pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: pakleni plan

Post by vudd »

Bobane prate...Opusteno :)
Sta te briga za klaru60,ne poznajes je uopste...Malo ko se ovde poznaje,tako, da kad bi na to gledali,forum bi mogao ladno da ugine
Bole te brige,nemoj da se zivciras...Pozdrav
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XzPBUGUM7KQ[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

BOBAN wrote:Sta te briga za tessa ne poznajes ga uopste.Imam utisak kako proveravas sve ljude ovde.Svako ima svoj put i svoje dete u tvom slucaju.Cuvaj svoje dete i to je to.Ako pritiskas svoju kcerku kao neke ljude na forumu....ne znam...
Jel nam to Laki malo nervozan :?
Bobane, bas sam pre dan, dva Vudd-u napisala da se covek, citajuci vase ispovesti, na neki nacin veze za vas. Naravno za nekog manje za nekog vise, ali generalno ne postoji covek na forumu kome ne zelis dobro... Valjda odatle i pitanja tipa sta je sa ovim ili onim, kako li je nema ga/je dugo na forumu i sl. Prosto ne verujem da je bilo koji Klarin (ili bilo ciji) komentar zlonameran ili kontrolnog tipa. Uostalom kada Tessa a i sve vas vasi najblizi nisu mogli da kontrolisu, tesko da mozemo mi sa foruma. Da je to bilo ko mogao da radi vi se sigurno nikada ne bi ni drogirali.
Npr. mene, a vidim i Ditu i Vudda, zanima sta je sa Anfakabl. Bas se dugo ne javlja i kada ovo "kazem" uopste nemam zelju da je kontorlisem ili proveravam na bilo koji nacin, vec samo da cujem kako je. Pa valjda je ljudski i normalno raspitivati se o nekome ko ti je drag i sa kime si uspostavio komunikaciju.

Nadam se da si ti ok i nemoj biti lose volje :wink:
Pozz.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: pakleni plan

Post by Param-parcad »

ne veruj im bobane.oni kuju zaveru protiv nas...dusmani jedni konspirativni,oce da nas se docepaju na nekom AN okupljanju pa da nam uture cip pod kozu i da prate svaki nas korak.ne daj se brate moj :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: pakleni plan

Post by vudd »

Mladozenja,sto podjebavas covjeka?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: pakleni plan

Post by Boban »

vudd wrote:Mladozenja,sto podjebavas covjeka?

Matori,ma laganica.Znam pouzdano da neki ljudi bliski meni kenjaju o mojoj bolesti pa je mali umislio da me spopala ista.Valjda sam trebao da se pokrstim da kad dodjem u goste da i ja mogu da ustanem sa ostalima u crkvi.Jebe mi se za takve ljude.Chiji je Bog u pravu ili chije uchenje.Sto se tice Dusana silnog mislim da vozi jos jedan "prazan" let provodeci vreme ovde pokusavajuci da parira matorijim djankozama svojim jeftinim tripovima i vredjanjima bolesnih ljudi.Jednostavno stara i nova ekipa se razlikuju.Pawa shvatam sta si htela reci i hvala ti na postu ali ovo je narkomanija puna lazi i obmane i retko ko je iskren ovde, stoga sam skapirao da napisem to klari da se ne uzda previshe u ljude.Slatki smo i imamo rechi kao trokrake ali smo vecinom lazovi.Nadam se da je tess ok.Pozdrav
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

BOBAN wrote:Slatki smo i imamo rechi kao trokrake ali smo vecinom lazovi.
Ne bih da izgleda kao da vas pravdam, ali lazovi su u poprilicnoj meri zastupljeni i u streight populaciji. Trokrakih udica na sve strane...

Logicno je da ovde na forumu, kao uostalom i u zivotu, ne moze bas svako da ti „legne“ za pricu. Svaka komunikacija se zasniva na licnoj proceni onoga kome se obracas i u zavisnosti od toga donosis odluku da li ces, sa kim i na koji nacin komunicirati. To sto neko laze nije moj problem, vec njegov i najvise sto ja u tom slucaju mogu da izgubim, barem kada je forum u pitanju, je par minuta vremena... Sto je u sustini nista.

