Duhovne osnove narkomanije

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
Marya
Posts: 17
Joined: Tue Oct 10, 2006 1:35 pm

Duhovne osnove narkomanije

Post by Marya »

Samo na visim stepenima satanizma covek moze da vidi i neposredno da opsti sa satanom. To su satanisti 6-og stepena, takozvani adepti: oni su sposobni da vide satanu, da opste sa njim, a takodje imaju i vlast nad nizim zlim duhovima. Treba primetiti, da se i na stepenu narkomanije zli dusi mogu javiti narkomanima ili u svom groznom obliku, ili u vidu “andjela svetlosti”, izazivajuci u oba slucaja smucenje i strah, skoro do uzasa. Vise puta sam na ispovesti slusao od narkomana o tim pojavama. Bile su veoma upecatljive price tri narkomana o tome da su posle molitve ili dolaska u Crkvu i sto je vazno bez “lomljave”, mnogo povracali. Pritom je sa tim sto su povratili izlazila i neko smrdljiva crevna “materija” u vidu oblaka. Izbacivanje te “materije” je bilo toliko mucno, ali je uvek posle toga nastupalo ogromno olaksanje, i covek bi prestajao da upotrebljava narkotike. Ponekad se ta “materija” nije izbacivala odmah, vec u toku nekoliko dana, donoseci mladom coveku neopisive muke.
To naravno nisu bile gliste, vec smrdljiva materija u obliku pare, dovoljno gusta, mrke ili tamno-mrke boje, koja se po izbacivanju iz grla sporo rastvarala u vazduhu, ispustajuci tezak smrad. Slicni slucajevi nisu retki. Evo sta su objavile novine “Moskovske vesti” 6 marta 2000 godine: “Strasan dogadjaj koji se naucno ne moze objasniti se desio stanovniku podmoskovskog mesta Stupino, Vjaceslavu Ostahovu. Teski pijanica je procitavsi molitvu ispred ikone “Casa koja se ne ispija” povratio neku odvratnu materiju – mrkog “crvica” dugog 1.5 do 2cm sa dva “roscica” na maloj glavi (na kojoj je pored roscica bilo moguce razlikovati ustasca i sitne oci).
Supruzi su tog “crvica” stavili u flasicu sa vinom i on ne samo da nije uginuo, vec je pocela i da raste zadivljujucom brzinom: za nedelju dana je vec bio dug 10cm. Kada u flasici nije bilo vise vina, resili su da doliju votku. Od tog momenta je poceo da raste jos brze.
Supruzi su “crvica” odneli u flasici u Visocki manastir u Serpuhovu. “Ja sam sa bratijom dugo razmatrao tu materiju, - prica otac Nikon, - i na kraju smo zakljucili da to nije nista drugo nego mali zli duh, koga je Bozija Majka isterala iz okorelog pijanice. Samo sto su otvorili zapusac – iz boce je izasao takav smrdljiv zapah, da je svima prisutnima postalo lose. Flasica sa tom materijom je ostala u manastiru: mi prosto nismo znali sta s njom da radimo. I tada su kod nas pocele da se desavaju strasne stvari: mnogi su poceli da oboljvaju, svi su na dusi osecali neopisivu tezinu…” Monasi su odneli tu materiju u alkoholu u Moskvu i pokazali je docentu katedre za beskicmenjake, bioloskog fakulteta MDU Vasiliju Ivanovicu Vasiljevu. On je pazljivu proucio “nepoznatu zverku”, posle cega je izjavio da u svojoj praksi nije sreo nista slicno. Materija je takodje pokazana naucnicima koji se bave mutacijama. Oni su
takodje rekli da nista slicno nikada nisu videli.
Docent Vasiljev je odlucio da samostalno ispita materiju, ali se kroz nekoliko dana tesko razboleo i dospeo u bolnicu. On je predao svoje istrazivacke radove zoologu Kirilu Voskresenjskom, ali je i on ubrzo umro. Otac Nikon je stavio tacku na tu stvar, saznavsi sta se desava ljudima koji su na ovaj ili onaj nacin dolazili u kontakt sa malim zlim duhom. On je zamolio naucnike da ga spale sto je i bilo uradjeno. Medjutim ostala je dokumentaciona potvrda toga da to nije sveopsta besmislica, vec realna cinjenica: saradnici bioloskog fakulteta MDU su uspeli da snime “stranca” na videotraku.
Sto se tice Vjaceslava Ostahova, njegov ceo zivot se posle ovog slucaja kompletno promenio: ostavio je pice, pusenje, poceo je da ide u Crkvu, nasao dobar posao”. Eto kakva se cuda desavaju kada se ljudi u iskrenoj molitvi i sa verom obracaju Majci Bozijoj.
Na osnovu ovoga se moze zakljuciti da je narkomanija stanje posednutosti zlim duhovima, projava satanizma, i nije vazno da li je sam narkoman svestan toga ili ne, jer satana ne ostavlja vizit-kartu. Osnova narkomanije je duhovna, pa se ona zbog toga i ne moze leciti medicinskim putem, ali dovoljno brzo nestaje pri obracenju narkomana Bogu i pokajanju. Primer za to je gore navedeni slucaj sa pijanicom i malim zlim duhom koga je on povratio posle molitve.

