U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

toto-rina

U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by toto-rina »

Da rekli su na TV, na dnevniku juce prekjuce javili, cak je i predsednik rekao da je stanje haos i da nimalo ne napreduju. To je taj primer sto je Peranovic navodio kako Rusi. Oni su gotovi. Nema im spasa. Sada ce da uvedu Metadon ali kasno. Dok se to organizuje treba koja godina pa koja godina da da rtezultate sve u svemu 10 godina a eto njih na 5 miliona. Ej bre 2.5 miliona registrovanih. Koliko ima neregistrovanih. Zamislite celu Srbiju ili Hrvatsku zavisnici, svi na ulicama po drogom ili u krizi. Jbt kako su im dozvolili da to urade od zemlje covece. Bolje da je pomrlo 100 svetsnika, da su ih likvidirali jednog po jednog nego ovako skenjase naciju. Ma kojih 1000, 1000 bi ja likvidirao, ne4 bi ni jeo ni spavao dok ne bi zavrsio egzekuciju. Dan i noc, samo bi mi dodavali sarzere i drugu cevku kada se ova usija. Metak u potiljak i nogom u kanal i lecenje po zapadnom nacinu. Zemlja bez Metadona, lep primer. Sta ti je zivot covece, ludi car pa komunisti pa lku pravoslavni mozak skenja naciju, nije njima lako tamo.
Mislio sam da ih ima oko milion ipo. Za citav milion registrovanih sam omasio a to je samo vrh ledenog brega, sta je sa onima koji zive u kanalizacijama medju spricevima i prljavstinom. Grozna zemlja, nacija, mozak, ludilo, nikad gore.
Vceikruna
Posts: 42
Joined: Wed Feb 09, 2011 3:58 pm
Location: Belgrade

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by Vceikruna »

Bas tako,grozna zemlja u potpunosti,lepo si to rekao,moj brat je ziveo poslednjih pet godina u Sanpeterburgu,kaze da je to zvanicno,a da nezvanicni ima peko 7 miliona zavisnika! tamo svaki dan crkavaju po ulicu u bukvalnom smislu,kao misevi i alkosi i narkomani,a vecina tog staleza nema kesa za te njihove "cuvene metode lecenja",pa su tako dosli ovde kod nas da lece,a mi smo jos vec debili kada dozvoljavamo tako nesto i to sve zbog satro Srpsko-Ruskog bratskog naroda,jebale ih njihove glubosti,jebe se njima za nas,bitan im je gasovod i juzni tok! Kazu da tamo gudru najvise valjaju i rade sa istom ciganska plemena po Ukrajni i manjim mestima u Rusiji,sade ogromne plantaze maka,pa udje vojska ili murija i sve im to pogaze tenkovima i popale,a i na ulici je jeftina gudra,oko 500 rubalja mic to je nepunih 10 eura! Ne znam dal ce uvesti neke zapadne metode lecenja,ali tesko da bi im i to bio spas,oni su zapravo po tim vukojebinama i manjim mestima mozda i veci zatucanici od nas,jebiga,samo da se mi kultivisemo sto je vise moguce,to je trenutno najbitnije! Pozdrav svima,ljudovi uzivajte! :wink: :lol:
"Smrt je samo tren kada umiranje prestane" i "Eto to je svet,eto to su ljudi,prazni i ludi,mali i glupi,tudji,ne mogu da ti dozvolim da dodjes,oprosti............" For my not born child.........
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by oxo »

propade cela nacija bez metadona
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:03 am, edited 2 times in total.
toto-rina

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by toto-rina »

