Hvala ti druze...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ne znam zasto ali me vas komentar (Zub) nekako dirnuo. Zadnja recenica. Tako je puna toplote i nade...ne znam. mozda tripujem, ali ....
Zub...vi ste zaista jedna divna zena. Niste digli ruke...to cijenim i zahvalna sam vam na tome. Jer to mnogo znaci. Ja ne znam sta bi da moja mama digne ruke od mene....uhh. nece valjda nikad doci do toga.
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Omare

Zasto nisi instalirao onaj mesindzer? Sve sam ti poslala, zajedno sa otvorenim adresama. Mozda nisam u pravu, ali imam utisak da bezis od nekog direktnijeg kontakta, kao i to da si poceo da volis svoju tugu, a to nije dobro. Da si to imao, mogao si pozvati i nas i bilo kog drugog. Popricati kad tije tesko. Pozvati u pomoc. Mozda bi ti tada neko i rekao nesto sto bi umanjilo posledice tog tvog razgovora sa porodicom, pa bi mozda shvatio da i nije sve tako crno kako ti mislis i mozda ne bi napravio recidiv. To sto si se zatvorio u kucu nije neko resenje, jer sad sam, stalno vrtis u glavi i dalje istu pricu. Jednostavno moras pricati sa nekim, cak i onda kad ti nije do toga, bas tada moras.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

SPIRIT ,NISAM BIO U RASPOLOŽENJU DOBROM, BIO SMA FUJ. ALI ETO DA VAM KAZEM ,DA SAM PRIČAO SAM TATOM . OTISAO SAM I PORIČAO, SAD JE SVE OK, IZLJUBILI SMO SE REKLI JEDNO DRUGOM DA SE NAJ,NAJ,NAJ VISE VOLIMO.
ZUB, HVALA VAM PUNO ,OVO VAM NUIKAD NECU ZABORAVITI.
KAO NI LUNI ,STYX-U KOJI SADA IMA MNOGO TEZIH PROBLEMA A JA SAM ZASJENIO OVIM MOJIM GLUPOIM.
STYX IZVINI BRATU MOLIM TE
aida
Posts: 1
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:09 am

ZA OMARA

Post by aida »

Tvoja durgarica koja te je nazvala kad ti je bilo tesko zeli ovim putem da ti kaze da ce uvijek biti tu i da ce te zivkati,pisati i po dvadeset poruka dnevno i pokusavati da ti ublazi bar malo muke kroz koje prolazis ne trebas mi se nikad zahvaljivati Omare meni je dovoljno kad mi se javis i kazes da si bolje i da se nadas boljem sutra i da nisi izgubio nadu.To mi je najveca nagrada,ne treba mi vise.

Ja sam tu i ostajem tu i uvijek cu ti biti podrska dok god ti to budes zelio.


Budi jak i sve ostalo ce doci na svoje mjesto,polako ali sigurno.

Voli te tvoja drugarica
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

:goodman: DRAGO MOJE SRCE!!!!
Post Reply