Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

dalmatinac1979@
Posts: 14
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:36 am

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac1979@ »

dragi susjedi,vidin da imamo istu krvnu grupu,ili ti zelju za drogom.Iz Sibenika sam,poceja san sa horson poslin vojske sa 20 godina.Danas iman 30 i puno toga se prominilo.Kako vidin mi u lipoj nasoj smo u puno boljoj situaciji od vas.Priman pegasis tj pegilirani interferon i ribovarin tj copegus tablete 3 ujutro i 3 navecer.Iman laksi genotip 3.lijecenje 24 tjedna uz kontrolu krvne slike.Ast,alt,ggt,bilirubin ukupni,hemoglobin.Kod nas lijecenje je besplatno za sve obolijelje jedini uvijet apstinencija od godinu dana.Uz pegasis i ribovarin na terapiji san subotexon koji je takodjer besplatan.Pijen 4tablete od 2mg dnevnotjpriman.Interferon priman oko misec dana,nalazi su uredni,transaminaze,hemoglobin neznatno pao.PRC mi je bija 1,o4x10na cetvrtu,mala kolicina virusa dok je na biopsiji fibroza bila visoka.Ne osijecan nikakve probleme od interferona tek blage promjene.Sta je najgore nas problem je sta ljudi i ako je terapija besplatna nece da se licu jer lipse in se drogirat.U ovih misec dana sta san na interferonu uzeja san dop nekoliko puta.Uvik kazen necu ali zlo je nekad jace.,i ako uredno priman subotex. **** edited by forum admin
dalmatinac1979@
Posts: 14
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:36 am

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac1979@ »

dRAGA sANELA NIJE MI NAMJERA dilati subotex priko foruma.Vec uistinu pomoci da oni kojima je potreban ga mogu dobiti iskljucivo na legalan nacin.Naime kako mi teta drzi privatnu lijekanu,zainteresirane osobe koje imaju urednu potvrdu psihijatra da su ovisnici,uz predocenje osobne iskaznice subotex mogu dobiti u navedenoj lijekarni po trzisnoj cijeni.Dakle onima kojima je sub potreban upucujem u navedenu lijekarnu gdje ga mogu dobiti na legalan nacin,iskljucivo da sami kontaktiraju navedenu lijekarnu te ako imaju urednu potvrdu psihijatra,sub mogu dobiti na legalan nacin.Kako bi se sprijecila zloupotreba maksimalno mogu dobiti 4 kutije ako imaju uredne potvrde.Dakle ja nemam nikakvu korist niti zelim imati vec osobe kojima je potreban upucujem iskljucivo na lijekarnu ja sam samo posrednik.Zainteresirani neka mi posalju privatnu poruku i napominjem da ja nemam niti prodajem sub vec osobe upucujem u lijekarnu.Te osobe moraju sami doci po lijek u lijekarnu iskljucivo ako imaju potvrdu psihijatra.Maksimalno se moze dobiti 4 kutije kako bi se sprijecila zloupotreba,navedena kolicina je dovoljna za 4 tjedna.ciao :!: :rock:
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by astrid »

meni se cini da onda te ljekara dila sub, i to nikako nije legalno kako ti kazes.
savjetujem ti da ne pises ovakve stvari a pogotvo br tel. jer to je isto kao i dilanje, ako nisi znao. neznam kako si ti uspio postati posrednik te ljekare, i dlai su ti oni dali odobrenje da ovdje stavis njihove brojeve tel, ali to je protuzakonito kolko se ja kuzim u zako. i tu ljekaru bi trebalo prijaviti.
na stranu sto ona mozda nekome i pomogne sto mu izda sub za novce (samim time sto je sub u hrv besplatan a ona na ljudima dize pare je protuzakonito), ali nisi im bas sa ovime ucinio uslugu, nikda neznas ko ovo cita, pa sta da netko ptijavi, zapitaj se malo.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by simon_says »

astrid,ciju ti brigu brines?
lepo je napisano da se subutex dobija uz propratnu dokumentaciju..i o cemu ti pricas,kakvo dilovanje?
ANONYMOUS does not forgive
dalmatinac1979@
Posts: 14
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:36 am

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac1979@ »

astrid wrote:meni se cini da onda te ljekara dila sub, i to nikako nije legalno kako ti kazes.
savjetujem ti da ne pises ovakve stvari a pogotvo br tel. jer to je isto kao i dilanje, ako nisi znao. neznam kako si ti uspio postati posrednik te ljekare, i dlai su ti oni dali odobrenje da ovdje stavis njihove brojeve tel, ali to je protuzakonito kolko se ja kuzim u zako. i tu ljekaru bi trebalo prijaviti.
na stranu sto ona mozda nekome i pomogne sto mu izda sub za novce (samim time sto je sub u hrv besplatan a ona na ljudima dize pare je protuzakonito), ali nisi im bas sa ovime ucinio uslugu, nikda neznas ko ovo cita, pa sta da netko ptijavi, zapitaj se malo.
Nije istinita informacija da je sub besplatan,da ako imas dopunsko osiguranje i zelis se registrirati kao narkoman.Moj cilj je bio pomoci onima koji se uistinu zele rijesiti heroina da ne kupuju sub na crno po abnormalnoj cijeni,nego po trzisnoj cijeni u lijekarni za koju sam siguran da ce ga dati,jer nedaju bas sve ljekarne strancima sub,a kako navedenog trenutno nema u srbiji,htio sam pomoci onima kojima uistinu treba bez moje imovinske koristi,upravu si kad kazes da to i nije bas naj legalniji nacin ali mislim da je sasvim prihvatljiv.jer ako odes u zagreb u sestara milosrdnica dan lezanja placas 300kn kao stranac+kutiju sub 150kn pa izracunaj sta je isplativije.Naime lijekarna ce na tebi zaraditi samo marzu od 10posto od ukupne cijene suba,a proizvodac dobija lovu.To ti je isto kad imas ducan pa narucujes proizvod od dobavljaca,stavljas svoju marzu,uzimas robu sa odgodom placanja od 15 dana tj banalni primjer zelim reci da privatne lijekarne nabavljaju sub direktno od proizvodaca te je njihova zarada 10posto marze od cijene suba.
dalmatinac1979@
Posts: 14
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:36 am

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac1979@ »

simon_says wrote:astrid,ciju ti brigu brines?
lepo je napisano da se subutex dobija uz propratnu dokumentaciju..i o cemu ti pricas,kakvo dilovanje?
simon-says ako se uistinu zelis rijesiti horsa a ne imati nesto kad si u krizi,broj imas e mail takoder pa se javi rado cu ti pomoci da dodes do suba tj ako imas potvrdu da ti je on potreban,dobit ces ga po trzisnoj cijeni,necu ovdje priko foruma da nebi ispala reklama a to ne zelim.Slobodno se javi sa povjerenjem.Veliki pozdrav...
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by simon_says »

Hvala Dalmatinac
ANONYMOUS does not forgive
dalmatinac1979@
Posts: 14
Joined: Mon Jan 19, 2009 12:36 am

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by dalmatinac1979@ »

saša-ex wrote:Mislim da je dan lečenja 30e, nisam siguran i mislim da je sub deo terapije, tj. sa njim se spušta i daje se kratko vreme, dve ili tri nedelje.
Zasto se s njime spusta ako nije lijek.Ubiti terapija je b vitamin,kamilica i obavezna setnja 2 sata uz pranje mozga. :roll:
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Mon Jun 29, 2009 8:29 pm, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by paramparcad »

smesno,trazenje dokumentacije samo dok se ne ode na privatne poruke :lol:
Post Reply