gdje kupiti subotex u BiH

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
m_of_diz
Posts: 1
Joined: Wed Jan 30, 2008 12:13 am

gdje kupiti subotex u BiH

Post by m_of_diz »

ovisnik sam o H i imam jaku volju da se skinem.ccuo sam da je subotex efikasan lijek samo kako doci do njega u bosni.
ako neko zna molim za odgovor.hvala
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: gdje kupiti subotex u BiH

Post by BORBA »

ako si pravo zagrijan da se skines i ako tvoji znaju za to onda ti je prava sansa da se skines sa subotexom da odes u lukavicu u kliniku i za 13 dana skidanja koje ke te kostati nekih 1000 km ces biti ko nov oni skidaju sa subotexom i infuzijama i vrate te u zivot pravo
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: gdje kupiti subotex u BiH

Post by draguljce »

Drug u bih ti nema terapije odryavanja subom. Ja sam bio cist 18 mjeseci uz Reviu i bilo mi je dobro, ali crv radi!! Prije tog sam bio na odrzavanju metadonom na 120mg. Tezak pad do nule vjeruj mi!! prije 2 mjeseca sam napravio recidiv (veliki povratak babea), I DOZIVIO OVERDOZE JEDVA ME SPASILI!! Sad sam na subu, na 7 tableta od 2 mg. SRETNO!! ;-)
Last edited by draguljce on Mon Apr 13, 2009 7:28 am, edited 1 time in total.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: gdje kupiti subotex u BiH

Post by Sagitarius »

draguljce wrote:Sad sam na subu, na 7 tableta od 2 mg. tjedan dana 7 kutija.
14mg Suba dnevno?Pa na koliko si bio navučen?Na 10g horsa?
Ja sam na održavanju subom,preporučeno mi je 2mg dnevno,mada ja na svoju ruku uzmem nekad više,nekad manje.Počeo sam s 8mg,bio sam na vučen na 1-1,5g dopa(2-3 pole dnevno),i 8mg me skroz pokrilo.Nakon 5 dana sam počeo lagano smanjivati
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: gdje kupiti subotex u BiH

Post by draguljce »

pa sad polako treba da se skidam, posto poslije overa dobijes izgleda sta zelis, ja sam do sad skinuo samo pola tablete, ali dobro. Prvi dan sam dobio 2. tbl odma na klinici, a onda piramida ka gore. Doktor mi rekao da toliko smijem, a ja odmah na najvise. A sto se tice navucenosti, bilo je opasno 1.5-2.5, ako imam para i vise, tako da sam uspio i doci do klinicke smrti. Kad se dovoljno skinem, pocecu piti i katapresan, to sam dobio. eto tako!!

pozz.. :wink:
dedskin
Posts: 2
Joined: Thu Dec 25, 2008 5:34 pm

Re: gdje kupiti subotex u BiH

Post by dedskin »

u bosni ces tesko naci ali mozes da odes sa uputom lekara u hrvatsku privatno kod doktora da ti prepise subotex, a mozes naci u srbiji za 100 eura bez problema
Post Reply