dali je istina

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: dali je istina

Post by Vlado_M »

tina26 wrote:pa ko kaze da mi je frka? je frka je sa jednog na drugi a neznas to je ali evo decko danas popio suboxon i sve ok, za sada vidjeti cmeo navecer, ali ja samo tebe eto pokusala objansiti da u suboxonu nema recij, neznam dali si me shvatio, ili ja u kope ti u spde (taks e kaze kada ja jadno ti drugo) kuzis.

a i nije bas d ami se danas da nesto diskutirati, nisam nesto dobre volje ejr sutra ide prvi dan suboxona, ali da mozda jenog dana kao mi dode zelim uzeti dop, zelim znati dali to mogu na suboxon kao na sub jeli, alie to koa sto su mi rekli mogu, takod a nema frke, ja ga ne furam tako da mene to en dira, znam posmrkati ali smo zbgo okusa, ovaj je navodno (navodno jer sam sinoc malo liznula i fuj je) boljeg okusa tkao da cu ga pod jezik, neznam jos cu vijeti kako i sto, a za probijanje neznam u teroiji je moguce ali u praksi nitko jos nije probao, tako da vijeti cemo, ja ne kazem da cu uzeti dop ali jednog dana ko zna mozda za par mjesec se budem htijela pocatiti jednom (da sad ame svim napadnite ajde, jedva cekam) zelim biti sigurna da se neista ruzno nece dogoditi a kolko sam citala i pitala drugdje, ne tu jer ovdije to nemozes ptati jer odmha snelica brise (sloboda izrazavnja i misljenje nula tolerancija na ovom forumu ali dobro zato postoji drugi doi mogu pitati to me zanima),

nego decko danas uzeo suboxon jesam to rekla vec, nezmma dali tu ili an drugom mjestu, i sve ok za sada, vijdeti cemo navecr, ja sutra uzimam prvi put pa ajvim kkao je i sto je.
ako je netko vec presao neka jvi iskustva, a ko ga je probijao isto enka javi lai na pp, da nebi bilo d aopet promoviram neznam ni ja sta, eto ponavljam ne kazem da cu ga probijati, sada sigurno ne, nemogu i da ocu, kada sam doma, ali jednog dana ko zna, jednom u neznam kolko uzeti dop, ne vidim di je tu steta, ako naravno imas kontrolu, i ne pocnes onda taj period smanjivati pa opet dodes na svaki dan, ali jendom u neznam kolko, zasto ne, malo se proveseliti (da znam da cu sada biti napadnuta, i cijeli ili dio posta ce biti ovrisdan, ali ovo je ent imam pravo napisati sto hoceu zar ne, i reci svoje misljneje i videje stvari zar ne?)
Draga Astrid, uradjena si kao krava... Podsjecas na Modesty.
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: dali je istina

Post by tina26 »

ko je astrid? ko je mode-nesto? aaaaa to su one koje su kao ja, aha da sada sma se sjetila, da da, a da sam uradena o daaaaaaa to jesam uhhhhhh, sto mi dobro, evo fiksam se mojom najvecom ovisnosti televizijom, evo kosti upravo gledam, uuuuuu kako je dobrooooooo, a tek sutra , seriska vecer, uvod u anatomiju, kucanice, jejjjjj, e kako cu se onda tek razvaliti, jeeeejjjjj, jedva cekam, ma zapravo mislim da necu spavati uopce vecers od prevelikog uzbudenja .

dajte takvi komentari su u najmanju ruku jadni, ako sam vec rekla i posteno priznala (pa ste me eto sto jeste) da ko zna dlai cu uzeti ikada vise, da ja to nemogu tvrditi barem ne u ovoj fazi sada, onda bi valjda rekla i iskreno da sam uradena, ali eto ako ej tebi dva suba od 2 mg uradenost, onda da jesam, a tek sutra kada uzmeme suboxon, uviiiiiiii, plafonnnnn kaka bi u osijeku rekli, biti cu high do neba, e onda cu doci tu baljezgati gluposti i tipkati, jao jedva cekam.
joj neki ljudi stvarno toliko mrze sebe da moraju napadati sve druge oko sebe da sebi dizu ego, uzas, jadni takvi ljudi.

