SUBOXON JE SRANJE!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Marijag
Posts: 5
Joined: Wed Nov 07, 2007 12:59 pm

SUBOXON JE SRANJE!

Post by Marijag »

Procitala sam na ovom forumu sve naj o suboxonu. Ne znam mozda gresim, ali od jutros sam usmrkala 3, a stavila pod jezik 4 tablete od 2mg. Trenutno mogu da kazem da sam kao polu sredjena. Nisam u krizi, ali mi nije ni ono wow kako ste vi ovde pisali. Znaci ja sam 14 mg suboxona sjebala i osecam se onako. E sad, interesuje me ako neko zna, da li moze da se desi da suboxon izgubi dejstvo, da jednostavno izlapi, zato sto je dugo stajao otvoren van kutije. Jer, decko od koga sam ga kupila na crno, nije mi ga dao u kutiji, tabli, ili sta vec, nego u obicnoj kesici? I jos jedno pitanje - da li moze da se pije u kombinaciji sa bensedinom, bromazepinom i rivotrilom?
Pozdrav za sve!
Marija
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by saša-ex »

Marija, tvoj glavni problem je sto hoces da se uradis sa subom, a to je nemoguce...Drugi problem je sto ga kupujes na crno, tako da je vrlo moguce da si dobila sarenu lazu...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by sanela »

Marija, suboxon je lijek koji se koristi uz preporuku i nadzor liječnika i trebao bi se kupovati u apoteci, a ne na crno.
Pitanja koja ti postavljaš zahtijevaju odgovor od liječnika, a ne nekog ko i sam na svoju ruku eksperimentiše sa kojekakvim kombinacijama nastojeći se "skinuti", a pri tome zavarava i sam sebe.

Ako imaš sličnih pitanja, obrati se ljekaru... a ako se želiš sređivati i polusređivati ušmrkavanjem suboxona, molim te poštedi nas svojih komentara, jer svrha ovog foruma nije da nekom pomaže kojim kombinacijama lijekova se možeš ko fol skidati. Za to imaš druge forume.
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by coacoa »

hehe
svasta...

Kao prvo, dobila si sarenu lazu sto kaze sale...Otkud ti ideja da kupujes takav lek van ambalaze???
Otkud ti ideja da ga usmrkavas???
Sa 14 mg suba- ne znam dali bi mogla da dignes glavu, pa na ma koliko da si navucena!!!
I naravno da je moguce da "izlapi" ako nije u ambalazi.
Jesi li proverila na netu kako uopste izgleda suboxon?
Ako je to ovo sto sam postavio dole, onda je definitivno izlapelo, ili je kod tebe neki problem... :twisted:

Ne smes ! da ga kombinujes sa ?zepamima, misicnim relaxansima, ostalim lekovima protiv bolova , antidepresivima...
Imas google pa googlaj!

Sanela, dobro znas da je NEMOGUCE u Srbiji kupiti ovaj lek u apotekama...U hrvatskoj da, Francuskoj, engleskoj, usa...
Zato malo nije na mestu....
Nije na mestu ni da se Marija radi subom, a da li je moguce uraditi se subom???hmmmm subutexom i te kako ! S ovim mislim da ne!
I ne povecavaj dozu! Kazes nemas krizu!Vec sutradan sve vise smanjuj dozu, pa posle kada budes cool(ako zelis da se skines) moj ti je savet da odes kod lekara da ti prepise antidepresive i jos po nesto za odrzavanje raspolozenja!
Ajd zdravo!
Attachments
^^^
^^^
suboxone_sm.jpg (28.77 KiB) Viewed 9008 times
Last edited by coacoa on Fri Nov 09, 2007 1:29 am, edited 1 time in total.
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by coacoa »

PS. JBTE tek sada vidim da si to ti , i da sam ti juce/prekjuce odgovarao na sva ova pitanja i pricao ti sta i kako u tvom prethodnom postu,a ti pitas ponovo isto i jos postujes SUBOTEX JE SRANJE ..... :axe:
Izvini, ali stvarno - prvo kod lekara. :!: :!: :!:
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
Marijag
Posts: 5
Joined: Wed Nov 07, 2007 12:59 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Marijag »

Hvala svima na odgovorima, ali evo danas mi je ok, popila sam jutros u 10h 4mg i sasvim mi je ok. Ne znam ko je od vas pomenuo, mozda je to istina - da sam ja htela da se uradim soboxonom, jer sam cula price da je feeling jaci nego na dopu... U svakom slucaju, u Beogradu postoji samo jedna klinika gde se suboxon moze nabaviti, tako da ne znam sta cu. Trenutno mi mozak ne funkcionise bas najbolje, ali jos jednom hvala svima na savetima i odgovorima.
Pozdrav za sve!
patka
Posts: 9
Joined: Sat Jan 12, 2008 11:15 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by patka »

Marija a koja je to klinika u bgu gde se subotex moze nabaviti?
i dali mozes sam ili sa roditdeljima da ides na tu kliniku i koliko kosta?
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Modesty »

Marija,jel ti želiš da uzimaš nešto radi dobrog filinga ili da se skidaš?

A ti patka,stvarno si neozbilan i neumoran..svoje pa svoje,zar ne vidiš da niko ne podržava tu tvoju glupu teoriju skidanja ali eto,biću dobra pa ću ti odgovoriti na pitanje,klinika se zove Singidunum i tamo ti samo skidaju fizičku krizu,vjerujem da neko traba sa tobom doći.
Znaš dragi,nisi se u ta govna uvalio za par dana pa se ne možeš tako ni izvuči.
Ne znam šta ti više treba reći...toliko toga ti je napisano.
User avatar
Nadja
Posts: 32
Joined: Wed Jan 02, 2008 8:02 pm

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Nadja »

klinika u miklosicevoj u bg,oni ga prepisuju ali uz psihoterapiju...Idi tamo
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: SUBOXON JE SRANJE!

Post by Modesty »

ja stvarno neznam ništa o toj Miklošićevoj osim ovde sa foruma što sam saznala i to su uglavnom loša i paprena iskustva................lično smatram da su "održavanja" bilo kojim srestvimatj. metadonom ili subom,čisto produžavanje agonije,nastavak drogiranja.....može to i jednostavnije.
Post Reply