pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: pakleni plan

Post by tamarra »

sanela wrote:
darla wrote: A Sanelu bih zamolila da mi odgovori, da li ja vudd-u mogu poslat pp ovdje i da ga on vidi ili tih mjesec dana on uopce ne moze nista na forumu ? ne znam ni dal moze citat ovo tj. uopce pristupit forumu ak je banovan ?
Dok je banovan, ne može imati pristup forumu sa svog računara.
U smislu da se ne može ulogirati, pisati, provjeriti poruke? Ima pristup stranici, u smislu da može čitati kako začetavamo ove teme? 8)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: pakleni plan

Post by sanela »

tamarra wrote:
sanela wrote:
darla wrote: A Sanelu bih zamolila da mi odgovori, da li ja vudd-u mogu poslat pp ovdje i da ga on vidi ili tih mjesec dana on uopce ne moze nista na forumu ? ne znam ni dal moze citat ovo tj. uopce pristupit forumu ak je banovan ?
Dok je banovan, ne može imati pristup forumu sa svog računara.
U smislu da se ne može ulogirati, pisati, provjeriti poruke? Ima pristup stranici, u smislu da može čitati kako začetavamo ove teme? 8)
Nema pristup stranici nikako sa svog računara.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: pakleni plan

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:59 am, edited 1 time in total.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: pakleni plan

Post by tamarra »

sanela wrote:Nema pristup stranici nikako sa svog računara.

I bolje. Nek se odmori malo od svega ovoga.
Ja sam eksperimenta radi, raskinula ugovor za net kod sebe doma, čisto da vidim hoću li raditi pametnije stvari na večer i vikendom. I radim. :D
Samo, znam vršljati po forumima i facebooku sa posla, kao sada recimo. :-D
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

jbg, nisam imo net neko vreme i nisam ispratio sve ove Saneline akcije spasavanja foruma od nemorala gospode tessa and Drashka Vudda.

najzalije mi je sto se nisam pozdravio sa tessom pre nego je zapalio na izlechenje...

Drug, nek ti je sa srecom!
Vudd, vrati se, sve ti je oproshteno!

pozzzzzzzzzzzz i svima koji navracaju (makar) na ovo mrachno mesto.

Nik
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: pakleni plan

Post by Fela Kuti »

7474 wrote: najzalije mi je sto se nisam pozdravio sa tessom pre nego je zapalio na izlechenje...
Ma vratice se on kada se skine, taman da svima koje to interesuje iz prve ruke isprica kako je proslo.
A takvih na ovom forumu ima dosta. Ako ne medju registrovanim clanovima, u "publici" zasigurno.
Ta fama o neizdrzivim strahotama pri skidanju sa metadona mnoge godinama sprecava da krenu dalje.
Ovo sve se naravno odnosi samo na one koji to zele i kod kojih je ta ideja skroz sazrela.
Jer iako se mnogi sa mnom nece sloziti, za neke ljude je dozivotno odrzavanje jedini "izlaz".
Za neke!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: pakleni plan

Post by saša-ex »

Imate pozdrav od Tessa, dobro je, i dalje je u hotelu na odmoru :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

saša-ex wrote:Imate pozdrav od Tessa, dobro je, i dalje je u hotelu na odmoru :)

Sale, el se zekiš ili si zaista u kontaktu sa njim ili nekim od njegovih senki, sponzora, vaspitača etc etc..


i pre svega, koju zajednicu je odabrao, ako znaš?

poz!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: pakleni plan

Post by saša-ex »

Odabrao je zajednicu Drajzerovu,ahahhahha....Video sam se sa momkom koji je lezao sa njim.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: pakleni plan

Post by bojanol »

Teodor Tess... nek' mu je sa srećom. :D
Post Reply