Trodonska terapija

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

eksica

Re: Trodonska terapija

Post by eksica »

ne budite sad svi tako odvažni i hrabri....SVI smo mi sanjali i o dopu i o metu u psihičkim krizama i on se po ničemu ne razlikuje od nas......da,i dalje ga čuvam,mazim i pazim,svakodnevno djelim njegovu muku sa njim i kome je krivo,nek udara glavom o zid :drinkers:
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Trodonska terapija

Post by check021 »

E tako... Uze mi reci iz usta...Vidim da se ovde vodi "un-fair" borba,brisanjem poslenje dve stranice moje TEME,zbog prozivanje "Boze moj" "SANELE"... Uzas... No svejedno,zena me cuva,koliko moze,a vi...Mozete samo da zavidite...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Trodonska terapija

Post by sanela »

check021 wrote:E tako... Uze mi reci iz usta...Vidim da se ovde vodi "un-fair" borba,brisanjem poslenje dve stranice moje TEME,zbog prozivanje "Boze moj" "SANELE"... Uzas... No svejedno,zena me cuva,koliko moze,a vi...Mozete samo da zavidite...
Ja nisam nigdje pročitala da je mene neko prozivao, ali vrijeđanja i off-topic budalaštine će biti brisane bez objašnjenja i upozoravanja, a kad to ne bude dovoljno, biće i banovanja pojedinih članova foruma. Zato, molim vas, da povedete računa o načinu na koji pišete.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Trodonska terapija

Post by paramparcad »

eksica wrote:ne budite sad svi tako odvažni i hrabri....SVI smo mi sanjali i o dopu i o metu u psihičkim krizama i on se po ničemu ne razlikuje od nas......da,i dalje ga čuvam,mazim i pazim,svakodnevno djelim njegovu muku sa njim i kome je krivo,nek udara glavom o zid :drinkers:
](*,)
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Trodonska terapija

Post by Guta_Retas »

Sagitarius wrote:
Kada sam stojao ispred met.centra cuo sam razne price,pa i price da se Flormidal (tableta) moze rastvoriti i napraviti u vidu rastvora za I.V ... da li je to moguce? :!: :?: :shock:
Upade mi u oko...

HHEHEHHE dobar dobar...probaj rastvorit al prvo nazovi hitnu i javi svoju lokaciju da ljudi znaju sta ponjet sa sobom od medikamenata.da ti pozelis srecu u ovoj namjeri nisam bas siguran.
So rise and be your master you don't need to be a slave
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Trodonska terapija

Post by check021 »

Evo i mene,posle duzeg vremena...Sve je ql,sto se tice terapije.Mislim da na dalje,sve ce teci kako treba.Bio sam i na vikendici,na svezem vazduhu,i oporavio se od psihickih kriza jer sam fizicke vec bio prevazisao.Puno pozdrava,i srece svima u daljoj terapiji...

Trebace i meni jos vremena da kazem:"Skroz sam skinut",ali mislim da sam na dobrom putu jer sam se skidao,i skidam,bez "supstitucije" (trodon) vec dosta... :)
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Trodonska terapija

Post by tictac1 »

check bilo bi ljepo da svijez zrak pomaze u psihickoj krizi, ipak mislim da to nije bas tako jednostavno.

ali svejedno zelim ti srecu, se cujes s onom eksicom?
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: Trodonska terapija

Post by draguljce_29 »

Joj blago tebi kad si tako lako sjebao i fizicku i psihicku krizu!! Volio bi da i ja tako to mogu na brzinu, ali svako je individua za sebe.

Puno te pozdravljam i zelim ti da srecno zavrsis razred!!!! :D
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Trodonska terapija

Post by check021 »

Ja sam sada na Nalorexu.I oke je...Ne zalim se,samo ...Nisam vise ista osoba posle ove terapije.Ne znam,u jednu ruku to je pozitivno sto vise nisam isti kao pre,ali u drugu..hmmmm...skrooozz drugacije razmisljam i sve. ne znam..Ljudi,bitna vam je podrska,i briga,kao i NADZOR! Ja sam to sve,na srecu,imao...Jesam i ja u "svojim trenutcima" psiho krize svasta i rekao i hteo da uradim ali tu je bila moja keva,cale,brat,sestra,iiiiiiiiiiiiiiiiii- EKSICA! :) Zena je legenda zaista,i sada stremim ka tome da je upoznam i licno,jer takvih osoba nema puno...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Trodonska terapija

Post by paramparcad »

check021 wrote: EKSICA! :) Zena je legenda zaista,i sada stremim ka tome da je upoznam i licno,jer takvih osoba nema puno...
u pravu si da ih nema puno...samo se drzi nje,ona ce ti pokazati put.
Post Reply