Jeromonah Anatolij Brestiv
http://www.ihtus.ru/22003/tr17.shtm
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Moze se medicinski leciti. Ako je tebi pomogla vera, nekome mozda pomaze nesto drugo. Moram da kazem da sam strogo protiv, misljenja ljudi koji nisu strucni, da govore o tome sta narkomaniju leci, a sta ne.
Ovde dolaze majke i zabrinuti roditelji i nemoj da uzimas pravdu lecenja u svoje ruke. Govori u svoje ime.


S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
Marya
Posts: 17
Joined: Tue Oct 10, 2006 1:35 pm

Post by Marya »

Извини, како то може да се узме ''правда лечења у своје руке''? Нисам схватила.
Овде је и изнето мишљење на основу искуства, а не никакав ''закон''.
И то, мишљење на основу искуства најближих у породици (отац и брат).
Први није успео да се излечи медикаментима а други да, духовним лековима.
Јер наркоманија ЈЕСТЕ болест духа, а не тела.
А дух не може лечити медицина.
Већ Дух.

Поздрав
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Crv sa ocima i ustima?

Izvini, ali odustajem...zaista...
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

@Marya

Ok. Kul je, svako ima svoje tripove, nacine, Sonja smatra, kao sto specijalisti i ponavljaju, da je neophodan specijalista, ti, kao sto duhovnici ponavljaju, da je potrebno okrenuti se dushi.

Vidi, ja imam neke izopacene stavove sto se tice okultizma i td, i ok je, o svemu se moze pricati, ali ovo nije mesto na kome ljudima treba pricati o takvim stvarima. Cak ni u 'inspirativnim mislima...'

Apstinenti sada pokusavaju da pronadju neku normalnost u zivotu, ne treba im jos tripova.

Trenutno im je potrebno da se zadrze na cvrstom, surovom, 'realnom' svetu.

Mnogi i nadju duhovnost., posebno posle narkomanije.

Ali, posle svih LSDjeva, exera, koxa & heroina, trenutno im ne treba pricati o postojanju 'treceg sveta'.

Prvo treba da se vrate u prvi.

Toliko

Take care
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

A, koliko je narastao taj crv dok nije dosao u rusiju. Od 2 cm na 10 cm a do Rusije je bio velik kao ??? Anakonda, sa nosem i usima :twisted: , ah, fuck, zaboravila sam, to je bio smrdljivi oblak sa usima i nosom :?:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
star

Post by star »

Jao, kakve si ti curo bunike jela? I ko te je nahranio ovakvim đubretom? Znaš li ti šta je pravolsavlje? Znaš isto ko i tvoj pop Branislav i ostali "posvećenici" i njegova "duhovna" deca! Znaš li ti da pravoslavlje vodi borbu protiv sujeverja svake vrste,a naročito ovakvih iz "baba Ružine vlaške kuhinje"! Imam i ja jedan odličan recept:
"Staviš flašu rakije, mrtvaku pod mišku i ostaviš da odstoji! Najbitnije je da mu bude ispod miške dok ga pop opeva!!! Nakon toga uzmeš flašu i alkoholičaru daš da pije tu rakiju! Prestaje da pije garant!"
Budi Bog sa tobom!
star

Post by star »

A ukoliko ti je dragi pretrpeo torturu oca Branislava te mu muškost baš i nije u dobrom stanju, može se pripomognuti receptom koji je pre nekog vremena cela nacija (ćirilična, ali pisano latinicom) mogla da pročita!
"Uzeš sinko, domaćeg ježa, najbolje mladog - sisanče! Skuvaš ježa i od te vode pripraviš sebi kafu da se osokoliš i ojačaš,a onda da prostiš j... ježa u leđa! Svi problemi garant nestaju"! :-D
Ovo je istiniti članak iz novina, nije izmišljeno ni jedno slovo! Mladić je sa teškim povredama muškosti jedva živ stigao do lekara! Život su mu spasili, za muškost nije pisalo ništa, ali najverovatnije da su svi njegovi problemi zauvek rešeni, jer je ostao bez uda!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Svasta sam nesto jutros naucila hehe :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Marya
Posts: 17
Joined: Tue Oct 10, 2006 1:35 pm

Post by Marya »

Најављивана трибина:
http://www.esnips.com/doc/be7e0bb8-0004 ... -kpbs).mp3
Post Reply