malo poezije ne steti?

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma sve ja to znam Dinela ali ono pokusavam da sve promjenim odjednom i onda na kraju nista ne postignem. Nisam zadovoljna sa sobom nikako. Ono do sad sam trebala fakultet da imam....a ja nista. Ma mnoge me stvari muce. Volila bi da ova tvrdoglavost se izbrise al nece. Sta ja znam....veoma sam ljuta osoba. Imam problema sa tim BIG TIME. Gdje god da podjem ili sta god da radim pokusavam da zakuham snekim. Trebala bi naci nacin da izbijem ovu histeriju iz sebe. Ja mislim da cu poceti i boksati. Kupicu sebi vrecu, staviti sliku bivseg (Kenanovog oca) i udarati dok nebudem imala snage da stojim na nogama....


Cmokic lutko
User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

Vodo,bas mi je drago da si bolje...meni fax svakim danom ide sve vise na zivce.svi se imaju svoje bjegove,maske a ja sam umoran od toga..
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jebote vodo ja kukam za vrecom vec par godina unazad ali nemam gde da je stavim :cry:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Spirit u sobu :-D :-D :-D
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Hahaha....hodi vamo da se sutamo Zvrky :D :-D :D Salim se naravno....sta ja znam dobro ti je Dinela rekla. Stavi je kod Spirit u sobu :-D :-D :-D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne ne vodo ja mislim da je dinela mislila da Spirit umesto vrece stavim jer mogu posle i da je sklonim a vrecu ako zasrafim za plafon ne mogu da je sklonim posle a i plafon ce da mi otpadne nije ta vreca lagana to znas verovatno,a mozemo i uzajamno da se pucamo u glavu pa dok neko ne padne u nesvest,ali zato sluze vrece one ne padaju koliko god da udaras! Pozdrav...upisacu box :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Hahahaha nasmija me :D E vidis meni se moja mama toliko popela na zivce danas....da bi je stavila ne usobu ko vrecu vec pod noge....pa je dobro izgazala. Nema nista gore nego kad te mama pokusa da sjebe nekom glupom primitivnom pricom. C c c c c


Nebitno....svak ima familijarnih problema to sam ubijedjena. Neko manje neko vise


Pozdrav
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

zvrky, Zvrky, mislila sam vrecu u sobu kod Spirit... :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

A ja mislila Spirit ko vrecu prakticnije je :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

c c c c c c

a mene ako okacis nece plafon pasti
ja sam ono kao laka

lepo lepo

:smt076 :smt093 :smt075
Post Reply