pakleni plan

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: pakleni plan

Post by vudd »

Kad ne lezi vraze...Beobandit :)

Ne vrijedjam Vanju...
:bear:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Beobandit wrote:Ma zajebiti ljudi vise u k sve sto radite Vudd sada i ti napade covek. Ej bre , ej administratori jer vi vidite sta rade ljudi ovde coveku koji je za kji dan u problemu. Jer vidite sta se ovde prica, ja znam da je njihov cilj da odjebemo odavde, da ostanemo bez lekova i ostalo, ali svi vole koliko vidim Srbiju i Rusiju a ljudi sjebava zemlju nase ne dobijanje Meta. Kada riknemo ko placa lecenje onih klinaca koji se navukose, mrtva Srbija, Rusija ece dati zajam za to. A ti Vudd kakvu ja tehniku pisanja imam zajebi. Znaci stvarno se vise ne prepusavam dok se ne stabilizujem na leku e onda mozemo ponovo do prekosutra kaoi uvek. Znaci sada mi ni najmanje nije do ubedjivanja koliko recepti trajau, sta piseu mom kartonu i sta dobijam od lekova. Da ne dobijam Metadon i ja bi bio srecan jer bi se tek sada prijavio da dobijem 300 kapi dnevno, ali ovako jefrka jersam ostao bez leka. Mada se spremam za NP samo sto nikog zivog ne znam tamo pa jurim da me spoji neko ili da ide samnom. Ne znamni cene, ni nista. Jedino znam Srpska detoxikacija ni u ludom besu.
Vidi,nimalo mi nije drago sto si u krizi!Koliko god da smo raziciti (ili isti,samo ko bi mi to rekao razbio bi mu nos :lol: ),nije mi drago sto si se nasao u toj situaciji.Ne zelim da likujem nad tobom kao sto si ti pokusavao ovde da sjebes neke ljude u param-parcad kad su bili u krizi.
Ne razumem kakve Rusija ima veze sa bilo cim? Cim sam dosao ovde video sam da pljujes po Rusima,a kako sam ceo zivot opozicija svacemu i uvek na ugovnanoj strani cisto iz kontre sam poceo da ih branim.To su svi primetili,a samo se ti primio!
"jedino znam Srpska detoxikacija ni u ludom besu"-- uopste ne razumem ovo!?! Sta bi ti Korejsku detoxikaciju ili Surinamsku.Neznam koja je razlika,ali znam da se mi narkomani plasimo krize i nespavanja vise nego braca Romi od moje Lole (sarplaninac),a veruj mi da im je smrt kad je sretnu u akciji skupljanja starog gvozdja,akumulatora i popravljanja starih kisobrana.I znas sta znam jos? Sto vise na'ebemo u zikri vise cemo biti motivisani za dalju apstinenciju!
Veruj mi kreni na bilo kakav detox albanski,siptarski ustvari oni to nemaju,ali mozes rumunski,bugarski,danski...Samo kreni!
dal' mi steti droga leti?
Vanja
Posts: 9
Joined: Thu Jan 21, 2010 4:26 pm

Re: pakleni plan

Post by Vanja »

tess wrote:E aj zajebi prepucavanje.Vidim da si dzanki na visokom nivou jbg.Nisi dosao da se prepucavamo jel,nego da trazis pomoc.Metadon ti ovde niko nece dati ni prodati,zato razmisljaj kako da se otrgnes od tog sranja koje nam unistava organizme.Jebes ti lek od koga imas najgore krize i najgora useravanja. Spasavaj se i ovo nestasica je odlicna prilika za totalnu detoksikaciju od opioida.Barem sam ja to resio,a ti ako neces bice back 2 crack kao sto vrli pesnik rece...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t40FeJpuYYU[/youtube]
dali su ti ove scene poznate?
p.s. they have my sorry ass 2 rehab,o no,no,no
Ne trazim bato ja pomoc ni od koga, nadao se se informaciji o stanju u aptekama, ja sam sebi nabavljam sve, ja sam sebi placam svoju muku, neko drugi je poceo da mi imputira da zickam, prosim i sl.To nije lepo, a ja u skladu sa svojim stavom se ophodim prema drugima kako zasluze.Lepo sam se predstavio, pitao sta me zanima, nista nisam zickao, ja to ne radim.Mozda sam pogresnim terminima castio onoga kome je nazvao laznim nickom, ali ja nisam inicirao takvu prozivku svojim recima.Slabo se vucem po forumima, vise preferiram da sakupim spoznaju o problemu koji imam u realnom svetu, ali rekoh u prvom svom postu, imam slabost, skidam se sa visokih doza metadona(usled nestasice) a na to dobijem sta? "Lazni nalog koji zicka(prosi) po netu".Niste bas ispali korektni, nikoga ne potcenjuem, ne smatram se boljim od drugih, ali uvek i svakome pokusam ako mogu da pomognem a ne da odmognem.Najlakse je odmoci.Jako je to lako, kao i zezati nekog ako ima problem.Ja to ne radim, mozda sam ja samo malo ocuvanji, ispeglani daznki, ali nikada nisam ljude koji imaju problem prozivao, naprotiv trudio sam se da pomognem.No, to zavisi od toga od cega smo napravljeni.Droga moze da pojede u coveku samo ono sta joj dozvolimo.Ljudskost u mom slucaju ne.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: pakleni plan

