pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Bahato i neodgovorno ponasanje drzavnih sluzbi je veoma opasno za ekonomsku politiku jedne drzave!Ali mene ne jebe to tolko,cak sta vise uopste,ali je dobar izgovor sto neostvarujem plan.Mislim bilo je i providljivijih izgovora za banalnije stvari.Ja sam Car za izgovore,ali za one pred samim sobom.Kad se sam sebi pravdas za ono sto ces uraditi.Hmm da cuo sam da postoji terapija jahanjem konja.Nisam siguran zasta je ta terapija,ali sam siguran da cu zajahati kad dodje lepo vreme,ovog puta pravog konja!Kad smo kod konja,moram da kazem da je meni konjic grbonjic najjaci crtani film ikad napravljen!Posle ovde neki pricaju da braca Rusi neumeju nista dobro da urade.Samo dobra i nezna Slovenska dusa moze da uradi tak krasan crtic!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Draga Saveta, kako da vratim sposobnost izgovora za samu sebe? Ranije sam na tom području bila veoma uspešna, a sada svaki put neki glas govori "jao bre, ne seri više!"
Teško je to.
Jahanje pravog konja je pravo uživanje kad naučiš. U početku nije zabavno i boli.
I jebali te Rusi, već te zamišljam kako krišom zaplačeš kad im himna zasvira, ili Putin napravi par sklekova dok peca tuljane.
all that I want is to play
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: Re:

Post by tess »

anfakabl wrote:Draga Saveta, kako da vratim sposobnost izgovora za samu sebe? .
Jahanje pravog konja je pravo uživanje kad naučiš. U početku nije zabavno i boli.
I jebali te Rusi, već te zamišljam kako krišom zaplačeš kad im himna zasvira, ili Putin napravi par sklekova dok peca tuljane.
cccc taj fazon.Nije bas da placem,ali suza krene,pa sto da ne?Jel si ti gledala nekad finale superbola?Ameri naprave da to izgleda kao neki veliki dogadjaj,sto i jeste,pa na stadion gde se tekma odigrava dovedu nacionalnu gardu(mrki nigeri sa tankim brcicima i nadrkani u paradnim uniformama i puskama),pa puste himnu,ali ne na matricu ,nego neka od zvezda otpeva,a svi se useru od plakanja.A rezija baci akcenat na ove vojnike mrge,da vidis bre i oni se useru od plakanja,jebemli ga zasto.Pa kad mopgu oni da placu,a dve trecina stadiona je iz raznih p.m.,sto ja da NEPUSTIM SUZU NA RUSKU,A BAS JE MELODICNA. Vidi ova velika slova su slucajno,nema veze sa infobiroom.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

heh provali ove indijance rudare iz Donjecka.ne mogu gol da daju,a i koji ce im.?
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: pakleni plan

Post by Beobandit »

Siba dop i speed preko metadona a a odmeta ga razdire stomak. A zasto kada Ameri placu na svoju himnu zasto ti ne bi mogao na rusku kada je to isto skoro jel da. Zanimljivo poredjenje. Da sam ono vece znao ovo ne bi odgovarao na postove i upustao se u raspravu ja jos mislio sa strejt covekom se ubedjujem.
Ma ja vise ovo ne citam. Malo je ovakvih na srecu. Zdravo.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Beobandit wrote:Siba dop i speed preko metadona a a odmeta ga razdire stomak. A zasto kada Ameri placu na svoju himnu zasto ti ne bi mogao na rusku kada je to isto skoro jel da. Zanimljivo poredjenje. Da sam ono vece znao ovo ne bi odgovarao na postove i upustao se u raspravu ja jos mislio sa strejt covekom se ubedjujem.
Ma ja vise ovo ne citam. Malo je ovakvih na srecu. Zdravo.
Neznam zasto si pomislio da sam strejt,kad sam lepo naglasio da sam na metu 2god,a dop nisam pipnuo jako davno,verovao ili ne.Takodje sam i napisao kad sam uzeo spid,znaci sam sam rekao,ali moram da ti kazem da ga nekonzumiram cesto,mada to nista neznaci sem da sam narkomancina,verovatno gora od tebe,ali nigde i nisam rekao da sam ja dojaja,a ti losiji covek od mene.Rekao sam samo da si tupson jer reklamiras medadon i da si govno jer ribe maltretiras i otimas im kintu(to si sam negde napisao)kad nemas pare za dop.Daleko od toga da sam ja cvecka,ja sam svojevremeno prodao svo kevino zlato iz kuce,cak i burmu sa vencanja za dop.Ali maltretiranje zena fizicki,je mi je nesto najgore na svetu i nesto za sta nema opravdanja! A Rusi su naravno keva i cale,samo nisi svestan!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: pakleni plan

