Odavde do...

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Odavde do...

Post by Anabela11 »

... Postojati ! Ziveti ! Da, ali zasto postojati ? I kako ziveti? To vas ja pitam. Ko nije svestan postojanja i ko aktivno ne ucestvuje u zivotu,taj i ne zivi i ne postoji ... pisao je Andric.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Da li si se ikada osecao kao da ti se zivot omakao i da stojis i posmatras ga,i ne volis ono sto vidis,ali da nekako paralelno zivite ti i tvoj zivot koji ide u smeru koji ti se ne svidja.
Posmatras i vidis svoj zivot kako ide strmoglavo bestraga poput kola koja su odavno izgubila ne kocnicu nego i osovinu i kojima malo fali da se raspadnu u param parcad.
I nista.Nemoc i neznanje ne daju ti nista da ucinis,nego samo stojis i cekas.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Ne verujem u Boga, reinkarnaciju,sebe. Ali ipak se pitam da li je to, to ili postoji repriza, popravni, novi krug.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Ja sam kao duh.Lutam ovuda I trazim te I ne odustajem iako te vec godinama ne pronalazim.
NIje mi jasno da ne mogu da te pronadjem jer ne pripadamo istim svetovima.
Ja,koja sam zivlja nego ti ne uspevam da zivim.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Prosle noci sam te opet sanjala, kao I one prethodne, I one pre nje I uostalom svake u proteklih nekoliko godina. Na javi nekada prodje dan,makar Mislim , da ne pomislim na tebe. Ali u snovima, ne! I ne mogu da razlucim da li sam Srecna sto je tako : kad vec ne mogu da te zaboravim budna.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Zivim u snovima. Na javi prezivljavam, obavljam Ono sto se od mene ocekuje. Ja sa toliko imena, u stvari ne postojim.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Svaki put kada pomislim da sam sve shvatila I prihvatila, iskrade se po neko secanje da me ubedi u suprotno. I nije mi zao. Svoj poraz uvidela sam odavno. Samo sam beskrajno tuzna.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Удави ме туга. Угуши ме. Осећам се као слон из "Малог принца"када га је прогутао змијски цар. Претпостављам да се гушио и мучио док није скончао. Тако и ја. Тесна ми је кожа. И душа је скоро скроз побегла притиснута тегобом.
Докле?
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Legend says, when you can't sleep at night, it's because you're awake in someone else's dream.
------
Mora da nocima ne spavas.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Odavde do...

Post by Anabela11 »

Заборавила сам шта сам ноћас сањала, и то ме баш нервира. Макар си у сновима присутан, када те на јави нема.
Post Reply