Post by Beobandit »

Dragance, Vanja, Voyager ne nasedajte na provokacije please, nase prisustvo je bitno jer smo mi na Metadonskoj terapiji a ovo je tema Supstitucija.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

jbt covece skroz si puko dopisujes se sam sa sobom.
Naravoucenije:samo Vi klinci novi koji ne znate,pijte metadon ,nije strasno dok ne dodje do nestasice,a onda....sve licnosti krecu napolje odjednom i frrkaaa.Dopisivanje sam sa sobom je tek pocetak.Pripremite se za ono sto sledi.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: pakleni plan

Post by Beobandit »

Stvarno sve vas molim da se vise ne potezu glupa pitanja ko sta kako i zbog cega i da se ostavi po strani ako neko ne podnosi nekog ako je to muguce ovako prekoneta.
Tess molim te da me ne uzimas usta vise, bar dokse ovo ne resi i da dodjem da vidis i onda napisi sta hoces posle toga ida sam govno i lazov i sve.
Ako treba ja cu poneti sve ono sto si pricao da lazem za terapiju recpte od 3 dana i ostale stvari.
Nemozemo verovatno da se gotivimo jer su nam pogledi drugaciji ali ajde da ne ubedjujemo vise jedan drugoga oko bilo cega, najbolj nista kao da ne postojim.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

Moram da kazem ovako javno da je Beobandit bio u pravu i da recepti za met u Srbiji vaze 7 dana.Ja sam pogresio i nazvao sam ga lazovom za nesto sto nisam bio u pravu i za tu laznu optuzbu mu se izvinjavam,ali samo za to.Napisao sam da traju 3 dana jer me je jednom prilikom(pre par dana)apotekarka u Krivolockoj odjebala,rekavsi da recepti za met vaze 3 dana,medjutim,ona je pogresila i pobrkala sa receptima za antibiotike koji vaze 3dana.Dakle recepti za met vaze 7dana.
Pogresio sam,kriv sam,ali razmazene narkomane i otimace tasni i dalje nevolim.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: pakleni plan

Post by Param-parcad »

e jebi ga tess,nisi smeo nikako pruziti satisfakciju ovom beobolidu...ko ce ga sad ucutkati?
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: pakleni plan

Post by tess »

a jbg sta ces,u pravu je bio za to.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: pakleni plan

Post by Beobandit »

STA KO CE GA SADA UCUTKATI NECU POMINJATI TO NEBOJTE SE. JA SAM ZNAO KOLIKO VAZE A NISAM NI PITAO POSLE TOGA DA PEROVERI ZA RECEPTE,
BAS ME BRIGA STA KAZE NEKO ZA MENE PREKO NETA. VIDIS KAKAV SI TI COVEK TI SI NAM DAO DO ZNANJA DA BI OVDE I LAGAO SAMO DA BI POSTOJALA SANSA DA SE NEKO DRUGI NERVIRA ZBOG TVOJIH LAZI IDA POKUSAVA DA IH OPOVRGNE. ZASTO NIJE CUTAO ZA RECEPTE OD 3 DANA JESI SVESTAN STA MU JE APOTEKARKA REKLA VERUJEM NAMERNO A DA JE ZNALA ISTINU I KOLIKO JE TO LUDO, TO JE SUVISE I ZA SRBIJU.

MENI SE DESILO DA SAM DOSAO NA VRACAR PO METADON I DA MI JE UZELA RECEPTE ZA 3 FLASICE TADA JE 3 MOGLO NA JEDAN RECEPT JOS I REKLA MOGU SAMO 2 LEKA I NIJE HTELA DA MI IZDA. SEM 2, JEDAN JE MOGLA ZA SEBE DA UZME LADNO DA SAM PRISTAO ISTO OKO NOVE PRE NEKOLIKO GODINA. I OTISAO U SVETOG SAVU I PODIGAO NORMALNO 3, A KAKO ONI NE ZNAJU TO MI NIJE JASNO.
A MENI NIJE PROBLEM ISTO DA SVAKU RECENICU ZAPOCINJEM TVOJIM LJIGAVIM NAZIVOM KAO STO TI MENE ZOVES BEOBANDIT...
Post Reply