SUBUTEX-najuspesniji nacin skidanja sa dopa i metadona

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
besantesteras
Posts: 35
Joined: Mon Feb 28, 2011 11:58 pm
Location: Paraguay
Contact:

Re: SUBUTEX-najuspesniji nacin skidanja sa dopa i metadona

Post by besantesteras »

Sasha ili bilo ko drugi, ko je sada ili jutru, ili sutra popodne na netu molim da mi odgovori na pitanje...
Zena i ja smo nekih 3 meseca na uslovno receno krsh dopu(znaci treba nekih 1,5gr plus benkica da bi bilo stonda, govorim za nazalno uzimanje)...konacno smo nabavili dve tbl Subutexa od 8mg...MOLIMO SVAKOG KO IMA ISKUSTVA DA NAM DA SEMU KAKO DA SE STO BEZBOLNIJE SKINEMO SA OVOM KOLICINOM SUBUTEXA SA HEROINA I DA STO PRE UVEDEMO NALOREX???
MOLIM VAS ZA ODGOVORE...
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: SUBUTEX-najuspesniji nacin skidanja sa dopa i metadona

Post by dopeFree »

besantesteras wrote:Sasha ili bilo ko drugi, ko je sada ili jutru, ili sutra popodne na netu molim da mi odgovori na pitanje...
Zena i ja smo nekih 3 meseca na uslovno receno krsh dopu(znaci treba nekih 1,5gr plus benkica da bi bilo stonda, govorim za nazalno uzimanje)...konacno smo nabavili dve tbl Subutexa od 8mg...MOLIMO SVAKOG KO IMA ISKUSTVA DA NAM DA SEMU KAKO DA SE STO BEZBOLNIJE SKINEMO SA OVOM KOLICINOM SUBUTEXA SA HEROINA I DA STO PRE UVEDEMO NALOREX???
MOLIM VAS ZA ODGOVORE...
Na sub se nemreš zahaklat nakon 2-3 tjedna, treba ipak neko dulje vrijeme. Moj savjet ti je da svako uzme tu tablu i nek rastegne na nekh 1,5 do 2 tjedna ako je moguće. Mislim da ti je polovica sasvim dovoljna da te pokrije na 20-24 sata, ako nije uzmi još malo. Ti si već nakon tjedan dana ok kaj se fizičke krize tiče tak da možeš slobodno i cijeli uzet ak briješ da te nebu pokrilo manje ali mislim da je ipak bolje da to rastegnete malo.

edit: Tek sad vidim. Pa ti imaš dvije tablete, a ne dvije table? Tebi jedna i dragoj jedna? Tak se nebute skinuli.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: SUBUTEX-najuspesniji nacin skidanja sa dopa i metadona

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:09 am, edited 1 time in total.
guska
Posts: 12
Joined: Sun May 08, 2011 9:17 am

Re: SUBUTEX-najuspesniji nacin skidanja sa dopa i metadona

Post by guska »

voyager,
vidim da ovde dobronamerno i iscrpno odgovaraš ljudima na pitanja, ja te molim da mi kažeš ako znaš -
može li se kod bilo kog privatnog psihijatra u Hr otići, platiti pregled i zatražiti recept za suboxone (buprenorfin) da bi se posle toga legalno kupio u apoteci?

iako smo mi za njih stranci, zna li neko postoji li ta mogućnost? na netu jako malo informacija ima. privatni psihijatri se slabo reklamiraju. a još me buni činjenica što ne znam da li to može svaki priv. psihić ili mora biti specijalizovan za ovisnosti?
ima li koga iz Hr na forumu ko mi može odgovoriti?
nemam fiks ideje da im tražim supstituciju, već imam časnu nameru da si pomognem - odem kod dr. , platim pregled, recept i kupim lek.
da li je to moguće?
pitam za područje vinkovaca, vukovara, i osjeka - eventualno.
hvala unapred, hitno trebam odgovor (jer je u srbiji sve nemoguće)
Post Reply