Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

dalmatinac19791012
Posts: 5
Joined: Sun Mar 15, 2009 7:12 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac19791012 »

astrid wrote:da nigdje problema samo sto je taj ljek opijat. nije da ga pljujem ili nesto meni je spasio zivot samo ovako davati inf o nekoj ljekari koja to daje ovisnicima za novac, neznam to meni zvuci totalno ilegalno.
neznam meni to zvuci kao da ja tu napisem e ljudi ko se hoce drogirati a ne placati skupi dop na cesti, evo moj broj, ja znam tipa koji dila, i ima dobar dop ali po nizoj cijeni. eto to meni tako zvucalo na prvu.
ljudi dragi nemojte opet pocinjat zar se nista umorili od tih spika, sto je bolje apst, sub, hep, itd. shvatite necete nikoga preobratiti, svatko ima svoje i svatko zna svoje, a vrijedati se zbog puta koji je ntko izabrao, to je po meni ludost.
necu se raspravljati, dosta mi je toga ovdje, eto samo sam vam to rekla, a vi kako hocete.

dalmatinac stvarno imas se cime ponositi, interferon i dop, sigurno ces na kraju terapije biti ok. moj savjet ti je da to ne radis , nije zavraga ono da moras biti cis najmanje godinu dana, prije interferona. nemoj se igrati s tim. nije igracka i nije za djecu.
a nemoj ni sub i dop uzimati, ni to ti nije bas za pohvaliti se, vjeruj mi da ce ti kasnije biti zao, sto si to radio, odluci se za jedno jer mjesati to dvoje nije kao hepovi i dop, malo prosurfaj pa vidi sastav suba i hepa pa mozda skuzis o cem pricam i zasto se nije za igrati.
Donekle si u pravu ali fala dragom BOGU vec misec dana nisam uzeja nista osim pola tablete suba dnevno.Negativan san na hcv,ostalo mi je jos 12 nekcija.LIJECENJE inace doce oko180 000,ooKN i viruj mi necu zajebat zivotnu sansu.
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by astrid »

drago mi je da je tako, ali pogledaj malo nkada sam ja to napisla. nadams e da ces uspijeti, sretno
dalmatinac19791012
Posts: 5
Joined: Sun Mar 15, 2009 7:12 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac19791012 »

goldy wrote:
simon-says ako se uistinu zelis rijesiti horsa a ne imati nesto kad si u krizi,broj imas e mail takoder pa se javi rado cu ti pomoci da dodes do suba
U ovih misec dana sta san na interferonu uzeja san dop nekoliko puta.Uvik kazen necu ali zlo je nekad jace.,i ako uredno priman subotex. **
Mislim stvarno...al ono niđe veze,hahahahahahah
ljudka glupost nema granice,al sto narkomani znaju bi glupi!Sto je najgore simon ce sad sigurno objerucke prihvatit ovu divnu ponudu i krenuti u bolji zivot.
To dalmatinac bravooooooooooooooo
hahahhahahhahahahahah,jos ne vjerujem,ma lazem vjerujem,al mislim ljudi dolkeeeeeeeeeee.
Apstinencija je divna stvar,ne znate sta propustate
Za tvoju informaciju negativan san na hepatitisc ostalo mi je jos 10 inekcija.Iman najlaksi genotp par puta san pa i uzea hors jer san bija u totalnoj depri. Tu si cista mozda 2 miseca i mislis ka da sui boga uvatila za bradu,ma daj molin te o ladi kad nemas pojma o meni nista.vise san ja u zivotu bija cist nego sta ti imas narkomanskog staza.STA TO IMA U LJUDIMA TUZNO DA ULAZE U TUDE ZIVOTE KO TO ZIVI U PROSLOSTI MOJOJ AJOS NIJE UMRO OD SRAMOTE.pozdrav
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by Sagitarius »

Tu si cista mozda 2 miseca i mislis ka da sui boga uvatila za bradu
To već postaje "kolektvni sindrom" dijela foruma.Ono,prvo skidanje,opali euforija,"Look mama,I'm on top of the world".
A takvi nagaze na žuto,k'o na nagaznu minu,pa se onda pitaju:"okle ovo*"
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by biba »

Sagitarius wrote:
a ti jutros ni drkat ne možeš više :D
Opet ona o sexu :D :D :D :D


Pa jebo ga stalno vi o tome! :vom:
Timi
Posts: 30
Joined: Sun May 13, 2007 4:24 pm
Location: BG

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by Timi »

joj, joj, joj...
znachi bila prisutna pri ambulantnom lechenju svog dragog...
Sub. 7 dana samo...po ne znam ni ja koliko miligrama (to samo DR. zna), ali posle toga 3 dana samo lekova za spavanje i smirenje, 7. dan lechenja, pola antidepresiva i psihostabilizatora, i posle ta 3 dana tj. 72. sata bez Suba, MOP, ako je negativan (a MORA, jedino ako je debil) ide Nalorex, pola tablete...i onda svaki sledeci dan po cela( za Nalorex smo se odluchilli)...KRAJ!!!!

btw. POVUCI SUB SA ULICA!!!!
Image
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by Sagitarius »

Ne kontam baš svrhu tvog posta?
eksica

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by eksica »

Mislim da ja kužim njen post jer mi taj način davanja terapije podsječa na jednu kliniku u Bg gdje te sa subom skinu a zatim idu blokići sa antidepresivima,psihostabilizatorima i psiterapeutskim seansama a to zadnje:POVUCITE SUB SA ULICE,nije bilo,po mom sa negativnom konotaciji protiv suba nego protiv visokih cijena i protiv uličnih preprodavača......farmakološke mafije.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by draguljce »

Jebem ti doktora!!!
Last edited by draguljce on Sun Apr 12, 2009 7:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by Sagitarius »

draguljce wrote:Jebem ti doktora!!! Dok odes i kazes mu da se osjecas bolje, da si sam sebi smanjio Sub. i ostale tbl., da ujutro ponekad pjevas uz muziku, ON ti nabije jos Dvije sifre i dijagnozu ispise preko cijelog lista, jos ti propise Leponex!!! Koji kon Jebo ja majku ako ga kontam!! Umjesto da me podrzi u odluci da se skidam, on me jos Naguzi!! Nije to bilo koji doktor, jako je poznat u cijeloj Europi, da nebi mislili da je neko TELE od psihijatra (ma da sam imao i takvih), ali ovaj nije!! MA NABIJEM JA NJEGA i NJEGOV LEPONEX I DG: I SIFRE; I.................
Mamu mu jebem!!!
Hebiga,stari,čovjek je pod dojmom tvog recidiva nakon 18mj. Revie.Kao da si jedva čekao...
Mislim da on tako gleda na tebe
Post Reply