Duhovne osnove narkomanije

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

:D :-D :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

necu da komentarisem,ali zelim da znate da sam tu!
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Duhovne osnove narkomanije

Post by Tužna »

Coce u potpunosti se slažem sa tobom, j ja u Boga verujem, a u popove ne pogotovo u današnje vreme, ja sam htela da krstim svoju ćerkicu a pop mi je izneo toliko stavki koje bih trabala da uradim da je to straćno a i mnogo košta.
A narkomanija nije bolest duha nego društva,znam mnogo ljudi koji su bili po manastirima da bi se skinuli sa dopa pa evo ih opet na istom,ne moze ti ni Bog pomoći ako ti ne pomogneš sebi samom prvenstveno.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Duhovne osnove narkomanije

Post by Modesty »

Hvala Bogu ako je to nekom pomoglo ali to je vrlo extremna metoda i nekako mi je ružno dovoditi je u vezu sa Hristom koja je čista ljubav i oprost.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Duhovne osnove narkomanije

Post by Tužna »

Narkomani koji u svojim snovi ma sanjaju da opšte sa sotonom su verovatno pripadnici satanističke sekte i drogu su počeli da uzimaju na tim svojim seansama,gde ih glavni vođa satanističke sekte sam navodi na uzimanje droge da bi im lakše u psihu stavljao gluposti o obožavanju sotone i protiv Boga,i sasvim je logično da će posle ulaska u crkvu nebitno pravoslavnu ili katoličku početi da povraćaju jer im je mozak već toliko zatrovan pričama o sotoni.A ni jedan satanista ne može da vidi sotonu a kamoli da opšti sa njim,oni opšte sami među sobom tako drogirani.I to nema nikakve veza sa ovim forumom.A što se tiče one pijanice i crva,taj čovek je verovatno bio zaposednut nekim zlim duhom,ali to je več stvar religije i ezoterije,a ne lečenje od alkohola.
Takođe lično poznajem dosta ljudi koji su boravili u manastiru Kovilj i tamo im je kao dobro,mole se Bogu i rade fizičke poslove.Dosta njih se vratilo odande jedan čak i luđi nego kada je otišao.
Tako da poštujem svako mišljenje ali narkomanija nikako nije bolest duha nego DRUŠTVA,I najviše je leči medicina,a prvenstveno moraš sam sa svojim mozgom da rasčistiš da li hočeš ili nećeš.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Duhovne osnove narkomanije

Post by Tužna »

I da se nadovežem da dozvolim da me neko tuče i maltretira ne pada mi na pamet!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Duhovne osnove narkomanije

Post by Tužna »

I da se nadovežem da dozvolim da me neko tuče i maltretira ne pada mi na pamet!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Duhovne osnove narkomanije

Post by Tužna »

Sveštenici kakvi su takvi su ima ih svakakvih,ali ima i onih koji ispod mantija nose po ne zmam koliko paketiča dopa
Post Reply