Bup off....

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
Stefan89
Posts: 6
Joined: Sat Apr 24, 2021 2:12 pm

Bup off....

Post by Stefan89 »

Kako sam se skinuo sa bupa...kad S odobri pisacu dalje....da ne trosim vreme...nisam siguran kako ovo ide...meni je pomogao forum...zelim da prenesem iskustvo....noela,frajlu,ninu sam prelistao 1000 puta...one su recept....licanin je hardcore, to ne moze svako ali postujem
Stefan89
Posts: 6
Joined: Sat Apr 24, 2021 2:12 pm

Re: Bup off....

Post by Stefan89 »

Vidim ceka se odobrenje pa kontam na dobrom sam putu...ukratko 2 hors....malo jace od godinu bup...pokusao 3,4 skidanja...najbitnije je doci do 0.5,to je pola posla. Ja sam sa sobom raskrstio zelim bez supstanci, tako da i kada bi pao nisam dizao dozu, samo prvi dan kada pokleknem obicno treci uzmem 2mg....sutra nastavljam sa 0.5.
Stefan89
Posts: 6
Joined: Sat Apr 24, 2021 2:12 pm

Re: Bup off....

Post by Stefan89 »

Bitno...ja sam aktivni sportista...10god na hemiji...cak i u najtezim danima uspevao sam da se dignem....prosetam,trcim oko 5km...na bupu teretana bar 4puta nedeljno...tako da sve vreme sam solidno jeo i imao redovnu stolicu...nikad pao ispod 95kg...redvna kilaza na hemiji 110kg...ali uvek sam padao na jezi,znojenju, ne spavanju...a obaveze ne smeju da trpe...i onda mi drug isprica da se skidao na moru...em nemas gde em je 40 stepeni...pa ne moze da bude ladno na 40stepeni...znate da pod tusem nema zime,problem je uci pod tus i izaci. O bolovima ne pricam jer na 0.5...ozbiljnih bolova nema...barem u mom slucaju...ali psiha sou
Stefan89
Posts: 6
Joined: Sat Apr 24, 2021 2:12 pm

Re: Bup off....

Post by Stefan89 »

Maj mesec, odem sa devojkom u egipat, objasnim joj sve...i krenem...na 0.5 kriza krece vec prvi dan,eventualno drugi...ali egipat(40 stepeni) nema jeze i zime...borba sa psihom ceo dan, vreme ide,sporo ali ide...uplatio 8 masaza za 120dolara,ovde se pregovara oko cene...tih sat vremena masaze neverovatno ali krize nema...jedem i pijem na silu koliko mogu,volja 0....ali volja mi treba samo da odem do plaze i legnem na sunce...nateram se jednom u sat,dva da udjem u vodu(more leci,jod,so)i brzo na sunce...cekam 10uvece i popijem remirtu i bensedin od 10mg...ne znam kako ali ja sam svaku noc spavao po malo i isprekidano...ali nisam imao nikakvu toleranciju na lekove...znaci 2g samo hors i 1g bup i par skidanja na suvo(na muda sto bi rekli)...
Stefan89
Posts: 6
Joined: Sat Apr 24, 2021 2:12 pm

Re: Bup off....

Post by Stefan89 »

Posle 5 dana sam bio osetno bolje,posle 10 fizicki kao nov bez okova...e sad psiha i nesanica ostaju...ja nisam hteo lekove dalje...uglavnom posle mesec dana sam bio na 60%.....posle 2 sve top,psiha malo ostala...ali to je borba...mora trening moraju obaveze mora ispunjen zivot...uglavnom svucite na 0.5, pre toga sve kockice poslozite (jelo,ishrana,egzistencija) i skok ali na moru....fizika blaga psiha sou,ali za psihu nema leka samo vreme....citao sam horore kao i lajt varijante....iskreno ako se pravilno odlucujuce pristupi skidanju...vise je lajt...nego su ljudi zaboravili krizu na h....eto mozda nekom pomogne moje iskustvo...toliko od mene...
Stefan89
Posts: 6
Joined: Sat Apr 24, 2021 2:12 pm

Re: Bup off....

Post by Stefan89 »

I da...bup sam samo za skidanje koristio 8mg pa 4mg...ostao na 2mg zbog stabilizacije....jbg zelja za h ostaje...posle bio 6meseci na 1 mg pa par meseci na 0.5....znaci nikad zloupotreba i enormne kolicine, nemam visegodisnji staz...ali misli da je god pristojan period...ne znam kako je biti na bupu 10god,plus ekstremne doze...moje skidanje je vezano za moje iskustvo,moj staz,moje doze,moj organizam...svi smo razliciti
Post Reply