Pa kazu da su u Belorusiji i Ukrajini vec prosle prve 3 godine od kako je prvi put poceo program da ima poboljsanja. Kazu dosta vec slucajeva najgorih se povratilo iz mrtvih. Ne nema ne moze to da niko razmislja tako plitko kao ovi protivnici. To je ocekivano jel nacin borbe tih pravoslavnih svetsnika i njihov pogled na zivot je zastareo i totaslno se kosi sa realnoscu. Oni sami se nemocni da realno sagledaju situaciju i da su upropastili mlade Ruse. Ovi su bolesni i nesvesni sta rade a ovi si njihovim nacinom borbe protiv zavisnostik omanuli totalno. Omanuli su toliko da su sahrasnili milion ljudi. I njima se govori vec 10 godina da je za Rusiju 1 milion previse prema broju stanovnika, nekoliko godina ih je sve tm olio da daju te podatke koliko ima zavisnika oni su mudro cutali. Sada je verovatno doslo do predsednika da mu je neko ko zna gde rekao Alo porpade ti omladina i da je covek sam trazio izvestaj. ETO IMATE ZIV PRIMER STA BI SASA.EX I SLICNI NAPRAVILI OVDE. TO JE NJIHOV NACIN BORBE METADON ZLO, CRKVA BOG, RADNA TERAPIJA BESZ METADONA.
Ovo je odlicno i za Balkaan ovde uvek mozemo da kazemo kako je u "Zemlji Bez Metadona".
Pozdrav za bracu ruse uz pesmu:

http://youtu.be/8KQdn5FsYME


Nema tamo je milion ipo do dva vec gotovo. Ima mnogo inficiranih HIV-om a HCV pitanje je ko nema a ne ko ima. Nije to ono procenjuje se, nego broj ljudi koji su potrazili pomoc. A za Metadon daj boze da uvedu za 10.000 ljudi odmah. Veliki je to broj a Rusija je poznata da ne daje pare ni za bolnice ni za lekove koje treba a pogotovu ne takve lekove. Ko ce da plati 100.000 doza Metadona svaki dan. Sledovanje Srbije za pola meseca. A to je da tek da svaki 25 registrovani heroinski zavisnik dobije Metadona, a treba svaki treci realno ili peti. A sta je sa onim kuznima sto bio ispuzali iz sahtova kada bi culi o Metadonu o kojima se nista ne zna.
To tyreba organizacija dobra da bude a ne da dobiju pomoc koja presusi jedan dan i 200.000 pomahnitalih jedno jutro bez Metadona.

Pa tamo covek kada se zakljucao u stanu sa taocima zenom i detetom nekima trebalo je 3 h Speciajlcima da donesu morfin jer je to trazio. Lekar nije hteo 2h da im da kljuceve on ormana na onkologiji molili su ga njih 50. Posle im je dao punu kesu najlonsku. Bilo je na TV ovaj je tek otvorio kada je sasuo u sebe desetak onioh ampula sa nekim zardjalim konsjkim spricem. Prikazali su i to na stolu.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:02 am, edited 1 time in total.
Zmaj
Posts: 59
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:11 pm

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by Zmaj »

U Rusiji kao i kod nas donekle vlada takva opiofobija,nenormalni su...Secam se jos 96-te kad sam isao kod "cuvenog VRAC-a Dr.Zobin-a",da je tada prica bila u fazonu sve sem Metadona sto se tice narkomanije.Imaju jebeni Tramalj , jebo ih tramal,njihovo djubre,inace supstitucijska terapija,nesto slicno,ne...U toj klinic,na spratu,lezali su vojnici 80-ih godina povratnici iz Avganistana,najgore navuceni na Hors,strasni uslovi lecenja,kako sam ja tada cuo.Znam za podatak koji je siguran,da na vratima od bolesnickih soba nije bilo bravu,nego je med.brat,lekar ko vec,imao zavezanu bravu,kvaku,kako god,i tako ulazio u svaku sobu...Msm mogu misliti kako su njih tretirali,kad su nas koji smo iskesirali poprilican novac,nije hteo da da nesto cak ni od hipnotika,samo jebene neuroleptike...Nazalost i ovde ima ta "struja" koja je za lecenje bez kedikamenta, i koja se krije pod okriljem crkve,a bije ljude lopatama, uzima lepe svote novca,i vozi motore od nekoliko hiljada eura,i ide po moto skupovima pizda im bre materina...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:02 am, edited 1 time in total.
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by supergenije »

Nema metadona ali ima droga krokodil :shock: :shock:
http://www.vijesti.me/svijet/krokodil-d ... anak-25613
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: U RUSIJI 2.5 MILIONA NENORMALNIH(ZAHVALJUJUCI CRKVI)

Post by dee_87 »

Strahota :(
Post Reply