Za razliku od vas, ja recimo ni Dacin komentar nisam shvatila kao podjebavanje u bukvalnom smislu te reci, vec kao salu. Moze biti da ne znam da procitam na pravi nacin komentare ljudi ili da ne znam nesto sto vi znate, ali ne iskljucujem mogucnost da i vi mozda previse impulsivno reagujete.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: pakleni plan

Post by vudd »

Pawa, stvarno kontam da si ok osoba.Da sve gledas pozitivnim ocima i da sve posmatras kroz prizmu optimizma.Ipak,Boban je u pravu.Narkomani su veliki foliranti.Neke je zivot na dnu ucinio takvima,neki su se rodili kao cmarovi.Neki izigravaju narkomane nesvjesni sa kakvim se zlom zajebavaju
Daco zna o cemu se radi i namjerno baca kosku.Uostalom lik je na forumu iz zajebancije.Bolesne zajebancije.Izobecavao je masu toga,te ide u Reto''Sale eto me...' Te se pridruzuje NA,te ovo te ono...Pa kao subutex...Pa sa Djomlom izigrava Pinkija i Shvabu(ustvari, zaboravili su da je najzajebaniji Dijabola :) )Pa mu ovaj kum,a mladozenja ni slova ne prozbori...Bullshit
Nigdje nisam procitao nesto konkretno,licno,neki savjet...Ali kome da da savjet kad pojma nema o narkomaniji i bolesti...Sve su to neki jeftini fazoni,i stojim iza onoga da ovde pise da bi se dopao nekom kao kabaretist-amater
Obecavao je da ce poceti stvarnu ispovjest,gdje ce pokusati iskreno pisati koji je u stvari bjednik,ali...Otvorila se samo jedna tema prikladnog naslova''Opet on svira koznu frulu''.
Pa sad sviraj, Dugicu, nesto za moju dusu...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: pakleni plan

Post by Pawa »

vudd wrote:Daco zna o cemu se radi i namjerno baca kosku.
Pazi, ja mogu da govorim samo o onome sto je svima dostupno za citanje... Ako je tako kao sto kazes, onda su to neke stvari koje se desavaju „iza kulisa“ u koje ja nisam upucena i od kojih sam se ogradila u prethodnom postu. Za ovo ostalo se manje - vise slazem sa tobom... Za moj ukus je to prazna prica u koju se ne bih upustala.

Nego... Bacili ste me u razmisljanje... Hvatam sebe da pocinjem da se preispitujem koliko sam uopste objektivna kada je u pitanju momak zbog kojeg i naleteh na ovaj forum... :-k
Last edited by Pawa on Mon Jan 03, 2011 11:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: pakleni plan

Post by Param-parcad »

ckalja,cuvaj zivce...trebace ti...lepo si ti sebe naveo kao ckalju pa stoga i ne shvatas smisao za humor koji je na visem nivou.pawa je odlicno skapirala,zezam se bre covece,koji ti je...?kakva bobanova bolest,nemam pojma o cemu se radi a djomla je pricao price iz fola jer ja nisam hteo da se pojavljujem na forumu pa kao da me privuce da demantujem,sto ja nisam ucinio i bole me brige...zasto TI uvek imas potrebu da kenjas i analiziras necije postupke na forumu,jel ti to toliko vazno,jel stvarno nemas pametnija posla?idi uzivaj sa sinom proslavljajuci njegov rodjendan,nema vise potrebe za ovim.a i ti bobane,stvarno iskuliraj covece...nasalio sam se i to je to.zasto imas i ti potrebu da produbljujes banalne stvari,odlepices covece(ovo ti najdobronamernije govorim).pozdrav drveni,bobane,pawa i ostali...peace.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: pakleni plan

Post by bojanol »

Najveci problem je verovanje u online drugarstva i online kapiranje. Smehotresna olimpijada, nista drugo.
Pomalo citajuci postove, ne bih rekao da Klara ikoga pritiska, kao sto ne bih rekao da Dalibor ikome zeli zla.
Ne treba se nervirati zbog Internet zajebancija, ne znam Bobi sta ti to treba. Ili gresim.
Uh, a da brisem ja ovo? A? :D
Post Reply