Post by anfakabl »

Toliko si mu nedostajao da je morao da te poseti na tvojoj temi.
Nemoj više tako da kuliraš čoveka, gde će ti duša?
all that I want is to play
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: pakleni plan

Post by Beobandit »

Da otimali su svi u drustvu kako su stigli. Posle kasetofone, pa stanove. Ja godinama nisam nista ukrao jer nemam potrebe da kradem. Imam pare i za kradjom nema potrebe pogotovu sto nisam zavisnik od gudre. A sada to sto ti se ne svidja sto ljudi kradu po ulici, otimaju to je deo njihovog zavisnickog problema. Kada nisu u krizi ne kradu, a prave sranja samo kada ih pritera bas. To je moja proslost potrebe za kradjom nema nikakve.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8WD0WVL-HjE[/youtube] Uzivaj beoljakse!!!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Lako je smejati se i biti pozitivan,kad su dobri dani,kad te nista neboli,sve ide onako kako si isplanirao,problemi kilometrima daleko i sto se kaze,kako god da bacis loptu,ona ulazi u obruc.Uh,a kako se smejati i biti raspolozen,kad naidju losi dani?Narocito osobi,narkomanu,apstinentu ili ne?Mislim sta moze pametno moj jadni,osteceni mozak,sa tek po kojom sivom celijom(na prste da ih izbrojis)da smisli.Dali moze racionalno da smisli nesto?Mislim realno,dali je to realno? Kad stisnu bedaci sa svih strana,pa pocnu da isplivavaju stara sranja,za koja si mislio da su odavno u kanalizacionom kolektoru govana i kad si u tripu da se sve urotilo protiv tebe.Sta radis u tim situacijama?Pa naravno,zatvaram se u sebe i tripujem razne budalastine.Tacno imam cele izrezirane filmove.Sa tuznim krajem.Pa samosazaljenje,uh.Pa griza savest.Pa ocaj.Pa realno sagledavanje stvarnosti,koja je gora od uzasavajuce.Osecaj krivice je najgori.Gotovo paralise.Medjutim najgori je trenutak u tom svom licnom ocaju kazem,"nemogu vise aaaa". Moj licni najveci problem kukavicluk.To se vidi i po tome sto sam na supstituciji 2 god i sto sam pre 15god prvi pu+t rekao "heroin vise nikad ',pre 10god sam rekao,vidi ovo ti je zadnji voz da se spases,do pre 3god strejt 2god i evo me ovde.Ceo krug uzasa. Metadon.Dali normalno razmisljam?Ne.Dal mi skodi organizmu?da. Dal mi smiruje rovca?Ne skroz.Dal mi je dobro na njemu?Nije.Dal je bolje biti na metu ili dopu?Na metu.Dal sam malo normalniji na metu nego na dopu?Jesam.Dal mogu bez meta?Ne mogu,plasim se.Dal zelim da ga pijem ceo zivot?Ne bih,ne bi to bio zivot.Dal je metadon droga? Jeste, legalna zamena za droguDal sam sisa? Jesam najgora.
dal' mi steti droga leti?
Post Reply