Moze mala pomoc?!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Ena
Posts: 7
Joined: Sun Jun 22, 2008 5:34 pm

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Ena »

auuu.....prvo greska u naslovu -moze mala pomoc- tebi treba malo veca pomoc. procitaj sama sta si napisala i sta su drugi ljudi pisali do sada na forumu pa ces da shavtis da ti ne treba mala nego veeelika pomoc.Naviknes se na drugaricu pa ti je cudno bez nje, e tako ti je i sa ovim sranjima.a sta ti je ciniti-citaj citaj citaj po ovome sajtu.zelim ti srecu
pozdrav
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Priscila »

Kako se netko može na bombone navuć?! :shock:

Ko bi to svaki dan uzimao?! :roll:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Moze mala pomoc?!

Post by sunrise »

a i ti se svemu cudis? Zasto se netko ne bi mogao na bombone navuci? ako mu to odgovara,ako mu se svdija dizanje,divan osjecaj ljubavi i miline,pa bolje ucis,malo bi i brain bolje sljaka?!!
gusti su gusti

curi treba pomoc i svajet a ne svakakva pitanja,pa kkao si se mogla na speed navuci,di ti je pamet bila,pa di si bas to nasla, sto se nisi na dop navukla, to ti je super droga
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Priscila »

Nisam ništa rekla za speed nego za bombone!

Fizički je nemoguće svaki dan uzet bombon! Pa još dvije godine?! :shock: I podrazumijeva se vjerojatno da ih je više uzimala, nije ju jedan mogo taknut dvije godine!

Si uzela kad bombon, ebo te?!

I otkad to bolje učiš na bombonu?! Ni slova ne vidiš! :-D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Moze mala pomoc?!

Post by sunrise »

ja sam pisala o speedu i bombonu i time se ono za ucenje odnosilo na speed
nije bitno, ima krdo ekipe koji su bas svaki dan uzimali bombone i to krdo vremena
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Modesty »

Priscila wrote:Nisam ništa rekla za speed nego za bombone!

Fizički je nemoguće svaki dan uzet bombon! Pa još dvije godine?! :shock: I podrazumijeva se vjerojatno da ih je više uzimala, nije ju jedan mogo taknut dvije godine!

Si uzela kad bombon, ebo te?!

I otkad to bolje učiš na bombonu?! Ni slova ne vidiš! :-D

Svi znamo da od toga nema fizičke krize ali ti je zato mozak sprežen gore nego da si 5 godina na dopu,ma i više.....i sama činjenica da nastavljaš da uzimaš i da ne možeš stati ukazuje na ovisnost.
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Priscila »

Modesty wrote:
Priscila wrote:Nisam ništa rekla za speed nego za bombone!

Fizički je nemoguće svaki dan uzet bombon! Pa još dvije godine?! :shock: I podrazumijeva se vjerojatno da ih je više uzimala, nije ju jedan mogo taknut dvije godine!

Si uzela kad bombon, ebo te?!

I otkad to bolje učiš na bombonu?! Ni slova ne vidiš! :-D

Svi znamo da od toga nema fizičke krize ali ti je zato mozak sprežen gore nego da si 5 godina na dopu,ma i više.....i sama činjenica da nastavljaš da uzimaš i da ne možeš stati ukazuje na ovisnost.
Naravno. Ako ih je uzimala toliko neka kriza mora bit.

Ali, bombon fizički previše iscrpi da bi ga mogao uzimat svaki dan.
Vikendom ga uzmeš pa ti zna bit previše!
A o psihičkim poslijedicama neću ni govorit! Ako je to istina cura ima pamćenje ko pilić!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Modesty »

Može se uzimati svaki dan,na žalost pa viđam takve baš u svom komšiluku....strašno je to...dop mu naspram toga izgleda kao vitamin za mozak
ika79
Posts: 2
Joined: Fri Aug 15, 2008 11:13 am

Re: Moze mala pomoc?!

Post by ika79 »

KOCKICE DEVOJKO,KO TI JE USPEO SLOZITI PRICU O T TOME DA SU SPID I EXTAZI,TEK ONAKO-POPUT BENSENDINA,UZGRED,TOLIKO SAM U ZIVOTU PROSAO,I VEC SAM ODGOVORIO MNOGIM A NA RAZNA PITANJA,,IKA MI JE NADIMAK,A SPID I EXTASI SU 2 NAJGORE VESTACKE STIMULATIVNE DROGE KOJE SI MOGLA IZABRATI,DUGO TE DRZE,STVARAJU PRELEP OSECAJ,POJACAVAJU PERCEPCIJU,I ISTOVREMENO RAZARAJU MOZAK,BRZE I GORE OD BILO KOJE DRUGE DROGE NA OVOM SVETU-JA JEDNOSTAVNO NEBI ZELEO DA TE PLASIM,ILI PRICAM NESTO NA STA CES TI ODMAXNUTI RUKOM-ALI BIH TI RADO PREPORUCIO DA SE INFORMISES I ISPRICAS ISTO NEKOM OD LEKARA KO SE BAVI BOLESTIMA ZAVISNOSTI,ILI JEDNOSTAVNO,UKUCAJ NA KOMPU,I OBAVEZNO PROCITAJ O POSLEDICAMA,...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Moze mala pomoc?!

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:47 am, edited 1 time in total.
Post Reply