ajmo ljudi dragi mozete vi i bolje, di je onaj parampacad da i on svoj komentar ostavi, ana vec je, fali jos on, i onda je ekipa na mjestu ko i uvijek.
pitam s epitam kolko vas tu koji tvrdite da ste cisti je sada uradeno, puno ja mislim, ali eto nak to ostane mala tajna. a ti vlado, tebe nezam, ali reci cu ti samo da ti je zapazanje jako lose. poradi malo na tome, jer uocitit preko kompa dali je ili nije ntko uraden je jako tesko, ali eto ti to pokusavas uociti, pa potrudi se malo jace, jer evo u ovom slucaju si ne fulaooo nego way offfff
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: dali je istina

Post by Zona Sumraka »

pa i nije tak teshko uocitit da je ntko uraden...
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: dali je istina

Post by tina26 »

pa eto rekla sam ako su dva suba od dva mg uradenost, onda vi ljudi dragi niste vidjeli narkomana u zivotu. a i po cemu ste vi to zakljucili da sam ja uradena? i pitanje je zasto vi to mislite da sam ja uradena?

ali nema sta svaka vam cast, skuzili ste me, bravo, ma vi ste bolji od onog milana tarot, boli od one erike schwepper, ma vi ste nove generacija vidovnjaka, i prognosticara, i predvidatelja stvari i ljudi i dogadaj, vi vidite i buducnost i proslost i sadasnjost, ma vi vidite i ono izmedu sto jos nema niti naziv. vi ste nova generacija super ljudi, pametni, elokventni, puni argumenata, humora, divni spram drugih, puni suosjecanja, spremni pomoci, ma ono sve odlike najboljih ljudi na svijetu, a najposebniji od svih su naravno carobna trojka anica pametnica mala, zona sumrka divota od osobe, to bi svaka majka pozeljela takvo celjade, i naravno secer na kraju , zadnji ali ne manje vazan parampacad, on , on, ma on, evo cim nejga spomenem odmah mi dode milina oko srca, svi moji problemi nestanu, mislim, jao sada shvacam pa ja sam se zaljubila u parapacada, jao pa to je divno, eto sada napokon shvacam zasto ga sanjam svaku vecer i budim se u znoju, ja misla to nocna mora kad to ono zeljubljenost, ah kako divno, jos da on mene voli divno. heheh e bas me dobro radi ovaj dop, super mi je, bas am se nasmijala pisuci ovaj post, eto vidite kako sam uradena smijem se sama sebi na psot koji uopce nije smijesan.

ajde djeco idite u drugi pjescanik se igrati i zajebavati drugu djecu.

pozdrav svima, ne samo navedenima nego svim divnim ljudima ovog foruma
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: dali je istina

Post by vudd »

Hvala tina26 :twisted: ...da ti nisi Shefket iz Gostivara?Nekako me podsjeca ...


A to da si na putu oporavka,jesi...Sta znaju ovi.Pusti njih...
Heroin je pickin dim(izvini na izrazu),kad ga mozes kontrolisati.Kad imas normalan zivot,kad je sve ok...pa jebem ga, zasto se ne pocastiti jednim dobrim rokanjem.Pa kad se nadjes...pa kad spichis,aaa...a oko tebe normalan zivot i to,serije na TV...a ti kontrolises li,kontrolises...Sutradan se probudis,a ono oko tebe i dalje sve normalno,sve pod kontrolom...A ti se u ime toga opet pocastis,boli te dupe...Sto da ne?Kad je i onako sve u redu i pod kontrolom...i ti se proveseljavas dopom!
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: dali je istina

Post by AnAna_mo »

tina26 wrote:ko je astrid?
Astrid je tvoj prvi nick, tuko!
tina26 wrote:hvala bogu pa me ne dira tude misljenje
Aha, baš se vidi da te ne dira,čim se registriraš četiri puta!
tina26 wrote: biti cu high do neba, e onda cu doci tu baljezgati gluposti i tipkati, jao jedva cekam.
Pa to uvijek i radiš.
tina26 wrote:hehe
:D
Potpis.
User avatar
rhinocervs
Posts: 56
Joined: Thu Apr 03, 2008 2:26 pm
Location: EU

Re: dali je istina

Post by rhinocervs »

Suboxone je u poslednjih godinu dana intenzivno testiran u Hrvatskoj (dakle - ne pojavljuje tek tako, odjednom) = *niko* ko je bio na odrzavanju Subutexom nece imati *nikakvih* problema da terapiju nastavi (istom dozom) Suboxona, u bilo kom smislu (prelazak s jednog na drugi je moguc bez ikakvih pauza/nus-pojava + dejstvo je isto etc.)

