oh ti xoni

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
SvetiJimmy
Posts: 4
Joined: Wed Sep 22, 2010 2:45 am

oh ti xoni

Post by SvetiJimmy »

znate kaj je najzalosnije kod nas narkosa mi svi pitamo takve gluposti da to nije normalno
evo bas kod nas u Zagrebu dop je tolko los da se jedna osoba nemoze sredit sa cjelim gramom eventualno si makne nekakvu krizu i onda bljedo gleda u zid i mozda pokusava nasilu kljucat i kune onog ko mu je prodao tu sracku, ja osobno sam odustao od kasnijeg nazivanja lerdi-a jer mi je ostalo dovoljno pameti da shvatim da sa tim samo dodatno sjebem bon na mobitelu.

I kucne tako 30.12 i covece nikako da isfuram tek tolko da si zizu maknem i da odem na posao bez da ne bljujem po radnom mjestu :vom:
Al mislio je Jimmy unaprijed pa si je nabavio tablu velkih subova na crnjak i reko sad cu jednoga maznut i vidi stvarno nakon jedno 1 sat ono proradi
mogu vam rec da nakon cirka 20 sati od zadnjeg uzimanja copila fina krizica taman da bi se najradije zatvorio u sobu, stero sve u 3 i bilo bi me bas briga...
ali uglavnom zemem ja to kak treba pod jezik i nakon nekog vremena taman kad si kazes nis od ovog taj xon lagano proradi i mogu rec da za to vrijeme dok sam bio na poslu delo i druzio se sa normalnim ljudima valjda sam se po prvi put iskreno nasmijo njihovim glupim forama koje se vrte jedino oko seksa i klope valjda jer to sto je normalno meni je vec odavno izgubilo svako znacenje, dopa se nisam niti sjetio previse i bez problema sam cak na kraju radnog dana opljacko firmu za jedno 15kila bakra jer budimo iskreni sutra je novi dan, nakon dana ne bas pre rano, zaspo sam bez puno muke i docekao novi dan.

Dan poslije-stara godina
Budim se u sobi...mracna je i lagano smrdi po narkomaniji. Svi ormari pa cak i oni sa robom puni su kojekakvih tableta za smirenje ili spavanje, tupfera ampula s vodom, starih ampula za kuhanje te prljavih igla koje drzimo za svaki slucaj ako ponestane cistih mozda se nade koja ostra. Tu i tam mi se smuci kad pogledam u sve to; e da citra je u kuhinji znam da sam nes izostavio.
I cmrljimo tak ja i cura do jedno 4 popodne taman da se pocne mracit i depra preuzima kontrolu.
Slijedi nabava i krecemo u nju sa ne reganim autom kojem vjecno gori rezerva ma to bi jos bilo ok da mi prije mjesec dana nisu kobre uzele vozacku i dobio 5000kn kazne zbog odbijanja policijskog narko testa.
Uglavnom sama nabava traje relativno kratko al dop koji sam dobio je bio veoma poseban imao je miris ko nekakvoj kiselini, neku sivu boju i drzo se na povrsini vode ko sobna prasina stvarno nemam pojma kaj je to bilo. Kad smo se sredili prosli nas neki trnci i mene je nekak sve speklo ispod koze i sav sam pocrvenio al ajde neki fles je bio i sad smo spremni za novu godinu.

Docek nove i nova
Samu novu godinu smo docekali kod moje stare posto niti jedno od nas nije bilo dovoljno razbijeno da bi isli van na zimu a kamoli kljucali.Tamo smo proveli par sati i jeli kolace te smo kasnije kad smo otisli usput i uzeli malo bjelog; malo se glupo osjecam kad me pocne pustat al kad skroz pusti sam ok cak mi ostane ona dobra volja.
Kad smo se naspavali i najeli te je vec pocela da djeluje apstinencijska kriza skpili smo nekaj love i posto smo cvrsto odlucili maknut se od dopa pokrenuli smo potragu za bjelim.Ova je trajala neobicno dugo negdje oko 5 sati sto znaci da smo i krenuli u nabavu oko 5 popodne i uglavnom prosao dan i relativno nemiran san.

Dan poslije i danas
Ovo cu vam sve srocit koda je jedan dan.
Jednostavno se osjecam kao da me udario autobus pa trolejbus i na kraju zgazio tranvaj, ... pa vlak.
Izmedu ta dva dana nisam spavao gotovo nista a vise nemogu gledat gospodara prstenova i ostala novogodisnja ranja na telki ubija me bol u kukovima i nogama al zacudo ne znojim se previse.
Ne bljujem sta mi je cudno al osjecam da proljevi samo sta nisu krenuli.
Mozda mi nije skroz lose jer sam bio 2 dana cist na subu znaci uzeo sam 20 oko 2 popodne, 30 nista i onda tek 31 oko 6 popodne to sam izdrzao na subu od 8 potrganom na cetvrtinu znaci 2 mg.
Ovo je 3 dan od dopa i 4 od suba na koji nisam navucen, ubijaju ne bolovi al sam cvrsto odlucio da nista od tih subova vise jer kao sto Sasa-ex tvrdi na kraju je sve to samo produzavanje agonije a ove sve price upucuju na to.
ljudi drzite fige, i cuvajte se te me zanima hocu li prolazit kroz samo heroinsku krizu koja je navodno kraca ili ce tu bit kaj od suba mada ga nisam uopce puno uzimao ja vam javim jos kak mi je
Ako vijesti noćas jave da sam nestao bez traga,
Smiri se, ne skaći od sreće.
Moj pokvareni osmijeh ti dobro pogledaj,
Vidjet ćes, đžubre kao ja ne umire...

HLADNO PIVO - Trening za umiranje
Post Reply