Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by heroinapg »

Zavisnik koji ovo pise je tokom apstinencija-mnozina, mnozina...Zamotavao/la papirice u smrkalicu/ snif...Pokusavala sam da se s heroina skinem-da se vratim marihuani, pokusavala sam sa tabletama, mixom tableta i alkohola.Samo nisam sebe pokusavala.SAD NE POKUSAVAM.NEGO JAKO IL NIKAKO!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by heroinapg »

Niko nije uspio BEZUSPJESNO-jako il nikako da spstinira?-ok ja sam...al bezusppjesno
SADA JAKO IL NIKAKO
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by heroinapg »

Ok-niko nije pokusavao da se “skine”-JA jesam..Kontakti sa zavisnicima, koji su od mene trazili “pomoc”=odmoċ…su me kroz nekoliko dana vracali tamo gdje mi nikada mjesto nije bilo.(dok sam bila freshka i nesigurna) Droga u vidokrugu…no comment. Mogu da se zakunem, ne samo za danas, ali necu. Bog, ja i niko 3.ne zna
Elem, citirala bih nechiji potpis-hahah, al cu biti selektivno shvacena
A selekciju i trazim,al avaj
Kao i kontakti sa osobama sa kojima sam nekada uzimala...pogotovu sa osobama-sa 2-sa kojima sam emotivno bila vezana
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by maxlo »

Bio sam cist otprilike mesec dana-ubedjen da hors vise u zivotu necu probati.....vratio mi se zivot,boje,bol,sreca,sve ono sto nisam znao da uopste postoji.....cak mi je i taj dan bio savrsen....video se sa bivsom devojkom,na poslu sve ok,na gajbi jos bolje dok nije zazvonio telefon :evil: ........necu brate shvati me,sto mi to radis........spustam slusalicu.
U starom steku nalazim prljavu karticu i staru snifalicu.......mozak mi obuzima tama,ruka sama krece ka telefonu.......silazim ispred zgrade.....uzimam :evil: ......razvlacim celu lutku,placem nad njom kao malo dete jer znam gde me vraca.....moje JA postaje sve manje.....i dalje placem i molim boga,sav se tresem,srce iskace ali ja je ipak izvlacim.......
sta dalje o mojoj nemoci pred :evil:
ali takve situacije koje nikad necu zaboraviti mi sada daju snagu,bes,mrznju i volju........covek se na greskama uci i nista nemoze biti jace od tebe samog,samog pred izgradjenim stavovima koji se mogu srusiti u sekundi ali vise NE
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by zvrky »

Cmoka maxlo velika cmoka !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by maxlo »

Jos veca cmoka za moju sugradjanku zvrx :)
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by Modesty »

Moje iskustvo besuspješne apstinenicije me je naučilo da onog momenta kad se nađem na mjestu gdje se to može desiti i to poželim uraditi JE,ako iste sekunde NE POBJEGNEM............G-O-T-O-V-O---J-E.
SVAKA NAREDNA SEKUNDA OSTANKA I PREMIŠLJANJA JE JEDAN KORAK KA UZIMANJU............NEMA BORBE NI RAZMIŠLJANJA...BJEŽI GLAVOM BEZ OBZIRA I DRHTI NAD TIM ZLOM......NEMOĆNI SMO PRED DROGOM!!!
Tako je barem dok se dobro ne stabiliziramo.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by heroinapg »

Kada me je drugar, koji apstinira pitao sta da radi-zove ga drugarica da joj "zavrsi" pteradu-petcu-5g..Rekla sam mu....da...idi kupi petardu-onu od 50centi...pa neka puca!!!!!!!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by Modesty »

ili reći "MARŠ U....... PIVSKU FLAŠU......"PRIJATELJU"
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: Navike tokom bezuspjesnih apstinencija

Post by xyx »

to je stvarno veliki problem... meni se XXX puta deshavalo da budem skinut nekoliko meseci, a onda odjednom, dovoljno je da sretnem "ortaka" koji mi ponudi i ja uzmem... ne mogu reci da uzmem nesvesno, ali kao da neshto drugo upravlja sa mnom, nemam kontrolu... ko shto modesty kaze "nemocni smo pred drogom"!

ili bilo je sluchajeva da me zove neko da mu zavrshim dop... jada bih nekome uchinio, napravim sebi pakao... jer kako iskulirati to, zavrshish nekome 5-icu, 10-ku, nebitno, a ne povuci malo... teshko je, zaista...
treba totalno ispasti iz toga sveta, zaboraviti ljude koji imaju veze sa tim totalno! ma koliko se oni ljutili!
Post Reply