakon gesta ruke te osobe kada sam bio dechak...tako otprilike ja to tumacim...zaista monstruozan cin s' moje strane pomislice vecina...ali:

"Angel intervenes in time...but not always...".
Dr. Hannibal Lecter

Ta-da...

V
Locked