suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by HonkyTonkWoman »

sretna sam ko nova godina. jutros me zvala moja psihoterapeutica i javila mi da su suboxoni stigli. posto naginjem lagano na iglomaniju jako jako sam sretna. ima li ko iskustva sa njim???? :rock:
SISTER MORPHIN
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by Mauriko »

Isti k... kao subutex, samo sto se preko suboxona ne mozes drogirati...
Who dares, wins !
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by HonkyTonkWoman »

sta bi za tebe znacilo drogirati? znam da se nemogu intravenozno a ostalo? neki tip mi kaze danas da se ne smije ni cugat na njemu...???to mislim da je glupost.ako mislis na heroin,njega nema u mom zivotu odavno tako da ne kuzim. pliz mi pojasni,jer prelazim sa subova na suboxon pa mi nisu jasne te fore
SISTER MORPHIN
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by saša-ex »

Sve je isto, samo sto suboxon u sebi sadrzi i blokatore, tipa naltrexon ili nesto slicno.
SAMO CEO ŽIVOT...
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by Mauriko »

Cekaj malo.... kazes naginjes na iglomaniju, a kazes da kod tebe u zivotu nema dopa ???
Pa cime se iglas??? Travom :-D
Who dares, wins !
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by HonkyTonkWoman »

nema dopa vec 4 g. suboxoni se nemogu topiti sta znaci da se ljudi nece moci bosti.2+2? sasa hvala sad mi je jasnije,iako se taj dio na mene ne odnosi ,poslje suba si se mogao ic zabit sada ne.žikim.poz
SISTER MORPHIN
User avatar
Al Kaloid
Posts: 57
Joined: Wed Jun 17, 2009 2:22 pm
Location: Beograd

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by Al Kaloid »

Suboxone sadrzi 25% Naloxon-a ( Narcan ) po jednoj tableti, inace nekih vecih razlika u odnosu na subutex nema! Tablete su malo drugacijeg oblika, boje i ukusa. Pre nekih 5 godina sam bio na odrzavanju suboxone - om, ne mogu da kazem da mi nije pomoglo, ali meni licno nije najbolji izbor!
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by HonkyTonkWoman »

a koji izbor imam nakon 4g.subutexa? na hepove nema smisla a kako ce doc suboxon subutex povlace...?jebiga.
SISTER MORPHIN
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by darla »

zao mi je sto ti ovo moram napisati, ali tak sam sad ja cula,nazalost ako naginjes iglomaniji i taj suboxone mozes isto tako furati kao subutex..jbg
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: suboxon u hr...jeeeeeeeeeeee

Post by HonkyTonkWoman »

kakav zajeb...i suboxon dragi moji mozete da ufurate u venu...znaci cemu cjela drama? nemozes se dopat a nalorex aktivan samo iv. ko koga tu z.... mozes se prasnut sa s-xonom ali je vjerovatno puno puno opasnije od subova. puna mi je kapa
SISTER MORPHIN
Post Reply