Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Jay10
Posts: 1
Joined: Mon Apr 04, 2011 7:20 pm

Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by Jay10 »

Već se jebem s heroinom 10g bio sam i u komuni 4 God i nakon par God opet isto sranje sad sam već 3 mj na 10 hepova i zanima me jel mogu preci na suboxone jel kad sam se ja furo nije bilo ničeg osim heptanona pa me zanima jel netko ima kakvo iskustvo s tim ili ima odgovor jel mi je već pun kurac heptanona
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by yasujirozu »

vjeci dio populatorija ovdanjeg ce ti zasigurno prosvjedit kak furun nije mjesto za pitanja iz tog djelokruga vec da se moras obratit netkom strucnosposobljenom spram zavisnicke problematike.. i bili bi u pravu. idi kod ljekara/ke i priupitaj, ak ne, priljeznije zaviri u ovaj podforum, tema koja te preokupira viseputno je do tancina razglabana.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by selma »

nemoj tako Yasu...imamo i mi doktora tu... :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:03 am, edited 2 times in total.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by yasujirozu »

selma prozbori..
malmase wrote:nemoj tako Yasu...imamo i mi doktora tu... :)
a utom..
Voyager wrote:Svakako da se mozes prebaciti na Bupe, porazgovaraj sa tome sa svojim terapeutom i ne bi trebalo da bude problema, ako uspes da budes okay na Bupe-u to je veliki napredak za tebe, napredak u tvom lecenju.

Ta-da..

.::VOYAGER::.
vidovnjastvo, sta li..
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by selma »

yasujirozu wrote:selma prozbori..
malmase wrote:nemoj tako Yasu...imamo i mi doktora tu... :)
a utom..
autom? jel to neka nova tehnika lijecenja? :)
Voyager wrote:Svakako da se mozes prebaciti na Bupe, porazgovaraj sa tome sa svojim terapeutom i ne bi trebalo da bude problema, ako uspes da budes okay na Bupe-u to je veliki napredak za tebe, napredak u tvom lecenju.

Ta-da..

.::VOYAGER::.
a vidis....:)
covjece, Voya tebi nema ravnog
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by dopeFree »

svatko može na suboxone ali koliko će njih ostati stabilno i bez recidiva nakon toga je upitno. Ja sam jedan od onih kaj to nisu uspjeli. Ono kaj trebaš znati o suboxonu je da kod njega nema niti malo rada kao na hepu i ako još uvjek nisi dovoljno jak da se od toga odvojiš vrlo lako možeš ponovno pasti. Zato bi bilo dobro da prvo ispitaš samoga sebe, a onda o svemu popričaš i sa svojim psihijatrom.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:03 am, edited 5 times in total.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by dee_87 »

Mene 2mg suba otresu jbga jer ne uzimam dop vec duze vrijeme.. Mada povracam od njega non-stop.. Zadnji put sam uzela u cetvratak na vece i ev vec dva dana ne osjecam se bas najbolje.. Kao pocetak zikre na dopu, osjecaj toplo-hladno, trnci, temperatura povisena, i snovi me smaraju.. Koliko dana treba proci da osjetis zikru na subu? NIje mi jasno kako mi se ovo javlja nakon 3 dana, pa zato pitam.. Mozda nema veze sa temom, al voljela bi da mi neko napise.. Pozz
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Jel se mogu skinuti s hepova i preci na suboxone

Post by dopeFree »

dee_87 wrote: Koliko dana treba proci da osjetis zikru na subu? NIje mi jasno kako mi se ovo javlja nakon 3 dana, pa zato pitam.. Mozda nema veze sa temom, al voljela bi da mi neko napise.. Pozz
Kaj se toga tiče sub drži dosta dugo i ako uzmeš dovoljno veliku dozu prva kriza bi trebala početi upravo treći dan. Iako je neki ljudi osjete i puno prije jer ili su pod utjecajem placeba ili su uzeli premalu dozu. Ovo dugačko djelovanje se često navodilo kao velika prednost suba u odnosu na druge ljekove.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
Post Reply