Drajzerova - zlo i naopako!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Beobandit »

Evo sada cu ponovo da pricam o onome o cemu ne volim. Ja dizem samo 3 boce nedeljno u apoteci i nikada ne prodajem to. Cak sam pomenutim ljudima slao ako nekome treba da kupuje od njih. Da prodajem Metadon da bi kupovao dop. Metadon za dop. Decko ja i za dop i za koku imam pare a da nista ne prodajem od toga tako da mi ta izjava zvuci bas, bas glupo. Ti mozda zamisljas da smo svi na Metadonu ljudi koji zivotarimo i kojima dan prolazi u presipavanju bocica, menjanja za gudru i ostalo. Ja flasicu vidim uvece kada merim terapiju i ujutru kada pijem. Jer vece pre izbrojim da sutrane bi odmeravao nego da samo popijem kako se probudim. Za mutljavine nemam nijedan razlog. A mogu da se javim da kao svi drugi dobijem na 2 mesta sto drzava verovatno i zna sada ali je jednostavno shvatila da ima ljudi koji bolje dasu podmireni. Ali moze mi se da uzimam nedeljno i uzimam a da li neko misli da ja prodajem nek misli kosta hoce. Vazno da je moj doktor siguran dase pridrzavam terapije. I to sto govorite o drugima i u sta sve nas svrstavate to mnogo govori o vama samima.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Beobandit »

Kada kazes 2 alkosa jer mislis na gospodina Bobana i Sh. Boban je dobijao samo u Drajzerovoj mene je sreo u D.Z. kako podizem recepte kada je uzimao Trodone i kako, kako kjako si dobijo ja mu kazem od reci do reci sta da radi i gde da ide. I sretnem ga za 2 nedelje ponovo u Domu Zdravlja i vidim sa drugog kraja hodnika mase receptima. Ja pitam jer u redu bilo, vice joj cuti hvala ti dobijo sam dao mi je doktor sve kako si rekao. Ja tek posle vidim on i Trodone i dalje dobija, bensedine, flormidale, metadon, terapija iz drajzerove, ja se za glavu uhvatio.
A Shmp Alkaloid nisam video ko zna koliko zadnji put sam ga video undira cekajuci recepte. I ja ne znam kako one sestre to tolerisu kada se pojavi AAAAHHRRR, SHHTAA, GDHHEE, AHHHRR samo nesto zamera, sve mu ne valja a flasu piva gde god da krene. Ono je ludilo, pa ne znaju ljudi koji je to stadijum drogiranja, njima ukinuti Metadon nekome si potpisao smrtnu presudu. Shmp se drogira preko 33-35 god poceo je sa opijumom, on ima ja mislim 55-56 god. Boban je bolji samo 25 je na heroinu.
Pa kako administratorka njihov mozak ne moze da veruje da ima ljudi koji postuju terapiju. Vec su ti opisali sta rade sami nabedjujuci druge ljude da to rade. Samo narod to ne vidi ali mene ne mogu da prevare. Oni misle da svi trcimo sa svojih 150 kapi kao pacovi da prodajemo i menjamo za dop a nisu svesni da dok oni rintaju i ustaju ujutru neko pije svoju dozu Metadona ui razmislja se da li da kupi koku ili replay duks a pritom ne radi nista. Samo meni je zao sto sam ja takav i ne volim da podjebavam vredne male ljudice 24h-ovne robove i da ih vredjam jer znam kako se osecaju kada rade za nesto sto nekome nista ne znaci ali moram kada pocnu da mi prebacuju kako prodajem svoju terapiju kojoj ne bi mogao da odredim vrednost jer sta mi se dogadjalo sve i kako je to lek ispravio to nema cenu.
I neko mi je rekao da je i bolje sto mi je doza toliko dugo 120 kapi jer ko zna koliko cu biti na terapiji pa je bolje da se ne dize sto duze doza. Ja 4 god istu primam.
Last edited by Beobandit on Wed Dec 16, 2009 11:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by tess »

Beobandit wrote:Evo sada cu ponovo da pricam o onome o cemu ne volim. Ja dizem samo 3 boce nedeljno u apoteci i nikada ne prodajem to. Cak sam pomenutim ljudima slao ako nekome treba da kupuje od njih. Da prodajem Metadon da bi kupovao dop. Metadon za dop. Decko ja i za dop i za koku imam pare a da nista ne prodajem od toga tako da mi ta izjava zvuci bas, bas glupo. Ti mozda zamisljas da smo svi na Metadonu ljudi koji zivotarimo i kojima dan prolazi u presipavanju bocica,
Imas pare?pa zasto si onda otimao od zena i devojaka i maltretirao ih za pare kad ih imas i zar nije bolje rokati se heroinom nego metom bez nadzora.Idi bre decko,necu da se prepucavam sa tobom po forumu,ali mnogo ti je trula prica.Nezaboravi da sam i ja na metu i da znam sta je kad narkomanu das met da ga pije kako on hoce.Ti nas uveravas da ti nisi narkoman kao i mi nego si neki odgovoran narkoman,koji moze da kontrolise svoju bolest.Ti ustvari kapiras da si neki super-narkoman,neki bananamen narkoman,a nisi nego si obican narkoman kao i ja.Zato covece daj saberi se i nemoj trovati ljude koji neznaju nista o metadonu.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Beobandit »

