pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: pakleni plan

Post by klara60 »

Pozdrav Tessu i od mene sa zeljom da istraje!
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: pakleni plan

Post by supergenije »

I ja pozdravljam virtuelnog ortaka Tesa! I ocekujem uskoro nadam se pozitivan izvestaj od njega :D
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

saša-ex wrote:Odabrao je zajednicu Drajzerovu,ahahhahha....Video sam se sa momkom koji je lezao sa njim.

čekaj, u Drajzerovoj ima i bolničko lečenje?
nisam upućen..
koliko to onda traje i šta je cilj? skinuti se sa dopa ili, u njegovom slučaju, meta?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: pakleni plan

Post by anfakabl »

Nema bolničko lečenje. Drajzerova je hotel sa 3 zvezdice, ne mogu da verujem da nisi čuo za njihov čuveni room-service.
Traje dugo, a cilj je, pored usavršavanja yoge, odvikavanje od pušenja i ljubavi prema Rusima.
all that I want is to play
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

anfakabl wrote:Nema bolničko lečenje. Drajzerova je hotel sa 3 zvezdice, ne mogu da verujem da nisi čuo za njihov čuveni room-service.
Traje dugo, a cilj je, pored usavršavanja yoge, odvikavanje od pušenja i ljubavi prema Rusima.
aj ne kaki, zemljak, nego objasni, ako znaš, u kom je ta ustanova fazonu i kad možemo tessa očekivati nazad i sa kakvim rezultatom?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: pakleni plan

Post by darla »

ahaha "s kakvim rezultatom"? pa kak da Tinka to zna?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: pakleni plan

Post by anfakabl »

zemljak...kada te nešto toliko interesuje, valjda prvo malo pročitaš postove na toj temi..ili?
evo, ja ću ti prepričati šta piše ovde tess krajem januara
tess wrote:jooj cuti...
ne zelim nista konkretno jos da napisem o svemu da ne bih izmalerisao.Uglavnom prijavili smo se brat i ja na jednu kliniku.Problem je sto nemozemo zajedno u isto vreme.Otisli smo tamo na moje insistiranje odnosno,ja sam resio pre par nedelja da odem tamo i pitao njega da krene sa mnom i on je pristao.Dobili smo razlicite doktore.Ja sam dobio finu doktorku :) . Pre par dana su nam rekli da u ponedeljak moze jedan da dodje i da oni misle da to treba da budem ja,ali ako smo se mi drugacije dogovorili da moze i tako.On je zeleo da on ide prvi i tako cemo i da napravimo.On ce lezati 10dana,a ja 5 nedelja(tako sam trazio) i mogu da udjem tek kad on izadje (taj dan).
Samo da se zna i ja sam zeleo sto pre da udjem na kliniku i zapocnem lecenje.
Rekao sam da necu nista konkretno,a vidi sad...Uglavnom odlucio sam da se resim svog stita i svoga boga,metadona(zlatno tele).
Pokusacu...pisacu...
da ne citiram sada sve naredne postove u kojima se spominje njegov odlazak u Drajzerovu...jbg, treba to sve pohvatati :D
eto, zemo, ne daj se jebemu miša
all that I want is to play
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

Hvaaala, anfakbl! Nisam imo net, jbg, a svašta se izdešavalo. Ne mogu sve da postignem.
E, esi se (više) udala? Da čestitam?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: pakleni plan

Post by anfakabl »

Evo, sam' što nisam.
all that I want is to play
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: pakleni plan

Post by 7474 »

anfakabl wrote:Evo, sam' što nisam.
kad tačno?? ako nije sikrit.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Post Reply