Bromazepam, koliko dugo i u kolikim kolicinama.

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Bromazepam, koliko dugo i u kolikim kolicinama.

Post by Modesty »

kakva slučajnost,upravo slušam emisiju na RTL o Colin Farelu i kaže kako je zbog ovisnosti o tabletama morao prekinut snimanje filma i ići u centar na liječenje.....pa ti vidi.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Bromazepam, koliko dugo i u kolikim kolicinama.

Post by Sagitarius »

Ludi Irac :D
Ma u tim krugovima svi su na nečemu,samo neki više kuliraju a neki manje,kakve li sve kemikalije dolaze,još će ispast da je good old horse najmanje štetan(šala mala) :)
PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Re: Bromazepam, koliko dugo i u kolikim kolicinama.

Post by PsYchO »

Hvala na pitanju Modesty, super sam.. mada i dalje na onoj kolicini ljekova, koju sam vec napiso.

Jest, zajebana je jebiga, pogotovo sto je manje poznata od heroinske, il ono il si na djanku, il na shanku.. u ovom slucaju pilulicama.

Mada, ne potresam se previshe.

Samo da napomenem sto si rekla za xanax i josh jedan antidepresiv, neznam kako se zove, propisan mi je od strane psihica, ona je znala da pijem zepame, samo nije znala u kojim kolicinama, i rekla mi je da treba da prestanem, naravno, to sam i pokusho uradit i desila mi se ta zikra, tako da sad.. postepeno.

gud lak svima
..all that is gold does not glitter..
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Re: Bromazepam, koliko dugo i u kolikim kolicinama.

Post by on_23 »

@ psycho prvo pozdrav i drago mi je da si super .. ovako bromazepam sam ga koristio duze vreme to pre josh dve god tu negde ali sam ga pio u naj manjim dozama i bilo mi je super , pio sam ga 5 meseci po 9 mg dnevno sve dok nisam smanijo dozu na 1.5 mg na dan , nisam osetio nikvu krizu ni psihicku ni fizicka mada bromazepam i ako je grupe benzodiazepima stvori i fizicku ovisnost mada kod mene to se nije osetilo !
kada smo kod bromazepama poceo sam ponovo da ga uzmem , pre nedelju dana znaci posle 2 god ... tokom ovih zadnih 2-3 zadnjih god sjebo sam sebi zivot zahvaljuci tabletama a sve je pocelo kada sam hteo da se skinem sa jene jebene paranoje i panike a uzroci su bili bombone na ogromnim kolicinama , acid , amfetamini sve vrste dizalica koje postoje , dop ne to tek tuk po neki put retko , ali hemja mi sjebo mi psihu mislim vishe nogo dop !! shto se tice zepimima dobri su ako se ne zlouptrebu ako se koristu kao lek ne da se drogiramo (moj primer postao sam ovisnik tabletama a hteo da se skinem od dizlicama e vidi ti sada to kako ide brate )!!!!! a shto se tice xanaxa ili po nashoj ja sam koristio ksalol blu xanax bolji mi bio od xaaxa mada ista s tvar samo fabrika ali kod mene su bolje radile ksalole od 1 mg ... bilo je slucajeva kada sam pojeo po 10 ksalola da bi funksionisheo normalno tako gadno sam se navuko na lekove uzasno a krize od lekova nisam osecao skoro nikada (poshto skoro nikad ni s8jt nisam bio :( )
sada sam bolje evo dve nedelje pijem samo bromazepam 3 x 6 mg dnevno to mi je trenutna doza i po neki put neki anti depresiv kao fluoxetin ( a i fluoxetina sam ga dosta zlouptrebio i na njega sam bio navucen :( )
znaci shto pre ako je moguce sve tablete na kantu za djubre ... ako ti nije bash frka :?
dosta se pisalo na forumu oko diazepimima uzasni su , stvru takvu ovisnost d a covek to u upshte ne primeti vema brzo stvri se tolerancija ... a dosta zavisi od karaktera imam prijatela na iso vreme smo poceli da se drogiramo to josh od 98god sa tramalima po celu kutiju poznata prica , pa bomboni na koje sam se zalubio pa acid itd :? on se skino nije imao moje probleme paranoje , paniku strah i sve ova govna ...tako da su mi dobro poznate situacije sa tabletama (iskustvo :cry: ) a jedine tablete koje s u mi spasili zivot kada mi je bilo naj gore bilo je fluoxetin antdepresiv i rivotril antipileptik (inace i on spada na benzodiazepinsku grupu ali je antipileptik ali koriste ga i protiv panike straha napetosti kovuzije tid ) ali je veoma adiktivan lek :!:
na kraju sve su to ista sranja rivotril , bromazepam , apaci , antidepresivci , xanax , bensedin , sve iz iste farmakoloshke grupe protiv straha , napetosti , miroleksanti , konvulzije , eepi napade ...
jebiga bio sam na frku kako da se skinem sa speeda , bombone ,acida ...a osto sam na teblete i akohol e vidi shta sve snaju da zezaju tablete ...
pozzzz svima ... 8)
Post Reply