Trodonska terapija

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Trodonska terapija

Post by Guta_Retas »

progutao sam toliko trodona da bi se mogao trabant napravit jedan od njihove plastike.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: Trodonska terapija

Post by draguljce_29 »

Guta_Retas wrote:progutao sam toliko trodona da bi se mogao trabant napravit jedan od njihove plastike.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ja cu ti napraviti spojlere od svoih Tramalcica!!! :rolleyes: :lol:
coadaman
Posts: 3
Joined: Sun Sep 21, 2008 3:26 pm

Re: Trodonska terapija

Post by coadaman »

:-D
Last edited by coadaman on Tue Jan 25, 2011 6:06 pm, edited 2 times in total.
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Trodonska terapija

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 23, 2009 10:22 pm, edited 1 time in total.
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Trodonska terapija

Post by tictac1 »

pazi da nebi dao lovu a tip sa metom se ne pojavi.

ne mislis da je malo glupo ovdije to traziti, ok iz tvog posta se vidi da je ovo ocajnicki potez ali ja ne kuzim jedno ako vec mozes nabaviti dop, zivis u beogradu koji je veliki grad, ono imas veze za dop, sigurno imas i za hepove, ovak preko foruma ti je malo riskantno ne.

i daj malo razmisli ako vec mislis nabavljati na te neke nacine onda mozda bolje sub, ajmo reci da je on od ta tri zla najmanje, mada ja ne vidim u cemu je tolki problem, ako si kratko navucen i na male kolicine, zatvori se negdije, izmuljaj nesto doma, ono kao ides negdje na vikend i to, i rijesi to, nece ti sigurno biti tako jaka kriza, a i nitko od krze nije umro, samo mi volimo sebi ugadati, pa svi idemo laksim putem, a vjeruj mi lako je skinuti fiziku, jesi razmisljao sta ces sa psihom, jer ta bocica meta ti nece bas pomoci oko psihe, osim ako ga ne nastavis piti citaj ako ti se svidi, e onda si u jos vecim g... nego sada.
teska odluka nema sta.u svakom slucaju ja ti zelim srecu, ja ti nemogu pomoci, ja sam svoje davno odradila, ali ti malo razmisli prije tog radiklanog koraka, ker mozes si zeznuti zivot jos vise, mi koji smo to napravili znamo, pa uci iz tudeg iskustva. nije ni met bas bezopasan
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Trodonska terapija

Post by Guta_Retas »

da li ovde ima nekoga ko bi bio voljan ustupiti mi ili mi prodati nesto od toga (nije bitna kolicina moze i tabla trodona...)


00385/2947-125 RETO CENTAR ZAGREB
Cuj se malo sa Saletom njegov nick je Sasa-ex...on ti moze pomoci vise od hepa i metadona i jos da ne povjerujes,ne kosta nista.its for free...DA NE POVJERUJES,JELDE???
So rise and be your master you don't need to be a slave
coadaman
Posts: 3
Joined: Sun Sep 21, 2008 3:26 pm

Re: Trodonska terapija

Post by coadaman »

:evil:
Last edited by coadaman on Tue Jan 25, 2011 6:08 pm, edited 1 time in total.
coadaman
Posts: 3
Joined: Sun Sep 21, 2008 3:26 pm

Re: Trodonska terapija

Post by coadaman »

:twisted:
Last edited by coadaman on Tue Jan 25, 2011 6:08 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Trodonska terapija

Post by Guta_Retas »

Znaci polako dolazim do situacije da nemam pare ni za dop. Zadnji put kad sam se skinuo skinuo sam se metom, i bio strejt posle toga 7 meseci (a nisam pio blokatore) Pod 3 dzaba sto je veliki grad, pitao sam mali milion ljudi ali mi niko ne moze pomoci (tj niko ne moze da mi nabavi nista sto bi mi moglo pomoci, znaci ni met ni hep, ni trodone, ima jedino ponekad da se nabavi subotex ali tableta od 8mg kosta 65e a to ne mogu sebi priustiti) A palo mi je na pamet ovde traziti jer video sam dosta postova gde ljudi govore o trodonima (mogao bi trabant napraviti koliko sam ih popio)

da mogao bi vjeruj mi....razlika je u tome da sam ja cist vec 5 godina..po mom misljenju8 je nabolje da se cujes saletom
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: Trodonska terapija

Post by Beobandit »

Ja sam ranije isto pokusavao da se skinem sa Trodonima lai mi nikada nije uspevalo, kada se setim samo onog plasticnog uykusa u ustima i neprekidne mucnine sada ga ne bi popio nema tih para. Pogotovu Trodon, Makedonski Tramadol ili Nemacki su bolji. Cinimi se i da su jaci. Ovaj trodon sada je govno od leka i sa time bar ja mislim nema odvikavanja od heroina jer mi nije vise od 30 % krize skidao. Za odvikavanje je potrebno nesto jace. Tako sam i ja sada evo vise od 3 god. na terapiji. Neprekidno me drzi volja da ostanem strejt a rovac ne vraca. To je uvek izostajalo tokom mojih pokusaja da se izlecim, volja i zelja su se menjali kao vreme. Sada na Metadonu sve je OK. A ni doza mi ije velika 120 kapi=40 mg. Tolika je vec 2.5 god.i necu je povecavati a kako stoje stvari ni smanjivati bar za sada.
Post Reply