Bolnicko lecenje

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

inesz
Posts: 55
Joined: Sun Jul 06, 2008 3:13 pm

Re: Bolnicko lecenje

Post by inesz »

da,ako ti dokt napisu pp
Znaci po potrebi jos -toliko toga i toga.
Ona moze ono sto joj pise,a dokt to odluci na viziti skupa sa tobom.
Ali neki dokt kuze muljanje pa nece dat vise.
Sve ovisi o dokt ,ne znam kako je kod vas..
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Bolnicko lecenje

Post by Dreamer »

inesz wrote:da,ako ti dokt napisu pp
Znaci po potrebi jos -toliko toga i toga.
Ona moze ono sto joj pise,a dokt to odluci na viziti skupa sa tobom.
Ali neki dokt kuze muljanje pa nece dat vise.
Sve ovisi o dokt ,ne znam kako je kod vas..

sta je pp?
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Bolnicko lecenje

Post by vudd »

Prostakluci poput rijeci''kurac'' ''jebala te plava kosa...'' i ''izdrkavati'' su mi takodje omiljeni
Aj sad ozbiljno,mala...Sta ti hoces od foruma?Prvo si uletjela sa pricom o metadonu,onaj toto-rina se obradova uzalud...pa bi na bolnicko skidanje,ali prije toga sve mora da ti se nacrta,po mogucnosti i da se ode umjesto tebe...onda opet kenjas o NA sastancima,pa si onda htjela znati kako mi narkomani jebemo,i sve to uz izgovor kako ti nista ne znas...mislim...Koji kurac?Jel ti mozda radis maturski rad na temu narkomanija?
Kontam da si puna sebe,i da volis misliti kako si mega giga ovo ono pametna,ali brate...pa nisu ljudi ovde sisali usrano veslo...ok,mozda su sisali,ali im je dosta toga..ako shvatas sta zelim reci?
zoey.jpg
zoey.jpg (11.36 KiB) Viewed 2225 times
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Bolnicko lecenje

Post by sanela »

Vudd, kontam tvoju poentu. I sama se pitam šta zoey želi od foruma, ali hajde malo pripazi na riječnik.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Bolnicko lecenje

Post by vudd »

Samo sam citirao zoeyine ''bisere''...povlacim se
i da...pp je privatna potreba :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Bolnicko lecenje

Post by Dreamer »

...
Last edited by Dreamer on Sun Jan 01, 2012 3:06 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Bolnicko lecenje

Post by Dreamer »

.
Last edited by Dreamer on Sun Jan 01, 2012 3:06 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Bolnicko lecenje

Post by vudd »

E nek si mi vala rekla...Sad cu jos da se rasplacem i da izvucem najstrasniju grizu savjesti,jer se osjecam odgovornim sto zakljucase sex i igla ili nos
Nesto sam u out-u ovih dana,pa se samokaznjavam raspravama sa...ko god naidje.Apstinencijske muke ovo ono...a mozda je i jedan od nedostataka koje cine narkomansku licnost
Ovo je forum narkomanije,narkomani imaju cudne poglede na neke stvari,cudno ponasanje i cudne ''zakone''.

Tvoje teme ,nekako, nisu zahtjevale pametne,razumne,skolovane odgovore...vise su povlacile one narkomanske ili post- narkomanske.Takve si uglavnom i dobila

Ne bih vrijedjao narkomane,ali ako ti trebaju skolovani,pametni,razumni ljudi, trebala si probati jos na nekim forumima...npr
http://filozof.informe.com/filozof-forum-df6.html
A sto se slike tice...pa zar nisi cula za Zoey 101?Sestra Brintey S...one narkomanke?ne?nema veze...evo necu vise...
Sretno ti to bolnicko lijecenje i da se izvuces iz sranja...kakvog god
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Bolnicko lecenje

Post by Dreamer »

.
Last edited by Dreamer on Sun Jan 01, 2012 3:06 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Bolnicko lecenje

Post by 7474 »

vudd wrote:Prostakluci poput rijeci''kurac'' ''jebala te plava kosa...'' i ''izdrkavati'' su mi takodje omiljeni
Aj sad ozbiljno,mala...Sta ti hoces od foruma?Prvo si uletjela sa pricom o metadonu,onaj toto-rina se obradova uzalud...pa bi na bolnicko skidanje,ali prije toga sve mora da ti se nacrta,po mogucnosti i da se ode umjesto tebe...onda opet kenjas o NA sastancima,pa si onda htjela znati kako mi narkomani jebemo,i sve to uz izgovor kako ti nista ne znas...mislim...Koji kurac?Jel ti mozda radis maturski rad na temu narkomanija?
Kontam da si puna sebe,i da volis misliti kako si mega giga ovo ono pametna,ali brate...pa nisu ljudi ovde sisali usrano veslo...ok,mozda su sisali,ali im je dosta toga..ako shvatas sta zelim reci?
zoey.jpg


svaka čast na opisu nekog koga ne poznaješ lično!!! ubvo si 90ak posto.
a PP je Po Potrebi i to teba da ti ispiše doktor na viziti.. meni se recimo to nije nalazilo u kartonu sve dok mi nije zatrebalo!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Post Reply