Metadon ili Heptanon

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

pa bilo je i vrijeme,.... nema nikoga zivog vec danima tu, svi su najednom pobjegli...
ugodan dan zelim :)
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

a jesi ironičan omare - ts ts - tratinčice draga - pitaj Sanelu jesmo li te ona, Anamarija i ja spominjale na chatu u sridu naveče i da di si - a moga si doć u četvrtak naveče i na chat -
daj nam chat, treba nam taj chat ko subutex
- pa sad kad je chat tu, danima je prazan - 'pitai za mene, kao što vidim' - eh eh
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Evo i mene napokon nakon par dana...nesto sam zauzeta pa nisam stigla da pregledam i procitam sve postove.
Pa Omare, di si ti, nema te danima??
A sto rece Ramona, bas smo te spominjale, bas Sanela kaze "gdje je Omar da se malo ismije sa nama ovde"..
pa eto vidis da smo mislile na tebe.. :wink:
zato baci te ruzne misli negdje i lagano naprijed ;-)
Nadam se da si dobro?!
Pozdrav i cujemo se.....................
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja se ljudi izvinjavam na ovom ne javljanju ali AnaMarija ja imam problema sa kompjuterom i to nevjerovatne stvari mi se desavaju,crvi su mi napali komp. i ne znam sta da radim i sta mi je činiti.Moram nagovoriti ove servisere da dođu,nemam pojma odakle i kako sad moram traziti te centre i sta ti ja znam.Imao sam grozno iskustvo,gledao sam kako se frajer roka pored mene a ja vjerujte ili ne nisam uzeo ni mrvice.Ovo što vam šaljem je sa tuđeg kompa.Da znate koliko mi nedostajete,koliko mi falite i koliko mi fali ona kafica uz vas.AnaMarija i Ramona kako ste sta mi radite,da li se sjetite mene?,PUNO,PUNO,PUNO.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A di si ti mačak? Crvi, ha? Bube? Tsjooooj - pa kakoooo? MORA se imat dobru zaštitu, sad kad ti ga poprave, stavi je ... I mislila sam da ti je nešto s kompom, da bi se javio inače.
Do skora
x
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

EEE pa nek si nam se vrati ziv i zdrav.
Puno pozdrava!!!
Dobro si izdrzao stari pa si mogao gledati... ja ne znam sta bi uradila da sam bila na tvom mjestu....majke mi :roll:
aj cujemo se
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Dobrodošao nazad Omare!!! Lijepo je što si opet s nama! :smt023

Ova diskusija se razvukla na previše strana i teško ju je čitati.

Molim te da započneš novi topic. Ovaj topic je zaključan.

Puno te pozdravljam, :smt006

Sanela
Locked