pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: pakleni plan

Post by vudd »

Tessla bratee...moja sucut.Mnogo opasna ekipa,ova Beobanda.Sve sama gija-gija...(ovo skraceno od ''Shargija'')
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fAYBKVSXAfA[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Šargija

Post by anfakabl »

Smejem se ko onaj zeleni smajli
all that I want is to play
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

lako je vama da se zezate.Video bih Vas da je vama tako zajeban lik pretio.Jel vi znate kakva je on bre sve dela pravio?
Pa jel znate da su najopasniji dzeparosi,wifebiteri i tasniceotimaci.Koja je to zajebana i nadasve zanimljiva biografija.Zamislite samo njegovu zajebanu ekipu! Gangstereperi opasni . Koliko li je opasan licem u lice,kad je ovako hrabar i ostar preko tastature.
Moram da se selim sa Brda, necu smeti da idem po kafanama u kraju,sto mi vec tesko pada.
Beoljakse ,a da ti molim te vimsta u stau da cheshvi rau-rau!Aj razmisli o tome,pa mozda i popravimo odnose ako bude dobar blajv!Pozz.
p.s. ako ti ne odgovara u stau,moze i zai bao vau (da cheshvi rau-rau).
Last edited by tess on Tue Jan 26, 2010 12:19 am, edited 1 time in total.
dal' mi steti droga leti?
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

tess wrote:...ali prijavio sam se za skidanje u jednoj bgd klinici.
Nekako mi se cini da je bolje na tvojoj temi da napisem koju, posto ovih dana Dita, vudd i ti "bombardujete" lepim vestima :)
Drago mi je zbog gore navedenog i iskreno ti zelim da uspes u tome i da dozivotno apstiniras od svega.
Pozz.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

jooj cuti...
ne zelim nista konkretno jos da napisem o svemu da ne bih izmalerisao.Uglavnom prijavili smo se brat i ja na jednu kliniku.Problem je sto nemozemo zajedno u isto vreme.Otisli smo tamo na moje insistiranje odnosno,ja sam resio pre par nedelja da odem tamo i pitao njega da krene sa mnom i on je pristao.Dobili smo razlicite doktore.Ja sam dobio finu doktorku :) . Pre par dana su nam rekli da u ponedeljak moze jedan da dodje i da oni misle da to treba da budem ja,ali ako smo se mi drugacije dogovorili da moze i tako.On je zeleo da on ide prvi i tako cemo i da napravimo.On ce lezati 10dana,a ja 5 nedelja(tako sam trazio) i mogu da udjem tek kad on izadje (taj dan).
Samo da se zna i ja sam zeleo sto pre da udjem na kliniku i zapocnem lecenje.
Rekao sam da necu nista konkretno,a vidi sad...Uglavnom odlucio sam da se resim svog stita i svoga boga,metadona(zlatno tele).
Pokusacu...pisacu...
dal' mi steti droga leti?
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

Ajde da nemalerisem ni ja. Necu nista pitati :)
Jos jedan plus i dodatni motiv moze biti i fina doktorka :wink:
Vazno je da imas volju i da si se pokrenuo...
Za sve ostalo ima vremena, pisaces kad prodje.
Bas mi je drago i zbog tvog brata i nek vam je srecno.
Vanja
Posts: 9
Joined: Thu Jan 21, 2010 4:26 pm

Re: pakleni plan

Post by Vanja »

Ja vas uz svo duzno postovanje ne razumem. :(
Ili se drogiras ili ne, ako se drogiras cemu lekovi za spustanje? Jedno potire drugo.Heroin i metadon NE IDU ZAJEDNO!NIKADA!
Speed i spustanje metadonom NE IDU ZAJEDNO!!!
Navicicete telo i mozak bez potrebe na razne hemije, a onda kada se pojavi "osmi putnik" necete znati sta je problem.
Pricam iz svog iskustva, ako imas metadon cemu subotex?
Ako vec pijes obe zezalice, cemu speed? Postujem ja svaciji izbor na autodestrukciju, ali verujte, bice vam zao dana kada ste rasipali leokve koji vam jednom mogu spasiti zivot.
izvinjvam se ako sam nekoga nehotice ovim postom "dokacio", nisam zeleo da budem neprijatan, vec da dam savet iz licnog ugla.
Covek se bolje oseca kada ima plan, plana nema kada se kombinuju razne supstance.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: pakleni plan

Post by vudd »

Vanja,ne sjebavaj pozitivu...O speed-u je bilo govore prije...jednom...malo

Tessla brate...drago mi cuti da metadon nije tvoj Bog :rock:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

a jesi provalio sto se beoljakse prerusio u vanju i zicka met po forumu.
cccc izvaljen si!
dal' mi steti droga leti?
Vanja
Posts: 9
Joined: Thu Jan 21, 2010 4:26 pm

Re: pakleni plan

Post by Vanja »

Ja se zaista zovem Vanja, a ti sta si i koga si provalila, to zaista nisam siguran, pretpostavljam da ima paranocnih devijata ovde, pa kapiram sve sem prozivke koju misam nicim inicirao.
ja nemam problem sa svojim identitetom, prvi put ovde pisem, dosao sam zbog svog problema a ne da "provaljujem ili izvaljujem" nickove.
Iz centra sam Bgd, svakome ako zeli mogu dati podatke, telefon, adresu, fixni i tako dalje,malo se glupo oscam da se pravdam svakoj spodobi, ali aj`kao prvi put sam ovde, a znam kako ide kada se devijati loze na suvo.Nisam nikome zeleo kako neko rece " da sj...pozitivu" govorim iz svog ne malog isklustva, naravno sve je moj subjektivni dozivljaj spomenutih supstanaci.
Post Reply