Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by pejaaa »

na crno 20e 2mg x 10 to mu dodje 200 evrica pod uslovom da ti je dovoljno 10 komada. i nije mnogo skuplji od dilera? mislim da nisu pare toliko bitne, bitno je da se ljudi ne sjebu sa subom(ako su se vec odlucili za njega) jer ljudi u srbiji su generalno lose upuceni u nacin upotrebe i sve ostalo! ili se sjebu pa pakao ili im se svidi pa pocnu da se gudraju sa njim.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by paramparcad »

ko ce coveku ugoditi...a kamoli narkomanu :)
pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by pejaaa »

:D
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by amyna »

paramparcad wrote:sacuvaj boze kako se dr.boro bogati na ovoj bolesti...ne stvarno,covek na legalan nacin uzima deset puta vise love od lerdija i jos ispada samaricanin u ocima jadnih roditelja.namazan covek,nema sta.
:shock: :shock: :shock:
Uistinu nisam znala da je situacija sa subom u Srbiji i Bosni takva , ali to je pre , pre , prepokvareno .... kad sam počinjala terapiju subom , otišla u zavod i sa nalazom kod svog doktora koji mi dao recepte , pa fino u ljekarnu po besplatne tablete suba ! Kako prvih dana polako povisuješ terapiju , nakon deset dana pila sam dnevno 2 x 2 x 2 - 6 x 2 mg ( a u kutiji 7 tableta ) .... dobila bi 10 kutija odjednom , a kad sam išla u toplice , sa sobom sam ponila zalihu za mjesec dana :shock: :shock: :shock:
mislim , sve legalno i besplatno , ...ebate , mogla sam se obogatit :finga:
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
batman
Posts: 13
Joined: Sun Jan 11, 2009 9:29 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by batman »

8)nešto sam krivo razumija.sve ok pozdrav!!!
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by astrid »

amyna to si ti sve ujutro pila odjednom, ili bi razvlacila kroz dan? malo mi je cudno da ti je netko dao 6 tableta suba odjednom. ja kolko znam doktori nedaju vise od dvije. di si ti u hrv? ili drugdje negdje?
pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by pejaaa »

uskoro ce i u srbiji sub biti registrovan i verujem da ce biti isto kao i u hr. zloupotreba je najveci problem, kao i sa metadonom. ljudi dobijaju terapiju pa je prodaju da bi imali za dop! tako se i najcesce dolazi do metadona na crno, bar u beogradu... nazalosto koliko je to dobro za ljude koji zele da dodju do meta toliko je i lose za neke druge. nadajmo se da ce sa subom biti drugacije ,mada cisto sumnjam.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by simon_says »

pejaaa wrote:uskoro ce i u srbiji sub biti registrovan i verujem da ce biti isto kao i u hr. zloupotreba je najveci problem, kao i sa metadonom. ljudi dobijaju terapiju pa je prodaju da bi imali za dop! tako se i najcesce dolazi do metadona na crno, bar u beogradu... nazalosto koliko je to dobro za ljude koji zele da dodju do meta toliko je i lose za neke druge. nadajmo se da ce sa subom biti drugacije ,mada cisto sumnjam.
ako bude cena subotexa mala kao i u hr onda nece niko imati interesa da ga prodaje..mislim da je stvar jednostavna
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by simon_says »

a mozda i nije tako,kad malo bolje razmislim...
nemam pojma :wink: :-D :wink: :-D
ANONYMOUS does not forgive
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by astrid »

simon bas i nije tako jednostavno, ja sam iz hrv, i hep je isto jeftin i besplatan, pa se prodaje po ulici, kao i sub.jer uvijek ce biti onih koji se ne zele stvarno skinuti nego samo nekome mazati oci, pa ce dobijati sub kod doktora pa ga prodavati za dop. a zasto bi ga netko kupio ako ce ga biti u ljekarnama ai ako ce biti besplatan , pa ito kao i ovdje u hrv, zato sto mozda netko ne zeli biti registriran, netko zbog posla se nemoze registrirati, i tak ima svakvih slucajeva. dok god se ljek tretira koa opijat (sto po meni nikako nije ali kod nas je na listi opijata) biti ce onih koji ce ga uzimati normalno, izljeciti se, biti ce onih koji ga zlorabe, i biti ce onih koji zaraduju na njemu (tu ne mislim doktore, oni ovak i onak zaraduju na nejam, mada ne tolko doktori kolko farmaceutska industrija, doktor ima istu palcu dao ti sub , hep, ili nista od navedenog, zar ne)
Post Reply