Hvala ti druze...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Hvala ti druze...

Post by styx »

Hvala ti druze sto si bio najbolji prijatelj. Hvala ti druze sto si me prihvatio kada to drugi nisu htjeli. Hvala ti ljudino za sretne dane. Hvala ti za onu nasu tucu. Covjece, znam da si sada sretan, da si veseo i da nemas problema. Trebao si traziti ljubav, a ne mracne sile. Ali ti ne oprastam to sto nisi ostao sa nama. Sto se nisi smijao u zadnje vrijeme. U srcu cu te nositi do kraja zivota. Izvini sto nisam saznao ranije da si umro. Zasto bas kesa? Pozdravi mi moju rodbinu gore. Poljubi andjele umjesto mene, popij vode za moju dusu, uzberi jabuku za djevojku. Pogledaj me nekada odozgo i nasmij mi se. Ali znam da cemo se sresti nekada i pogledati se u oci poslije pet godina naseg ne vidjanja. Oprosti mi sto te nisam zvao, dok si ti se mene sjecao i nazivao. Lezi u svoj oblak i zaplovi neogranicenom divotom i daj nam malo hlada u vrucim ljetnim danima.

styx za bosvu, volim te covjece kao brata...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jao styx primi moje saucesce za drugara,ja se rasplaka kao i svaki put kad cujem takvu vest............ :( budi dobar.........nemam komentar.........
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Hvala ti, srce si... Zivot je okrutan i trebamo biti spremni na sve. Njega nema, ali je tu u mom srcu. Plakao sam za njim kao mala beba, ali sam shvatio da se suzama ne vraca covjek, pa sam se sjetio onih nasih sretnih trenutaka i osjecao sam se ne bas veselo, ali nekako ugodno, jer znam da je na lijepom mjestu sada, mnogo ljepsem od ovog jebenog svijeta...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

STYX rasplako si me ko DIJETE, POGODIO SI NA MIJESTO GDJE SAM NAJ,NAJ RANJIVIJI.
BURAZ, I JA SAM IZGUBIO NAJBOLJEG DRUGA, UMRO JE OD OWERA I AKO TI KAŽEM DA SE JOŠ NISAM OPORAVIO OD TOG GUBITKA ,ONDA SAM TI SVE REKAO.
UVIJEK JE BIO TU KADA SAM BIO U BELAJU, KADA SAM BIO SJEBAN,KADA SAM BIO SRETAN.A ON JE BURAZ MOJ, SVE ČUVAO U SEBI I NIJE HTIO DA OPTERECUJE MENE SA NJEGOVIM GLUPOSTIMA ( TAKO JE SMATRAO).
I OTIŠAO JE, JA SAM GA ZADNJI PUT VIDIO ISPRED ULAZA, I KAZEM MU TU NOĆ.BULE, VIDIMO SE SUTRA U 11, ZOVEM TE KO UVIJEK U 10:30, MAJKETI JAVI SE TI.
JA SAM ZVAO, ZVONIO JE TELEFON I NIKO SE NIJE JAVIO.OTIŠAO SAM NA PIJACU I TADA MI JARAN KAZE ,ONO KAO U PROLAZE.HEJJJ OMĆO ZNAŠ DA JE BULE UMRO.
JAOOOOO,JAOOOOO,JAOOOO SJEČAM SE DA SAM ČUPO KOSU U UDARAO SE PO GLAVI I DERO SE TJ VRIŠTO.
JOŠ SE NISAM OPORAVIO MOJ STYX, I DAN DANAS A PROŠLO JE 3 GODINE, JA KRENEM ONO NEHOTIČNO ZA TELEFON U 10:30 DA NAZOVEM MOG BURAZA.
ZNAM DA TI JE TEŠKO, JA ZNAM TAČNO TAJ OSJEČAJ I NECU DA TE RAZOČARAM DRUG ALI ŽELIM DA BUDEŠ SVJESTAN ČINJENICE.TEK CEŠ ZA NEKO VRIJEME VIDJETI KOLIKO TI FALI TVOJ DRUG, TEK CES ZA 1 ILI 2 GODINE OSJETITI ONU PRAZNINU.BIĆE BOLNO, ALI VJERUJ MI DRUG, ONI NAS GLEDAJU I SVE VIDE.ONI ŽELE DA MI KOJI SMO NA OVOM DUNJALUKU, PRIČAMO O NJIMA, DA NON-STOP GOVORIMO O NJIMA.JER DOK SMO MI DRUG ŽIVI, ONI ĆE BITI UVIJEK ŽIVI, JER CEMO MI STALNO PRČATI O NJIMA I NIKADA NEČEMO PRESTATI.
DRUG MOLIM TE, AKO TI BUDE ŠTA TREBALO, NEMOJ SE DVOUMITI.ZOVI ME ODMAH!!!!!1
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Hvala FANATICE, ne znam sta da kazem... hvala, hvala, hvala...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Maaa drug nemoj mi se zahvaljivati, nemoj ba to raditi.Ipak je ostalo u nama malo osječaja i malo topline.Znam kako ti je i znam koliko vrijedi sada u tim situacijama topla rijec i razumjevanje.Drug, ti ćeš se meni zahvaliti jedino ako ces ti biti OK, tada cu i ja biti miram a i ti.Necu ti ponavljati, kada god buddes trebo ili osjeco da imas potrebu da sa nekim pričaš i čavrljaš.TU SAM RAZABU!!!!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Ako iko zeli da mi pomogne da zaboravim da mog voljenog druga vise nema, neka se javi na ovaj msn:
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Styx, meni si isto suzu izmamio...drz se.......svi prijatelji (pravi) zauvijek ostaju u srcu i mislima...........
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

STYX drug jesili išta bolje?, kako si?.Molim te javi se da zanmo jesili dobro.
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Hvala vam za ovo i sto se brinete. OK sam, borim se sa svojom bolescu, nadam se uspjesno. Napravio sam recidiv kada je bosva preminuo, ali sam shvatio da je njega droga dovela dotle, pa sam samo tada i uzeo. Sunce malo oraspolozi covjeka, proljece je cudo, ptice cvrkucu, cak lete i bube, malo smetaju, a i zaboravili smo da postoje :D . Samo su mi komarci najveci neprijatelji, krv mi moju popise :-D . Eto, samo da se javim, cuvajte se...

styx
Post Reply