Trodonska terapija

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Trodonska terapija

Post by check021 »

Koje su pojave ili sta vec ako uzmes opijat na nalorex i sta nakon te kutije nalorex-a?
eksica

Re: Trodonska terapija

Post by eksica »

check021 wrote:Koje su pojave ili sta vec ako uzmes opijat na nalorex i sta nakon te kutije nalorex-a?

Srećo moja,ako ti već sad razmišljaš šta će ti biti ako uzmeš dop preko blokatora,pitam se zašto si se uopće i skidao...znaš da nije provokacija ali pitanje se logički nameće,,,,zašto si se uopće skidao????
Ne pije se jedna kutija nalorexa nego se blokator pije barem 11 mjeseci.
Blokator ti začepi receptore u mozgu,a preko tih receptora(kada su otvoreni) nam djeluje heroin) tako da preko blokića ne možeš osjetiti dejstvo e jedini ako bi bio tolika budala pa da se spucaš sa 2 grama onda bi te ubilo isto kao i bez blokatora a ona normalna doza koju inače uzimaš,nema dejstvo.

nemoj molim te da bude kao sa prošlom temomom pa da opet dođeš da se izvinjavaš jer ako ti neko želi pomoći i ako je neko za to sposoban,to smo onda mi ali nemoćni smo ako ti budeš trubio svoje.
Odluči,hoćeš da se nastaviš drogirat ili hoćeš da izađeš iz tog nesretnog začaranog kruga,ne zajebavaj i sebe i nas.
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Trodonska terapija

Post by check021 »

Znaci blokatori (nalorex) ZACEPLJUJE moje receptore za opiat??? I sta sad...Ja sam progutao tabletu ,i sad grunem polutku dopa,sta se desava? Ili popijem caja..ili popusim dzoint..ili otkud znam sta????
eksica

Re: Trodonska terapija

Post by eksica »

check021 wrote:Znaci blokatori (nalorex) ZACEPLJUJE moje receptore za opiat??? I sta sad...Ja sam progutao tabletu ,i sad grunem polutku dopa,sta se desava? Ili popijem caja..ili popusim dzoint..ili otkud znam sta????
ne djeluju opijati,trava nije opijat


nemoj me više nervirat molim te...ili se jebi sa tom polutkom ili traži pomoć a ne ovako,tražiš pomić i onda pitaš možeš li se drogirat preko toga,ma zajebi.
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Trodonska terapija

Post by tictac1 »

kako ste ludi (nije uvreda) to sam ja odmah napisala kada je pitao sta kao uzme na nalorex. rekla sam mu da ce umrijeti, mogli ste poduprijet tu spiku pa bi mozda razmislio dali ce uzeti dop na to.

mislim nevjerojatno, ustvari njega najvise znaim sta ako uzme na blokator, a ne kako da si pomogne, kako da izdrzi ovo skidanje, itd, nego sve ko macka oko vruce kase, na kraju je naveo spiku na ono sto ga stvarno zanima, sigurna sam da vec ima plan kako ce ovo ono, prodati i skociti po dop za par dana, ok ja ne kazem da sam ja sa 19 godina uopce kuzila da imam problem, ali nisam tada niti bila na nekom forumu i ljude cimala, kao pomognite mi a ono izvlacila odgovore na neka pitanja kako se sto bolje drogirati, nego sam sutila i droksala se. check vjeruje mi bezeveze se sada patis, ocito ti jos nisi raskrstio s dopom, tak da od ovog skidanja nista, rade se jos drogiraj, dotakni dno pa ces onda stvarno imati zelju jer ovo je laganje prvenstveno sebe. a i vidim da nisi bas upucen, eksica ti je jednom odgovorila nisi skuzio, tako da pocinjem sumnjati u taj tvoj status pimpa, velikog narkomana, jos se ti puno moras patiti da bi bio veliki narkoman, jer veliki narkoman shvaca svoj problem. ah kada se samo sijetim onoga, necu vise, dosta mi je prodao sam lap top, nemogu vise ovako, zelim hep, on ce me spasiti, samo hep mi dajte, a sada vec je spika kada cu se puknuti opet. ma.....

gle ne kazem ja meni i sada nakon tri godine dode da se puknem, a kamoli tebi poslje par dana apst. ali znas ima nacin, i NACIN da se nesto kaze, da izneses svoj problem, da postavis pitanje da izneses svoje strahove, a tvoj nacin govori meni barem da jedva cekas da prode par dana da se smiri situacija doma malo, da skupis love i da nastavis di si stao.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Trodonska terapija

Post by PsyTechGirl »

Opet ja kasnim..
Uh što me nervira kad ovako zabagujem :-D
Nego drug, ne boj se nalorex-a.. Po meni je to nabolja stvar koja može da ti se desi u narednih najmanje godinu dana!!!
Evo ja ga pijem skoro pa taman toliko i vrh mi je!!
Ni na kraj pameti mi nije palo da se klepim jer znam šta je i kako je ..
Veruj da ti je to najbolje!!
Ako želiš normalan život posluišaj..
I ja sam bila luda i plašila se i mislila da nikad neću uspeti ..
Ali vidiš, izgleda da se ipak po nešto i može uspeti :wink:
Ajde, nadam se da će sada biti sve bolje i bolje..
A kako planiraš da provodiš dane kući ??
Dodji što češće na forum, druži se sa nama..
Uvek će biti neko ko će te saslušati i posavetovati jer smi svi bili u istoj ili sličnoj banani ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Trodonska terapija

Post by PsyTechGirl »

A onaj prethodni post mogu da se kladim da nisi ni pročitao :wink:
A i ja sam se iscimala i sve je samo izlazilo iz mene .. Sorry i ti, možda ja baš i nisam imala neko pravo da tako govorim o tebi i tvom životu ..
Ipak to je tvoje i radi šta hoćeš !!
Moje je samo da ti poželim sve najbolje i pomognem ti ako pomoć želiš ..
Pozdrav
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Trodonska terapija

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:ŠTO CURICA MOJA IZ nOVOGA SADA KAŽE......reci svojima da te zaklkučaju u kuču,oduzmu ti telefone,dobro zatvore balkone i prozore.....uzmi jednu kutiju trodona ako si već toliko navučen,par sedetiva i antidepresiva i peti dan udri po nalorexu
I ovo ti je najbolji savet koji si mogao dobiti..
Razmisli malo na tu temu
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Trodonska terapija

Post by PsyTechGirl »

Opet udavih k'o zmija :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Trodonska terapija

Post by PsyTechGirl »

check021 wrote:Kada sam stojao ispred met.centra cuo sam razne price,pa i price da se Flormidal (tableta) moze rastvoriti i napraviti u vidu rastvora za I.V ... da li je to moguce? :!: :?: :shock:
Kakav si ti lik ..
Eto vidiš, to je još jedan razlog više zašto ja mislim da je metadonsko održavanje golo govno!!
Čuj ti te priče..
Baš mnogo mudrih možeš čuti u tako nekim grupama ..
Nego čova, bacaj bre sve to u qrac i pokreni novi život !!!!!!
Srećno i sve najbolje ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply