Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by simon_says »

goldy wrote:
simon-says ako se uistinu zelis rijesiti horsa a ne imati nesto kad si u krizi,broj imas e mail takoder pa se javi rado cu ti pomoci da dodes do suba
U ovih misec dana sta san na interferonu uzeja san dop nekoliko puta.Uvik kazen necu ali zlo je nekad jace.,i ako uredno priman subotex. **
Mislim stvarno...al ono niđe veze,hahahahahahah
ljudka glupost nema granice,al sto narkomani znaju bi glupi!Sto je najgore simon ce sad sigurno objerucke prihvatit ovu divnu ponudu i krenuti u bolji zivot.
To dalmatinac bravooooooooooooooo
hahahhahahhahahahahah,jos ne vjerujem,ma lazem vjerujem,al mislim ljudi dolkeeeeeeeeeee.
Apstinencija je divna stvar,ne znate sta propustate
draga goldy,izvini,kao ono,jel se mi poznajemo, pa kao imas pravo nesto da lupetas o mom zivotu???
cemu uvrede na bilo ciji racun?
sta te boli uvo da li cu ja nesto da prihvatim ili ne?i kako cu da zivim....
samo ne kapiram sta se lozis bez argumenata?
jesam ja tebe nesto prozivao pa da lupetas o mom zivotu?
samo se se ti smej,veruj mi da ce da ti vratiti,zbog tvoje zlobe...
ANONYMOUS does not forgive
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Mon Jun 29, 2009 8:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by simon_says »

goldy wrote:Da poznajemo se.Zloba, nije to covjece zloba,nego dokle idete u svom kukavicluku.Koliko znam vec si bio na subu.Jesil se rjesio heroina?Nisi i neces,zato sto ne zelis.I to je ok.Ali nije mi nikako jasno sta onda bezveze palamudite ,kad nemate muda(da nemate muda)istrpit krizu i malo reale.Znaci volite heroin super-drogirajte se ko ljudi.A niste u stanju ni to da napravite,nego se uvijek ko fol skidate.Ako se drogirate,pa drogirajte se ko i svi pametni narkomani heroinom.Bas sam grozna,znam.I da ja cu da padnem,da i ti ces da se skines,odlicno.Majke mi niko sretniji od mene.
Nadam se da se necu vise uvacit u ovu raspravu,ne vrijedi.Bas sam grozna ,ja vas vrijeđam,al mislim da vam ne cinim ni pola zla koliko ga sami sebi radite.
Zloba,zloba cista zloba...Sta tebi je kao stalo da ja budem cist?Objasni mi?O cemu se radi?
Kakav heroin?O cemu ti to pricas?Pa jel ti znas kad sam ja zadnji put uzeo heroin?
Nemas pojma.I nemam nameru da lecim komplekse ovde na forumu objavljujuci da li sam cist ili ne.
Ja ovde nikog ne trujem,ne pissem hvalospeve o horsu ili bilo kojim drogama.
Malo se zezam ovde na forumu,napisem nesto u onom donjem postu.Ne smaram nikog,pa nemoj ni ti mene.
Bavi se sobom, gledaj sebe,nemoj da se bavis drugima.I pusti ti mene i moja muda...
Da li si grozna ili nemam pojma.Vise mi dodje kao smesna,jer mislis da je ceo svet tvoj,a veruj mi nije.
goldy,ovako kako se ti ponasas kao apstinent,to uopste nije korektno i dobronamerno....
Nemoj da mislis ako si me videla jedan put da me poznajes...
I ja tebe ne poznajem...
ima jedan pametan tekst dole,procitaj ga!
ANONYMOUS does not forgive
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by astrid »

da nigdje problema samo sto je taj ljek opijat. nije da ga pljujem ili nesto meni je spasio zivot samo ovako davati inf o nekoj ljekari koja to daje ovisnicima za novac, neznam to meni zvuci totalno ilegalno.
neznam meni to zvuci kao da ja tu napisem e ljudi ko se hoce drogirati a ne placati skupi dop na cesti, evo moj broj, ja znam tipa koji dila, i ima dobar dop ali po nizoj cijeni. eto to meni tako zvucalo na prvu.
ljudi dragi nemojte opet pocinjat zar se nista umorili od tih spika, sto je bolje apst, sub, hep, itd. shvatite necete nikoga preobratiti, svatko ima svoje i svatko zna svoje, a vrijedati se zbog puta koji je ntko izabrao, to je po meni ludost.
necu se raspravljati, dosta mi je toga ovdje, eto samo sam vam to rekla, a vi kako hocete.

dalmatinac stvarno imas se cime ponositi, interferon i dop, sigurno ces na kraju terapije biti ok. moj savjet ti je da to ne radis , nije zavraga ono da moras biti cis najmanje godinu dana, prije interferona. nemoj se igrati s tim. nije igracka i nije za djecu.
a nemoj ni sub i dop uzimati, ni to ti nije bas za pohvaliti se, vjeruj mi da ce ti kasnije biti zao, sto si to radio, odluci se za jedno jer mjesati to dvoje nije kao hepovi i dop, malo prosurfaj pa vidi sastav suba i hepa pa mozda skuzis o cem pricam i zasto se nije za igrati.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by Baba Naca »

goldy wrote:Jesil se rjesio heroina?Nisi i neces,zato sto ne zelis.I to je ok.Ali nije mi nikako jasno sta onda bezveze palamudite ,kad nemate muda(da nemate muda)istrpit krizu i malo reale.
:shock: :shock: :shock:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Mon Jun 29, 2009 8:32 pm, edited 1 time in total.
pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by pejaaa »

u miklosicevoj se moze dobiti terapija suboxonom, mislim da je cena od 520 do 800 e 14 ili 21 dan. imaju i sajt tako da mozete proveriti. na sajtu su cene nesto vece jer kad sam ih zvao mislim da su mi rekli 520e program 14dana! u svakom slucaju, ljudi koji ovo neznaju nek ih okrenu i pitaju. pretpostavljam da bi odlazak u hrvatsku bio skuplji, ne znam?
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by bojanol »

Ako za 100 eura možeš da kupiš 5 grama dopa, za 500 eura ćeš dobiti 25-30 grama. Pa da sam sad navučen i da mi je frka, kapiram ne valja, sjebao sam se, a imam 500 eura, pa pre bih bio u magli mesec dana nego se lečio subutexom. Ovo ne znači da mislim da je Subuteks loš, nego mislim da je cena preterana.
pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by pejaaa »

samo sam pravio poredjenje sa odlaskom u hr po sub, o cemu se pisalo. mislim da bi put i sve ostalo izasalo preko 500 e(ne znam,nagadjam). naravno da je 500e mnogo, ali bolje ih je dati i na neku vrstu pomoci nego na dop! moze da se nadje i na crno za manje pare, al se sa subom ne treba zajebavati! pogotovo ljudi koji nisu dovoljno upuceni u celu pricu sa njim, a takvih je u srbiji puno.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ne kupujte Subutex na crno + Stanje zavisnika, al u HR

Post by paramparcad »

sacuvaj boze kako se dr.boro bogati na ovoj bolesti...ne stvarno,covek na legalan nacin uzima deset puta vise love od lerdija i jos ispada samaricanin u ocima jadnih roditelja.namazan covek,nema sta.
Post Reply