POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
rsafar6
Posts: 18
Joined: Mon Jan 19, 2009 9:46 pm
Location: rijeka

POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by rsafar6 »

HEJ.Ljudi,4 godine sam na subutexu,100 puta probala ne,ne..ALI kada opet osjetim onaj lagani pocetak zujice...BLJAK.dali je itko se uspio maknut od tih subova i kakoooo?ne mogu vise,gade mi se.pijem jos helex ili misare 2x1mg i antidepresiv.ima kod sakomana skidanje sa subova..i kako?pljiz help
SISTER MORPHINE
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by AnAna_mo »

Ja sam poludila sama od sebe.
Potpis.
User avatar
rsafar6
Posts: 18
Joined: Mon Jan 19, 2009 9:46 pm
Location: rijeka

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by rsafar6 »

rsafar6 wrote:HEJ.Ljudi,4 godine sam na subutexu,100 puta probala ne,ne..ALI kada opet osjetim onaj lagani pocetak zujice...BLJAK.dali je itko se uspio maknut od tih subova i kakoooo?ne mogu vise,gade mi se.pijem jos helex ili misare 2x1mg i antidepresiv.ima kod sakomana skidanje sa subova..i kako?pljiz help
LJUDIII....PA STA SE NITKO NE BORI SA TIM SUBOVIMA?BILA SAM CAK I NA DETOXU-30 DANA AL SAM BILA KO ZOMBIJ OD TIH PRAZINA I APAURINA,NISAM MOGLA NI HODAT KOLIKO SU MI MISICI BILI OMLOHAVILI A KONDICIJA NA VELIKOJ 0.PA JEDVA SAM SE DIZALA ZA U WC.KOMA
SISTER MORPHINE
pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by pejaaa »

rsafar6 wrote:
rsafar6 wrote:HEJ.Ljudi,4 godine sam na subutexu,100 puta probala ne,ne..ALI kada opet osjetim onaj lagani pocetak zujice...BLJAK.dali je itko se uspio maknut od tih subova i kakoooo?ne mogu vise,gade mi se.pijem jos helex ili misare 2x1mg i antidepresiv.ima kod sakomana skidanje sa subova..i kako?pljiz help
LJUDIII....PA STA SE NITKO NE BORI SA TIM SUBOVIMA?BILA SAM CAK I NA DETOXU-30 DANA AL SAM BILA KO ZOMBIJ OD TIH PRAZINA I APAURINA,NISAM MOGLA NI HODAT KOLIKO SU MI MISICI BILI OMLOHAVILI A KONDICIJA NA VELIKOJ 0.PA JEDVA SAM SE DIZALA ZA U WC.KOMA
opisi ako ti nije tesko kakva je fizicka kriza posle suba?
User avatar
rsafar6
Posts: 18
Joined: Mon Jan 19, 2009 9:46 pm
Location: rijeka

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by rsafar6 »

rsafar6 wrote:HEJ.Ljudi,4 godine sam na subutexu,100 puta probala ne,ne..ALI kada opet osjetim onaj lagani pocetak zujice...BLJAK.dali je itko se uspio maknut od tih subova i kakoooo?ne mogu vise,gade mi se.pijem jos helex ili misare 2x1mg i antidepresiv.ima kod sakomana skidanje sa subova..i kako?pljiz help
pa ljudi sta nitko nije na subovima dugo ili netko ko se sa njih skinuo,bilo tko da mi da neki savjet please!!!!!!
SISTER MORPHINE
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by AnAna_mo »

Ej kraljice, odgovorila si mi na privatnu poruku, ali si je izbrisala prije nego sto sam je ja primila, tako da nisam procitala sta si mi napisala.
Potpis.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by igra bez granica »

Pozdrav
Evo da napisem i ja nesto o krizi na subu.
Bio sam u Barseloni, kada me uhvatila prva kriza, nije bila jaka ali psihicki osecaj da ga nema je bio strasan. Napravio sam prvi recidiv posle godinu dana. Opet lutao po Barsi nasao met centar blejao sa klosarima i beskucnicima. Sve mi se vratilo kao pre godinu dana u Rimu. Prava kriza pocela je sutradan ne mogu reci da je najgora kriza koju sam doziveo, gora je bila posle mesanja suba i meta, to je ipak najgora. Cak je gora i od krize na caju i to od 3 litre caja i boce meta.
Jedva sam cekao da se vratim u Srbiju. Naravno bilo je strasno ali najgore je pocelo tek kada sam seo u kola u Nisu i vozio do Novog Sada da uradim dop. Iako je gospodin bio u kamenu i odlicnog kvaliteta potrajao je svega jedan dan i tada me uhvatila tako zestoka kriza da nisam ni kola mogao voziti i na kraju naravno imao sam saobracajku jer su se misici grcili i sleteo sam sa puta. Najgore je bilo ono ludilo u glavi. Moram napomenuti da sam bio u tom trenutku na velikoj kolicini suba od 8 do 16 mg i da verovatno zbog toga tolika zija.
Sada sam odlucio posle te moje zajebancije da se spustam sa tog sranja, sada pijem 6 mg i stabilizovao sam se za 5 dana Znam da me ceka veliko sranje ali verujte mi da mi je sub spasao zivot. Nakon 2 boce meta, ja sada ''normalno '' zivim a kako ce biti dalje videcemo.
Drzim ti palceve da uspes.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by Beobandit »

Sta vam znaciu to bioje u kamenu heroin. Pre 10 godina nije bio u kamenu skoro nikada ali je taj prasak bio 3 puta jaci od svakog kamena koji sam nalazio do pre 4 godine kada sam uzimao heroin. Sada jurim bele ili zuckaste kamene blokcice koji se cakle i to daj boze jednom mesecno.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by AnAna_mo »

I meni je to malo onako, šta ja znam.. Kao roba je u kamenu, samim time je kvalitetna. Ili ono svjetlija je čišća.
Jednom sam naišla na tamnu robu koja je na foliji lagano frštala i ostvaljala taman trag, ali je bila drama jaka.
Bila je udarena nečim tamnim, ali usprkos tome je je bila jedna od najboljih na koju sam naišla u Mostaru. A na gan da ne govorim-kontaš jeli ovo dobrina ili fleš još traje.
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: POLUDILA OD SUBOVA...!!!!!

Post by sanela »

Ana i Beobandit, ne mislim da je vaša diskusija u skladu s temom, pa bih vas zamolila da stavite tačku na priču o kvaliteti robe...
Post Reply