Skidanje sa metadona

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by tubalkain »

iron wrote:Hehehe....hvalam ali nisam zainteresiran za takva eksperimentiranja...hehehe....
Nekima i dop ima odvratan okus....ali hmm....nista ljepse nego kada ga pocupas i kada ti ona gorcina ude u grlo...u pocetku ti odurno, a kasnije nesto najbolje na svijetu....hebiga.... :roll:
to je meni jedan od razloga da ne uzimam više heroin. Rokanje mi je too much, a ni vene mu nisu najbolje, na nos mi se povrača, a kad ga pušim isti qurac.

Jebo im majku pakistansku, kako ne znaju da idu korak dalje pa da naprave broj 4, da se to bre topi u vodi, da ne nema ni miris ni ukus. I da je bjele boje.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by Sagitarius »

Jebo im majku pakistansku, kako ne znaju da idu korak dalje pa da naprave broj 4, da se to bre topi u vodi, da ne nema ni miris ni ukus. I da je bjele boje.
Znaju,znaju,samo to ide Amerima,tamo se veća lova digne...

U nas se ponekad pojavi taj "bijeli",iako mislim,da je to ipak Fentanyl,jer bi obavezno bilo nekoliko overa po gradu,od tog bijelog.
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by tubalkain »

Sagitarius wrote:
Jebo im majku pakistansku, kako ne znaju da idu korak dalje pa da naprave broj 4, da se to bre topi u vodi, da ne nema ni miris ni ukus. I da je bjele boje.
Znaju,znaju,samo to ide Amerima,tamo se veća lova digne...

U nas se ponekad pojavi taj "bijeli",iako mislim,da je to ipak Fentanyl,jer bi obavezno bilo nekoliko overa po gradu,od tog bijelog.
Pa jeste stvarno, opium je osnova na kojoj je sagradjen britanski imperij, 2 opiumska rata s kinom, dobili su hong kong kao ratni plijen, a posle baš amerikanci u JE Aziji, majku im jebem.

Ovdje rijetko, jako rijetko donese neko iz Tajlanda, al' se nekim ljudima ne svidja jer nema onaj opiumski nodding. Isto ko što se nekima ne svidja čisti kokain, traže spid.

Al da ne bude sad ovo pro dope forum, Sagy i ja smo načelno protiv svih droga.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by Sagitarius »

Al da ne bude sad ovo pro dope forum, Sagy i ja smo načelno protiv svih droga.
Da,ali nažalost,nikako postići,da droge budu protiv nas. :D
Tome se nadam.
User avatar
iron
Posts: 104
Joined: Wed Nov 28, 2007 5:04 pm
Location: Dark Side Of The Moon tj. Zg :)

Re: Skidanje sa metadona

Post by iron »

Nisam nikada ni vidio u zivo bijeli dop, a kamoli ga probao.
U zadnje vrijeme tj. prije ljecenja nisam uopce dobivao pravi dop, vec takve smjesane gluposti da je to bilo smijesno....vise laktoze i sa ja znm cega sve ne od samoga dopa.
Hebem ti Zg i sve.....das toliko love koju jedva skupis za dop i onda ti netko uvali takvu glupost da bi mu noge potrgo najradije, ali ocajan si i uzmes te jadne paketice i ipak se roknes jer nemas drugoga izbora.
I znam...da sam na metadonu, a ne na subu sigurno bih se rokao i sa dopom....to tako ide. Ovako na subu nemam tu mogucnost jer bih trebao biti cist par dana da se posteno roknem.....a ako je roba kao sto je i prije bila onda nema smisla....jer ono je bilo toliko lose da nemam rijeci....mrzim kada me netko toliko krade...uzas.... Sada imam sub i sa njim sam bar siguran....nema rokanja ni gluposti, jer ne da mi se sa njime pauzirat toliko da si mogu dop uzet....a i ne dam toliko love za smece koje se tu prodaje. :twisted:
User avatar
iron
Posts: 104
Joined: Wed Nov 28, 2007 5:04 pm
Location: Dark Side Of The Moon tj. Zg :)

Re: Skidanje sa metadona

Post by iron »

Sagitarius wrote:Na nos:malo brže "prošljaka",ali ima odvratan okus.
Proradilo nesto u meni sada i rekoh idem probat...smrvim ja taj sub, ali manji od 2 mg i pocupam na nos....i znas sta, glupost totalna i dobro da sam to napravio pa mogu sada komotno reci ekipi da lazu kada kazu da ih to kao "roka"...glupost....stovise, cini mi se da je taj sub sada doslovce bacen bezveze. Onaj jos jedan koji moram uzeti danas cu uzeti normalno pod jezik kao i sve ove mjesece do sada.
No, sada bar znam kako je.... :evil:
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by paramparcad »

interesantan je smer u kome se vodi ova prica.hvala sto podsecate ljude kako je slatka gorcina u nosu i slicno...dosta pomazu ta evociranja ljudima koji su se skinuli :)
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by Sagitarius »

paramparcad wrote:interesantan je smer u kome se vodi ova prica.hvala sto podsecate ljude kako je slatka gorcina u nosu i slicno...dosta pomazu ta evociranja ljudima koji su se skinuli :)
Nije obavezno čitati,ako smeta.
A ako ti "rovac" proradi,samo kad čitaš ovakve stvari,blago tebi.
Tebi onda super ide.
Ozbiljno mislim.

P.S. Što se tiče subutexa,ti ne bi osjetio nikakav "feeling" da ga uzmeš,premalo vremena si čist.
Bilo bi mi drago,da ovo ne shvatiš kao "poticanje" na uzimanje subutexa.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by paramparcad »

Sagitarius wrote:
paramparcad wrote:interesantan je smer u kome se vodi ova prica.hvala sto podsecate ljude kako je slatka gorcina u nosu i slicno...dosta pomazu ta evociranja ljudima koji su se skinuli :)
Nije obavezno čitati,ako smeta.
A ako ti "rovac" proradi,samo kad čitaš ovakve stvari,blago tebi.
Tebi onda super ide.
Ozbiljno mislim.

P.S. Što se tiče subutexa,ti ne bi osjetio nikakav "feeling" da ga uzmeš,premalo vremena si čist.
Bilo bi mi drago,da ovo ne shvatiš kao "poticanje" na uzimanje subutexa.
glupo bi bilo da lazem da nemam rovca ali ne radi se tu o meni samo...ima ljudi koji su mnogo krace od mene cisti.ne brini sagy...ne interesuje me hemudza prvenstveno jer lecim zeludac i to mi je prioritet.drogirao sam se tri godine horsom i siguran sam da je stomak njegovih ruku delo.uhvatio sam zadnji voz da se izvucem iz tog sranja...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Skidanje sa metadona

Post by Sagitarius »

hemudza
Može prijevod?

Donekle si u pravu,što se onog gore napisanog tiče.
*ebiga,meni je 3/4 života,ugrubo rečeno,vezano,ili s horsom,ili s liječenjem od istog.Pa nekad krenem blebetat,pa nikako stat.
I meni baš ne pašu puno takve priče,ali,vidim da ljude interesuju neke loše stvari,pa pišem o svojim iskustvima oko "igranja" i zloupotrebe supstitucija.
Šta ti je sa želucem? Meni je hors ostavio u "miraz" kronični gastritis,srećom,nemam čir(valjda).
uhvatio sam zadnji voz da se izvucem iz tog sranja...
Samo polako,bolje lokalni šinobus,nego ekspresni,nemoj sići koju stanicu prije :D
Post Reply