= sve dok Suboxone ne uzmes intravenozno, ocekuj - isto
Last edited by rhinocervs on Thu Nov 12, 2009 9:36 am, edited 4 times in total.
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: dali je istina

Post by tina26 »

kej vi ne citate ili??????? jesam pet puta rekla da se ne rokam s tom, nego s dopom ako mi dode, jos mi ni doslo jendog dana ko zna. posmrkala sam ga danas ujutro i nije mi bilo dosta ko inace, nego jedna vise (mozda samo u glavi neznam) , ok je za smrkati nije bed, ali eto meni je vise trtebalo, neznam zasto nije mi ko sub ona toplina jbg, eto da znaju svi koji uzimaju, to je smao moje skromno iskustvo, svak drugacije reagira. javiti cu do popodne kako ej bilo, jeli isto ili mi je bilo zima vanka, to mi je najgorje da mi je zima, smao to d anije is ve ok.

vudd, ja sam napisala ako mozes kontrorlirati dop, a to sto si ti opisao nije kontrola, nego pocetak ponovog uzimanja, aha i ti si jedan od "komunasa" (sorry kaj vas tak zovem ali ko da ste neki klan urocen protic suspstitucije i ljudi oji uzimaju supst) ali nije mi jasno uopce na temu cega mi tu raspravljamo, vi mislite da cete me odgovoriti ako ja zelim uzeti dop? pa cujte kolko god eto ste mi naki dragi ali nemoze mene nitko odgoovoriti od toga a uvrede bas ne pomazu nagovoranju. zato ok ovo je moje misljenje, smijem ga napisati, ja cu mozda tako, a vi onako kako vama pase, zaista, meni svedjedno, meni drago da ste vi cisti, mada eto ja imam neki jak osijecaj da ovaj forum, ljudi nisu bas iskreni to se cistoce tice, jas am eto barem iskreno rekla, ok napadnuta sam zbog toga, a dobro, to je tu valjda normalno, zato postoji uho pa tamo mogu pisati i pitati sto god ocu. i ljudi su puno pristupacniji nego tu.

ana sa tim svojim ko sam ja, ja sam ova, ono de pusti me, plesase, misli sto oces ko god da jesam, ja znam ko sam, nisam ta neka astrid sto ti stalno spominjes, niti ta melo.nesto, niti itko drugi, ne nego sam tina, i u pravom zivotu se tina zovem, tako da.... nemoj me tlaciti vise s tim stvarim please, ako ti ne pasem, ko sto ti meni ne pases (i to otovoreno kazem), nemoj kometirati iza mene, i moje postove i gotovo, zar nije forum dovoljno velik za obje neee.
ja nejdem na tvoju temu, zasto ti ides na moju i jos me vrijedas, mislis da je to ok, sa kojeg si ti onda brda sisla?
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: dali je istina

Post by saša-ex »

Tina bambina, moram se sloziti s tobom, potpuno si u pravu za ovo povremeno uzimanje. Cist sam 9 godina, i danas mogu da kazem da nije nikakav veci problem, kada si dugo cist, da se ponekad uzme gudra. Ja vikendom obavezno dunem, a kad je neka dobra prilika, uzmem i dop. Neke druge stvari mi uglavnom nisu interesantne, dobro, ponekad zgutam i ekser ili izvucem speed, ako imam bas dosta posla. Fora je samo u tome da naucis da kontrolises te stvari, a ne da se navlacis ko neki papak, ko ovi truli forumasi koji te pljuju. Puno pozdrava.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Eto vidiš Vudd kako Sale zna kontrolirati. A o vo kej si ti opiso je ponovn onavlačenje. Ccc.
I kaj veliš Tina, nije te onak pukla toplina? Jbg, morebit zato kej ni baš prevroče vani. Bu bolje poleti.
all that I want is to play
Locked