metadoni i migrena

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: metadoni i migrena

Post by be a warrior »

hej...
mene je glava ubijala na hepovima...toliko da apsolutno ništa nije pomagalo protiv bolova..(sem lupanja glavom o zid...)tako da vjerujem da kod nekih individua (kao kod tebe i mene, a vjerojatno nas ima još) migrena može biti nuspojava takve terapije...

ne kužim zašto neki od vas skaču na svaku izjavu koja im nije po volji..ako žena kaže da je boli glava kad je na hepu, onda je boli glava..pa nismo mala djeca da izmišljamo...ima nas svakakvih no ja ne poznajem puno "narkomana" (oš trenutnih ili bivših) kojima je glavna zanimacija izmišljati boljke..iliti glavoboljke..
Preporučam posjet Zagrebu, Vinogradska ,tamo ćeš dobiti terapiju koja će ti bolje odgovarati..i vratiti te među žive...jer ako se osjećaš tako loše i bezvoljno , hep nije za tebe..pozz

don t worry, be happy!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: metadoni i migrena

Post by sunrise »

postoji ogromna razlika izmedju migrene i glavobolje....
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: metadoni i migrena

Post by be a warrior »

znam da postoji razlika..ali isto tako mislim da ona pati od glavobolja iako je napisala migrena...mnogi to brkaju..no, hvala na ispravku netočnog navoda,,,

don t worry, be happy!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: metadoni i migrena

Post by sunrise »

to sam i ja mislila jer znam i glavobolje i jako dobro,nazalost migrene
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: metadoni i migrena

Post by Sagy »

Ja na dopu,heptu,subu nisam od ničega bolovao,ni zub ni glava,ni moj išijas koji imam godinama.
Bolovi počnu kad se ostavi sve to.Prvo kriza,pa onda prorade centri za bol,godinama zatupljivani razno raznim opijatima.
Hint: Možda ti se od blokatora povraća,jer stvarno boluješ od nekog težeg oblika migrene,za koju je poznato da nikakvi analgetici ne pomažu,a blokatori blokiraju opijatske receptore,pa kad nešto zaboli,zaboli 10 puta jače nego inače.
Majka mi boluje od migrene,i ponekad je boli do povraćanja.Jedini "lijek" koji njoj pomaže je ležanje u tišini i potpunom mraku.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: metadoni i migrena

Post by sunrise »

tako sam i ja bila,krevet,tisina,kanta za povracanje.....i non stop znojenje,jezenje ali u nenormalnoj kolicini i nista tako se mucis satima i cekas da stane samo od sebe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: metadoni i migrena

Post by portia_theron »

aaaa nisam dugo bila na ovom forumu ali evo naisla i sad sam tek vidjela sunriseine komente.ugl draga,imam migrene od svoje 15. godine i obisla sam vise neurologa neko psihologa i dilera zajedno. i ako kazem da imam MIGRENU imam fakin MIGRENU.jer inace od hepa mi tlak poraste i porsiri krvne zile u mozgu i dobijem napad.nista neobicno.da nezadovoljstvo jer bih dop...đizs
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: metadoni i migrena

Post by yasujirozu »

first post:
portia_theron wrote:ne mogu se skinut
couple of days later:
portia_theron wrote:a kako sam se pocela skidat
+ vrhunac:
portia_theron wrote:imam malo dijete
altruisticki prodavala met za pampers?

tuga.
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: metadoni i migrena

Post by portia_theron »

ne duso,cak sam ga mjenjala za kozmetku od cure koja ima dvoje male djece kretencino...a prvi post je iz....cek 2011? prije vise od godinu dana??? valjda ne mos podnjet da se netko MOZE skinuti? ljubomora ili zloba? :finga:
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: metadoni i migrena

Post by portia_theron »

jep 25.svibnja 2011. :) nije bed,ocito ne znas ni koja je godina...nekoliko dana kasnije...probaj godinu :butthead:
Post Reply