Frenki - izgubljeni snovi

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Post Reply
persona_non_grata
Posts: 12
Joined: Thu Sep 22, 2005 5:18 pm

Frenki - izgubljeni snovi

Post by persona_non_grata »

Na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi maštovite priče o lovi sjećanja na lijepe dane ja rušim iz glave i gledam stare jarane koji pucaju kao grane.

Ponekad strah me slušat te priče šta me se tiče.. Trebo sam poslušat najboljeg jarana koji u pomoć viče viče .Prestani pričati o tim furkama na drogi .

Super je tebi na bobi ali to je samo stepenica niže.Dan dolazi bliže kad će ti ona dojadit i prestat da te diže i već vidim hitna kako stiže . A tebi u ruci igla je zabodena

Stara ti je doživjela slom i u bolnicu odvedena a tvoj stari se na sahrani na mene dere, Što te nisam pazio . Ja sam tek te shvatio kad sam sliku u džep stavio .

Sad ti gledam sliku i sjećam se kad smo pili , prvi put travu pušili i govorili jebo hemiju.
Trebo si mi biti kum dvije glave jedan um , prije sam mogo puno više uticati na tebe .

A sad listam prošlo vrijeme ,gledam gdje smo pali ali nema buraz jedno poglavlje u toj priči fali. Prije smo se talili za albume nove a onda si se talio za bobe i roko tramale kod ROĐE

I non stop si zvao mene na rew parti da dođem . Kako ponoć drugom ako tim putem pođe. Nikad se nisam furo na ulogu vođe ali kod tebe sam fakat jedno vrijeme sam možda čak i trebo

Primjetio sam jer si me drugačije gledo. Nisi ko prije se zezo ali mi nisi nikad ništa reko.
Možda si me tako stari u pomoć zvao ali ja to nisam znao samo da si mi jedan znak dao.

I onu jaknu kad si prodo ja sam kasnije skonto zašto imo si dug kod dilera a on ti nije prašto
A one priče o skidanju sad znam da si mašto . Prije sam ti vjerovo kasnije si me samo lago

Jedan bez drugog prije nije nigdje mako kasnije si furo s kim si stigo i gdje si kakvu lovu digo sve si s nekim lafo jaranim na gadro spičko

Govorio si kako su ti oni pravi jarani . Ali svako je vidio da je to interes u stvari . De mi Frenki cenera pozajmi i sutra navrati i jebo mater ako ti ja to sve sutra odmah ne vratim.

Ozbiljno . Najkasnjije tad sve sam trebo znat. Ali nisam mogo vjerovat . Sad se osjećam krivim ne mogu da se pomirim i taj gubitak da primim .Da sam te bar kod tvojih roditelja izdo

A kad si onog taksistu zbog onih par maraka izbo. I onaj nakit kad si onog dana od stare ukro skonto sam da si preduboko u to sranje upo. Sitnice bude u meni one lude slike stare.

Zajedničke gide i upute tvoje kak se cure bare . I tvoj mlađi brat sad na tebe pravo liči . Nekad kad ga vidim zovem ga imenom tvojim al za njega sa ne bojim.One neće tvojim putem ići

Svaki dan na trening pići . S tim će još daleko stići. . biće pravi jebač ko što smo uvijek govorili. Mi smo se za trebe borili a njemu dolaze sad same i to ne one glupače ko nama nego prave dame . I uvijek kad ga vidim ja ko tebe ga grlim.
Stara ti od onog dan nije baš više ista. I dalje ti je soba čista nikom ne da da dira išta .

Uvijek pita neka tvoja stara majca jel treba da bude sve čisto i spremno za tebe. Uvijek se ježim kad s njom u istoj sobi sjedim. A brat svaki dan čvrsto hrli ljubi nju.

A on priča sa tobom ko da si za stolom tu i uvijek kaže FRENKI VRATI MAJCU NEMOJ DA BI ZABORAVIO. Stari ti se popravio i on je dosta propatio ali ozdravio i na kraju svega fino se oporavio. Često nazove pita trebal mi love. Zeza za široke tole glumi neke reperske fore. Znaš bolan kako nas je uvijek zezo prije samo sad što mu osmijeh na licu isti nije.

Nedostaješ mi brate. Neki ne mogu da svate kako tuga toliko traje zašto ne živim više dalje. Jerane ne mogu ko da si mi iščupo nogu s tobom umro je i dio mene a onaj drugi vene.

Sto nastupa sam tebi posvetio i nadam se da sam se malo promjenio i opametio. Nisam znao da mi droga može druga uzet znam sad ne mogu vratit prošlo vrijeme i ispočetka počet, ali navečer kad legnem da spavam vidim te opet i opet .

Na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi maštovite priče o lovi sjećanja na lijepe dane.
Ja rušim zidove iz glave i posmatram stare jarane koji pucaju kao grane . Ponekad strah me.
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

:smt022 :cry:
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Jaka stvar....a najzalosnije znajuci sta je dop ucinio najblizim mojim....ja i dalje se nastavila sredjivati. Fujjjjjjjjj
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt010 :smt010 :smt010 Jedan dan citajuci vase postove srce ce mi stati..... trenutno mi samo slike kroz glavu prolaze a telo mi se trese... :smt010 zeludac prevrce a iz ociju suze koje ne mogu zaustaviti....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

zvrky wrote::smt010 :smt010 :smt010 Jedan dan citajuci vase postove srce ce mi stati..... trenutno mi samo slike kroz glavu prolaze a telo mi se trese... :smt010 zeludac prevrce a iz ociju suze koje ne mogu zaustaviti....

NEDAJ SE ZVRKY LUTKO...ZAJEDNO MOZEMO I OVO PREBRODITI!!! PUSA...VOLI TE VODA
Post Reply