Recidiv

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Recidiv

Post by Mark_Anderson »

pozdrav svima!
Mogao sam ponosno pričati do prije 5 dana da sam se izliječio i bio pravi uzorni momak. Naime sa MST-om sam se uspješno skinuo sa metadona i bio čist neko vrijeme i stvarno je bilo sve ok......i sad prije 5 dana ...ne znam koji mi je vrag bio da u ormaru od starog nađem 3 table MST Continus (jer mi je stari prije davao terapiju) i ja naravno nisam mogao odloliti i i odma smrvim 2 tablete i povučem na nos i još 1 popijem. Tako je to meni trajalo 3 dana i naravno 4 probudim se i sve mi jebeno smrdi da ne mogu ni cigaru zapaliti....i shvatim da me lijepo Morfin odradio i još bolje sjebao...sad pijem 300 mg tramala ujutro 200 popodne i 300 navečer i toga još imam za danas i sutra... najgore mi je što ne mogu reći starom ništa jer bi ga to slomilo, a doktora bi bacilo u trans jer je već svima razglasio kako sam mu ja najveći uspjeh u liječenju....molim vas što sad napraviti ...mene strašno vuče želja i mislim da ću već sutra vjerojatno ići kupiti metadon u kapima na crnjaka ...ali to mi nije riješenje jer mi je kriza neizbježna i ne znam što da radim...
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Recidiv

Post by nanii »

Do prije 5 dana si bio izliječen.
5 dana.
5 dana i nije neki period i stvarno ne vjerujem da ti kriza može biti toliko strašna da je ne možeš podnijeti i to na suvo, onako muški, na nogama. Eventualno sa ponekom tabletom za spavanje uveče.
Mislim 5 dana..........
Na tebi je da odlučiš i izabereš hoćeš li da stisneš zube 2-3 dana i izdržiš to nešto malo od krize ili ćeš ponovo da uzmeš metadon na crno i tako sutra, prekosutra će ti već zafalit para pa ćeš morati da se snalaziš, negdje ćeš naletit na hors i gdje si bio-nigdje, šta si radio-ništa...........Pade u vodu i doktorov ponos i tatina sreća, a što mje najgore od svega i tvoj život.........i biće ti puno-puno teže da se izvučeš i dođeš na mjesto na kojem si sad.
Stisni zube i istrpi to malo.
Sve najbolje.
Pozdrav
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Re: Recidiv

Post by Mark_Anderson »

Pozdrav, evo baš maloprije išao kod frenda dal vidim dal ima što da me malo smiri i njegov frend iz francuske mi proda neku kutiju .....sad ne znam šta je to nisam to nikad probao evo zove se točno ovako DHC 120mg
Dihydrocodeine.....on mi je garantirao da je puno bolje od MST-a
Vceikruna
Posts: 42
Joined: Wed Feb 09, 2011 3:58 pm
Location: Belgrade

Re: Recidiv

Post by Vceikruna »

Hocu i ja malo tog Dihydrocodeina :wink: :D mada bi bio zadovoljan sa MST-om! :lol: xexexe malo sale nije na odmet,nadam se da ne smeta,ne znam sta da ti kazem,mozda bi najbolje bilo da probas lagano smanjivati to Tramala sto ti je ostalo,pa posle malo na misice! Iskreno,zelim ti da se sto pre vratis u stanje u kom si bio do pre tog zeza! Pozdrav junacino,sve najbolje!
"Smrt je samo tren kada umiranje prestane" i "Eto to je svet,eto to su ljudi,prazni i ludi,mali i glupi,tudji,ne mogu da ti dozvolim da dodjes,oprosti............" For my not born child.........
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Recidiv

Post by teodora4 »

nanii wrote:Do prije 5 dana si bio izliječen.
5 dana.
5 dana i nije neki period i stvarno ne vjerujem da ti kriza može biti toliko strašna da je ne možeš podnijeti i to na suvo, onako muški, na nogama. Eventualno sa ponekom tabletom za spavanje uveče.
Mislim 5 dana..........
Na tebi je da odlučiš i izabereš hoćeš li da stisneš zube 2-3 dana i izdržiš to nešto malo od krize ili ćeš ponovo da uzmeš metadon na crno i tako sutra, prekosutra će ti već zafalit para pa ćeš morati da se snalaziš, negdje ćeš naletit na hors i gdje si bio-nigdje, šta si radio-ništa...........Pade u vodu i doktorov ponos i tatina sreća, a što mje najgore od svega i tvoj život.........i biće ti puno-puno teže da se izvučeš i dođeš na mjesto na kojem si sad.
Stisni zube i istrpi to malo.
Sve najbolje.
Pozdrav
potpuno se slazem!
nisi ni prvi ni poslednji kome se to desilo, ajde, zabljas ali sad cuti i cekaj da prodje, bolje sad nego da se zavrti opet u isti krug...
User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Re: Recidiv

Post by Mark_Anderson »

Tramal me odlično pokriva ova dva dana, brine me jedino jer je to isto poluopoid tako da nebi poslije njega imao kakve posljedice mislim ga piti još sutra i prekosutra i onda sam opet na konju bez ičega....
User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Re: Recidiv

Post by Mark_Anderson »

navečer zapalim malo zelenog i super.....spavam ko beba...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Recidiv

Post by zeleni »

anderson, jel se ti, brate, zajebavas? pijes trodone za zikru, a radio si se tri dana...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Re: Recidiv

Post by Mark_Anderson »

Da uvijek mi je tako bilo dovoljne je jebena tri dana da poslije toga budeš sjeban....dovoljno je čak da sam se jedan dan pošteno odradio i osjećam posljedice poslije...
User avatar
Mark_Anderson
Posts: 10
Joined: Sat Sep 04, 2010 12:36 pm

Re: Recidiv

Post by Mark_Anderson »

to je svima tako....i prije kada sam se radio samo sa dopom isto mi je bilo....poslije tri dana ujutro katasrofa dok ne uzmem nešto....valjda vama nije tako....
Post Reply