To sto sam ja rekao da sam krao i pravio sranja pre 5-6-7 god i da to neki koje poznajem jos rade a sto si ti protumacio da ja na Metadonskoj terapiji radim tasne ljudima to je tvoj problem. Ja ne znam da li na svetu postoji takav mozak kojece jedno ljudskobice na metadonu da tera da ono krade kao i da nije na njemu. "Zar nije bolje rokati se heroinom"????, pa ne znam stvarno sta mislis jer bolje ako ti kazes da je bolje ili ako u rusiji kazu da je isto ja ti zelim jos mnogo heroina u zivotu ja ga necu liznuti. Zelim ti i sve onbo sto sam videou rusiji jer ako ti se to dogodi nece ti biti potreban ruska himna da na nju pustas suze.
Sada ponovo ponekad heroin-ponekad speed-svaki dan metadon decko poredi druge sa bananamenom i govori nekom da se sabere. Ja bi se ubio da se probudim ujutru i da moram da radim taj dan sve sto moras ti jer si ti svestan toga ja sa time ne bi mogao da se pomirim nikada.
Jos hoce da mi objasnida ja pokusavam da vas lazem kako sam ja neki metadonski fenomen kada svi dobro znaju sta je metadon i kada se svi na njemu ponasaju kao on.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by tess »

ma ti mora da si zesci smeker kad si zenama i devojkama otimao tasne.Samo sto se takvi likovi ne nazivaju banditi,nego sise jajarske i kad dospes na mardelj,prijateljski te savetujem da se nehvalis da si maltretirao zene i da nebudes tako pametan,da nebi posle toga siroko gazio i da ne bi bolela guza.A ovo sto navodis koliki si smeker,ja mislim da sam vec rekao ti si moj idol i umirem od zelje da se upoznamo.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Beobandit »

Valjda si do sada shvatio da ja ne mogu da dospem u zatvor kako necu da pricam ali jednostavno ne mogu. Dosta ljudi je tamo koje znam. U stvari sta znaci dosta 3-4 konstantno. Neki na 7-8, neki u zatvorskoj bolnici. 2-3 stalno izlaze i vracaju se do prekjuce su radili najgore grozote a ne vidim da im se nista desilo. Cim nastavljaju da rade isto svaki put kada izadju. Neki cak kazu i da im je bolje u zatvoru a i vidi se ugoje se nablduju kada izadju ponovo kradja sve po starom. To gledam zadnjih ko zna koliko godina. Jos su nekimoji bliski bili i najumereniji kakvih ima.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Beobandit »

Ali ni jednu pricu nisam cuo da se nekome desilo too cemu ti pricas niti njima sto su bili niti da oni su culi i videli uopste da se tako nekome desilo nesto.
A ja ne znam ozbiljnog zavisnika koji nije krao. Pocevsi od mnogo bogatih likova koji su bili prinudjeni da kradu kada im je svakodnevno konstatno cim se probude potrebno 20-30 evra. Posle godinu dve takvog zivota ili 5 svi kradu i nikone bira sta krade i skoro svi su zaglavljivali zatvor. I skoro svi su nastavljali to da rade posle tako da se tamo ne desava nista super vaspitno niti zavisnici dobiju zasluzenu kaznene mere od drugih zatvorenika. Svi vise ljudi izbegavaju zavisnike zbog njihovog ponasanja i zbog bolesti koje eventualno nose, tako da na te ideje koje ti padaju napamet ne znam ko bise odlucio da se kocka sa svojom sudbinom. Da je tako kao sto pricas ne pojmljivo bi bilo da zavisnik krade ali je situacija obrnuta. Svi bi bili dobri trpeli bi krizu da bi izigravali dobre muskarce koji ne diraju druge zene i devojke. Ko da ne znas sta ljudi rade za gudru ili zelis da neko pomisli da se ti razlikujes od drugih zavisnik po tome sto imas neke granice koje nikako ne prelazis. U stvari svi se mi razlikujemo nekome je potrebna manja nekome veca kriza da bi uradio neke stvari. A neko bi otisao na lecenje kada biga strefila takva. Tih je manje. Vecina radi grozne stvari u krizi e zasto je to tako to vec trebas da sednes i proucavas zavisnost. Lekari neki kazu da to radimo nesvesno a drugi da nas nasa bolest tera. U svakom slucaju male braon flasice resavaju to efikasno.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by sanela »

Vratite se na temu, ako imate više uopšte šta da pišete na temu Drajzerove i prestanite sa prepucavanjem!!!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:29 am, edited 2 times in total.
User avatar
Al Kaloid
Posts: 57
Joined: Wed Jun 17, 2009 2:22 pm
Location: Beograd

Re: Drajzerova - zlo i naopako!

Post by Al Kaloid »

Koja beše tema?!
Post Reply