Mladji brat-pomoc

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Mladji brat-pomoc

Post by selma »

:)
pozdrav
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
mladji brat
Posts: 16
Joined: Sat Dec 13, 2008 12:08 am

Re: Mladji brat-pomoc

Post by mladji brat »

Dragi forumaši,

Danas je tačno 108 mjeseci i 24 dan od kako sam se prvi put javio na forum sa željom da pomognem svom mlađem bratu.

Prije 3 dana moj mlađi brat je postao tata. :)
Ima već puno vremena kako je našao svoj mir, a gledajući njega mirnog i stariji brat je još mirniji.

Prije više od 9 godina mi je ekipa sa foruma mnogo pomogla i veliki pozdrav za sve uz sretne Božične i Novogodišnje praznike.

Stariji brat
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Mladji brat-pomoc

Post by sanela »

Hvala sto si s nama podijelio informaciju!
Puno sreće bratu u novoj ulozi i svima vama!
mladji brat
Posts: 16
Joined: Sat Dec 13, 2008 12:08 am

Re: Mladji brat-pomoc

Post by mladji brat »

mladji brat wrote: Sun Jan 07, 2018 9:30 am Dragi forumaši,

Danas je tačno 108 mjeseci i 24 dan od kako sam se prvi put javio na forum sa željom da pomognem svom mlađem bratu.

Prije 3 dana moj mlađi brat je postao tata. :)
Ima već puno vremena kako je našao svoj mir, a gledajući njega mirnog i stariji brat je još mirniji.

Prije više od 9 godina mi je ekipa sa foruma mnogo pomogla i veliki pozdrav za sve uz sretne Božične i Novogodišnje praznike.

Stariji brat
Dragi forumasi,

Proslo je vise od 15 godina kako sam otvorio temu sa namjerom da pomognem svom mladjem bratu. Bio je i ostao osoba koju neizmjerno volim. Izgradio je divnu porodicu i poslovnu karijeru u svojoj branši.

Jos jednom hvala mnogo ekipi koja nam je tada pomogla. Ako je ostala lekcija iz tog perioda jeste da dadnemo sve od sebe i ne odustajemo od onih kojima je pomoc potrebna.

Veliki pozdrav svima
Stariji brat
Post Reply