kanabis ko supstituciska terapija???

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: kanabis ko supstituciska terapija???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Da o tom se radi, uzimat male kolichine znachi ko ljek.(ja npr.1-2 puta tjedno uzmem do 2g i cjeli tjedan sam miran)...(sad se treba zapitat za koga ima boljih ljekova za apstinenciju za nas il za farmaceute, npr.zashto su toliko prirodnih ljekova odbacili jer su bili pre jeftini za prodaju.npr ibogain koji se samo jednom uzme)Nazalost biljni proizvodi su izbacheni za ljechenje zbog Rockefellerove zdradstvene zaklade, gdje su svi magnati vidjeli pare i sve pretvorili u kemiju...Kanabis su uklonili, zabranili samo zato jer bi bio besplatan, sad oni dok su shvatili njegovu ljekovitost, ne oni su zanli za to puno prije(kako npr. unishtava rak),, nego su drugi ljudi shvatili!!

I sad kao pokushavaju napravit neki umjetni thc :lol: , da nebi ljudi tu biljku koristili za ljek gorivo, odjechu, metal, ma za sve, moze se pogledat samo ona emisija s Rickom Simpsonom na pochetku teme za shta se sve konoplja moze koristit)...

Neverujem koliko ima bezazlenih ljekova...Ima naravno i uspjeshnih ljekova koji spashavaju zivote, ali poshto farmaceutske tvrtke, vladaju svjetom ima ih jako malo....
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: kanabis ko supstituciska terapija???

Post by ONO »

Evo samo ukratko moja iskustva s vutrom kao supstitucijom... Jako varira od osobe do osobe, o trenutnom psih.stanju...naravno govorim o tim paranojama i napadima panike koji su mi puuuno puta donjeli vise stete nego koristi. Kad sam sa dopa presao na sub i na njemu se udomacio, poceo sam ponovno pusiti, ovog puta u manjim kolicinama, u ugodnom okruzenju, i malo pomalo, ti napadi panike i anksioznosti su prerasli u djelovanje slicno nekom anksiolitiku.. Ono sta ne znam, al mislim da cu uskoro saznati (prijavio sam se na detox sa suba-4 mg) kako ce tada djelovati. Puuno ljudi koji su uspjeli u ovome sta planiram, neki pritom i inplant ugradili, kazu da im je vutra jaaako pomogla, cak su izbacili tablete (xanaxi, normabeli, antipsihotici). Govorim o zaista vecem broju poznanika ALI, ja jos nisam izgurao sub-detox i ostao "gol" po prvi put nakon puno godina tako da u svoje ime nista ne mogu reci. Evo, na temi "Suboxone-detox or die" sam poceo pricu, sad sam na listi cekanja al kazu da bi mogao brzo "uletit". I, kada sve to prodje, tek onda cu znati hocu li ici biljnim putem prema nekom ispunjenju te praznine u koju sam duboku zaglibio.
Sori sta sam izmijesao teme o detoxu i kanabisu. Hvala svima!!! ONO
My lost...and here we go again...
Post Reply