Drajzerova - zlo i naopako!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by zeleni »

Bolele te noge, ti otisao pa dobio morfijum. :roll:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by oxo »

sta ti je zapad :roll:
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Zona Sumraka »

zeleni wrote: Thu Sep 26, 2019 2:53 pm Bolele te noge, ti otisao pa dobio morfijum. :roll:
:D
lanac82
Posts: 2
Joined: Sat Dec 27, 2008 12:30 am

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by lanac82 »

Da na zapadu daju morfijum na sta bi odmah pristao. Ista prica ali 2009 samo cipralex i xanax plus blokatori kada sam se skinuo sam. ALi navlacenja pa skidanja pa navlacenja pa skidanja da sam i ako sam sada vec 3 godine samo na benzo i kao pokusvaju da mi ubace AD od cega sam sve ludji i ludji posto sam se skinuo sa sub 2015 ali nefunkcionisem. Da li da se vratim zato sto sam na tom otrovu bar funkcionalan i od moje 13te nisam bio bas cistoga mozga nikada tako da mi nesto nevjerovatno da cu ikada moci i da funkcionisem cist. 2 overa da su me izvukli. Komuna nije pomogla. Par puta po kratko. Nisam mogao. Neznam ni kako sam ziv a zdrav nisam mentalno def. Ficicki i jesam zahvaljujuci sportu i genetici ali vise nemam snage da se vrtim u ovome a lose sam pa eto 5ta godina i nevidim kraj. po meni benzo najgori otrov def posto sam se dopa kakav god bio sam ili uz pomoc skidao na koliko toliko dugo. Pomozite dobri ljudi sa iskrenim savjetom. Da li je moguce ikada biti cist. Uzmite u obzir rat i provalu u atomsko skloniste u kome smo pokrali vojni morfijum sa 13. Koja je sada godina a na ovim prostorima je poceo rat kada pa optprilike koliko je to dugo. Hvala.
Visions

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Wed Apr 22, 2020 8:38 pm, edited 2 times in total.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by nenormalan-a-lud »

jel zna neko kako cemo se snabdevati buprenorfinom ako su zatvorene granice,ipak je to lek iz uvoza
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by sanela »

Granice su zatvorene za putnike, a ne za prevoz robe. Malo će kasniti isporuke, ali će doći.
Post Reply