EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Mala zvezdica je rođena.
David je došao na svet 2.aprila u 22:43
Težak 3kg,dugačak 53 cm
Zdrav.

Toliko od mene za sad...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by ivica »

i rumen!
ignorance is bliss!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Šmizla »

Davide dobro došao. :) Mamice, čestitam. Neka ti je zdrav, veseo i srećan. PDT_Love_23
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by sanela »

Čestitam draga!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Zona Sumraka »

Cestitam mama! :)
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

Da vidite mog gospodara proleca :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by klara60 »

Neka ti je živ i zdrav i neka svaki njegov pogled,osmjeh, gest uvijek izaziva u tebi ogroman ponos što ga imaš!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Zona Sumraka »

jao jao, vidi frizure i folova :)
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by dete svemira »

3 meseca je proslo.Za ova 3 meseca-ogroman rast vidim na mnogi poljima.
I gde sam mislila da sam jaka i mirna,i u novim stvarima u kojima to jesam.
Bebus je ok.
Neke dve i po-tri kile je dobio za 3 meseca i porastao je 12cm
Počeo je sam da okreće glavicu,vise ne pridržavam vratić.Za oko minut predje oko 2m kreveta-zabode noge u čaršaf,a rukama vuče napred.To mi je nekako slatko.Išli smo na bazen pre par dana,brčkao je čovek noge u velikoj vodi. :)
Spava noću sad već oko mesec dana,jede kad je gladan.Kažu-na zahtev.Mnogo mi je sladak.Tako je nekako ,,kompaktan,,-lep.
Grčeve lečimo Bio Gajom i radi mu.Imao je možda oko 10-15 dana plakanja za 3 meseca kad bi sve skupila.I to je ,,kao plakanje,,Opasno plakanje je bilo možda nekih 5-10 puta.

Što se mene lično tiče,ovo je veliko i ogromno iskustvo.Imala sam jedan razgovor sa jednim roditeljem-znaš,naše je da ih izvedemo na pravi put.Mislim lično da je moje samo da budem tu i da ga čujem.Ovo je bitna stvar zbog ovoga-zašto pišem sad.
Svaki segment života je doživeo promene.Imala sam jako puno procesa promene-a očigledno će ih tek biti.Divna stvar u svemu jeste što mogu da pratim sebe na tom putu.
Do pre drogiranja ja sam život provodila u BORBI za i BORBI protiv nečega,nekoga.Onda sam pukla i počela svoju igru sa drogom.Sad-nema više borbe.Nema lutanja.Ima da ne znam kako se zove određena situacija,da ne mogu da identifikujem osećanje,ali manje više-nekako lepo dilujem sa sobom i sa TAČNO onim što mi se dešava.Sama reč dođe pre ili kasnije,ali je bitno da dolazim do rešenja.Opet-neki put i za neke stvari JAKO POLAKO,ali-proces traje.Na putu sam.Ne odustajem.

Ima momenata kad sam jako umorna.Sama,on mali-ali...nema ustvari ali.Tu je tačka.Umorna sam-i umor je ok.Učim da ne moram da ispoliram laminat i operem sudove ODMAH.Da NE MORAM da budem SAVRŠENA i da je ok što već 3 dana stoje bebušove stvari ne ispeglane.Sad ću peglati-ako ne zaspim.

Počela sam da pišem dnevnik odluka-odluke koje mogu da donesem i odluke koje ne mogu da donesem.To mi jako pomaze da ostanem u danu,da živim trenutak-sad,puno mi znači napisana reč i puno mi znači kad kažem sebi-ok,to sam uradila.Više ustvari liči na dnevnik zadataka u kojem imam slobodu da u toku života nešto uradim-a opet-sve ide od prve voleće.Tu mi se javlja neki put konfuzija-ne vidim šta mi je prva sledeća stvar koju trebam da napravim pa onda-tako-postojim u životu.Lepo mi je i to postojanje.To nisam znala.Da mogu i smem jednostavno da postojim u sopstvenom danu.

Sad-idem da spavam.Ništa od peglanja.Idem da postojim na svom krevetu i svojim snovima.
Laku noc ili dobro jutro.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Aleksandar
Posts: 26
Joined: Thu Jun 28, 2012 7:21 pm

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Post by Aleksandar »

Zivot je cudo. Zivot je lep. I ovakav i onakav. Ti si heroj. Samo napred, iz dana u dan.
Post Reply